Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Prieteni dintotdeauna...

Piatra Neamt , Perla Moldovei (97)

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 20

allexa06

Donator  Mos Nicolae 2011
 Romania, Piatra Neamt
1893 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite allexa06 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Foarte frumos, nasico sa-ti traiasca toti finutii si sa va bucurati de ei Eu nu am botezat niciodata si tare imi doresc sa o fac...In alta ordine de idei, cafeaua este de la noul espressor ?

allexa,mami de baietei Razvan Ioan 29.03.2006 si Stefan Teodor 21.12.2009
Mergi la inceput

sunflower1979

Romania, PIATRA-NEAMT
561 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luisunflower1979 Adauga semn de carte la raspuns Trimite sunflower1979 un Mesaj Privat  Reply with Quote
neatza!
Laura, sa va fie de bine crestinarea micutei si cununarea parintilor ei. sa va bucurati de finii vostri, caci sunteti de toata lauda cu gestul vostru frumos.

noi suntem bine in continuare, am cei mai scumpi copii (cra-cra ) si ma bucur nespus de ei. Ioana e tare cuminte, mananca, doarme, face kk si mai sta de vorba cu mine; Denis merge la gradinita, pare ca i-a trecut gelozia aia de inceput si totul a intrat in normal. ne pregatim de botez, care va fi in martie, ne pregatim de inscrieri la scoala tot in martie si poate anul asta reusim sa ne mutam si noi.

va pup si va doresc o zi frumoasa!

Cristina, cea mai mandra mama de Denisuc (30.07.2007) si Ioana (01.02.2013)
Mergi la inceput

catod

Donator  Mos Nicolae 2011
 Romania, sub Astri
172 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite catod un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna tuturor!

MagdaR, nu stiu cum stai cu timpul liber..., dar vreau si eu sa cumpar martisoare/brose de la tine

Trimit PM!!.

Mergi la inceput

magdaR

Romania, Piatra Neamt
221 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui magdaR Adauga semn de carte la raspuns Trimite magdaR un Mesaj Privat  Reply with Quote
Cami, ti-am raspuns pe privat.

Magda, mamica fericita de copilasi dragalasi Ana Maria , Teodora si Gheorghita

http://magdahobbyarts2.blogspot.com
Mergi la inceput

magdaR

Romania, Piatra Neamt
221 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui magdaR Adauga semn de carte la raspuns Trimite magdaR un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna dimineata! (aproape de amiaza)
Va poftesc la ceai. Cafea poate ne serveste Laura. Ori poate trimite ea vre-un frumusel.
Am prins si eu un moment, sa intru sa va salut si sa va servesc un cu o felie de tort si un fresh de portocale. A fost ziua Anei acum ceva zile in urma si nu am avut timp sa intru atunci, dar cred ca pana la urma niciodata nu e prea tarziu.

Sambata avem botez. Gelu (Gheorghita) va fi crestinat la biserica Sf. Ioan.
Gata, ca s-a trezit si vrea papica.

Sa aveti o zi frumoasa!
Alexa , merci!

Magda, mamica fericita de copilasi dragalasi Ana Maria , Teodora si Gelu
http://magdahobbyarts2.blogspot.com
Mergi la inceput

Laura25

Donator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator AndreiDonator  3 sateDonator  Mos Nicolae 2011
 Romania, piatra-neamtNEAMT
13160 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiLaura25 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Laura25 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Salutari!

Eu inca ma refac dupa we cu msafiri si evenimente. As dormi toata ziua ... Mai e si vremea asta "minunata"

Magda sa aveti parte de un botez frumos si o petrecere pe cinste! (la ce frig era in biserica duminica, eu in locul tau as fi asteptat primavara pt bagat copilul in apa, dar sunt convinsa ca va fi bine oricum )

'Cos what I feel is the only truth for me
Mergi la inceput

ellinia

Donator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator Maria RubiDonator AndreiDonator  3 sateDonator  Sange
4534 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiellinia Adauga semn de carte la raspuns Trimite ellinia un Mesaj Privat  Reply with Quote
O primavara frumoasa tuturor!

Hai sa dezmortim un pic subiectul .... ca tot vine primavara!

Mami si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Laura25

Donator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator AndreiDonator  3 sateDonator  Mos Nicolae 2011
13160 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiLaura25 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Laura25 un Mesaj Privat  Reply with Quote
cu drag, pentru voi:

Sa aveti o primavara superba!

Mergi la inceput

ellinia

Donator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator Maria RubiDonator AndreiDonator  3 sateDonator  Sange
4534 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiellinia Adauga semn de carte la raspuns Trimite ellinia un Mesaj Privat  Reply with Quote
Ce faini sunt! Sa nu-mi spui ca sunt de la tine din gradina!

Mami si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Laura25

13160 Mesaje
ellinia, am sa pun si poze cu cei din gradina mea, dar mai peste o saptamana asa, ca acum abia scot frunzulitele din pamant. Abia astept si eu sa infloreasca

Mergi la inceput
Pag. din 20 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com