Piatra Neamt , Perla Moldovei (97)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

ellinia, iarta-ne neatentia! La multi ani fericiti si plini de sanatate si noroc feciorasului tau! SA va traiasca si sa va aduca multe bucurii!

La multi ani si Mariei oramonei! Sa cresti mare, copil frumos!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Multumesc pentru urari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qicoletta spune:

Buna,

Imi recomandati un homeopat bun care se ocupa si de copii in Piatra Neamt,va rog.As vrea sa merg cu un bebelus de 3 luni.
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Nu stiu daca se ocupa in mod special de bebelusi, noi mergem la dr Tepes Monica. Are cabinet vizavi de scoala 4, in acelasi cabinet cu dr Stirbu, la parterul unui bloc. Pe noi ne-a ghidat cand Iulia avea 5 luni si jumatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona_patra spune:

Salutare fetelor,
Nu am mai scris de ceva timp, dar v-am citit. Sanatate multa bebeilor si proaspetelor mamici. Noi suntem bine, la Iasi cu Dienutza ca s-o operam de polipi, sper ca totul sa fie bine. Va pupaces si o primavara minunata va doresc.

Ramona de maimutel Diana (20.07.2009)
maimu diana si proaspata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona_patra spune:

Salutare fetelor,
Nu am mai scris de ceva timp, dar v-am citit. Sanatate multa bebeilor si proaspetelor mamici. Noi suntem bine, la Iasi cu Dienutza ca s-o operam de polipi, sper ca totul sa fie bine. Va pupaces si o primavara minunata va doresc.

Ramona de maimutel Diana (20.07.2009)
maimu diana si proaspata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qicoletta spune:

Multumesc pentru raspuns Anitta.
Daca mai aveti recomandari sunt binevenite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Ramona, sanatate multa si sa va intoarceti perfect sanatosi si veseli!

qicoletta, am o prietena care merge cu copilul la dr. homeopat ce are cabinet pe Dacia, la parterul unui bloc intre Unic si Pietricica (nu stiu cum o cheama, dar are si o farmacie homeopata cu firma mare la parter, se vede din strada)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Dr Horia o cheama, Laura. Mie insa nu mi-a placut. Consulta in viteza, nu lasa copilul sa se foiasca, dadea multe buline (ori eu am inteles ca se da doar cate un tip si se mai intervine pe parcurs daca e nevoie). Plus ca era foarte aglomerat, trebuia sa stai mult tare la rand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Anitta, eu nu am fost niciodata la dr. Horia, nu stiu cum e.


Mergi la inceput