Alex - 500 euro sa ajunga la clinica in Italia

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

diannaalex, uite cu Wizzair, plecare din Bucuresti, sosire la Venetia, cu 315 euro total pentru amandoi. Nu am stiut datele exacte, am cautat 2-6 septembrie. Biletele le gasesti pe site-ul asta

http://decoleaza.ro/cautare-avion

Daca as stii exact datele voastre, as putea cauta bilete ieftine pentru voi.
Sper sa se stranga suma de bani si sa mergeti in Italia!

===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si Alexia Briana (30.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Buna dimineata!!!!!! Am vorbit cu sora mea si am hotarat sa mergem cu ea si cu sotul ei cu masina. Asa iesim si putin mai ieftin decat cu avionul si ma mai si ajuta cu Alex in cazul in care e mai agitat. Daca sunt si ei il mai plimba se mai joaca cu el si pot sa vb si eu in liniste cu medicul. Aasta ca Alex nu sta linistit mai mult de jumate de ora iar consultatia dureaza cam 2-3 ore. Pana azi avem 400 de lei si 10 euro. Multumim tuturor pentru ajutorul acordat.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

buna dimineata!!!!!!! Pana azi s-au adunat 500 de eli si 10 euro. Multumim frumos tuturor

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

buna fetele!!!!!!! Sunt asa de suparata Alex a inceput de cateva zile sa se loveasca cu picioarele de suprafete tari de marginea de la pat de carut daca e langa o banca se loveste tare. E pasat tot la picioare uncepe sa ii treaca o lovitura face alta. Offfffffff e asa greu iar banuii se strang asa de greu. In felul acesta nu vom reusi sa strangem suma necesara plecarii. Am cautat la noi la cei cu afaceri o sponsorizare dar nimic, nimeni nu vrea sa ne ajute. Am cateva zile de cand plang toata ziua noaptea nu pot dormi. Pana acum avem 500 de lei si 10 euro. Multumim tuturor. Sper ca pana la urma sa se stranga banii sa putem pleca.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Buna Diana,
te rog sa-mi trimiti CNP sa pot face plata on-line, ti-am scris si pe blog.
Parerea mea este ca ar trebui sa pui toate detaliile pentru plata pe prima pagina, am cautat mult sa gasesc contul.
Te rog sa ramai increzatoare, zilele astea se rezolva !
Pupici !

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Pana azi s-au strans 600 de lei si 10 euro, multumim din sulet tuturor, sa va dea D-zeu multa sanatate tuturor, e cea mai importanta. Alex se loveste la picioare deja se loveste si la piciorul drept in cateva zile trebuie pansat si acesta. Offfffffff Doamne, e asa de greu.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katya spune:

Draga Diana, da-mi si mie pe privat adresa ta de-acasa, iti pot trimite niste bani prin cineva care ii pune prin mandat postal, mersi.
Doamne ajuta sa stringi suma care-ti trebuie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunnyday07 spune:

Buna Diana,

Am pus si eu la bazar urmatoarele:

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=29199&n=Role-ABEC-7-X-Tend-marimea-27-31---doar-in-Bucuresti

si

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=29894&n=Tricou-reReserved-6-7-ani-122

De asemenea, daca cineva vrea ceva din ceea ce se gaseste la semnatura mea (articolele de copii, pe celelalte le-am cam dat) va rog sa spuneti si le pun la bazar pentru Alex.

Diana, nu mi-o lua in nume de rau, nu ar fi mai usor de mers cu avionul? drumul e luuung pana acolo cu masina ....

succes, sper sa strangi banii de care ai nevoie pentru a ajunge la consultatie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Multumim Katya Sunnyday07 , e intradevar mai usor cu avionul dar pana ajung la Bucuresi sau Cluj si de la Venetia la Vicenza sunt aproape 100 de km deci e destul de departe sa merg singura cu copilul atata drum. Si asa daca Alex e agitat ma mai ajuta sora mea mai sta cu el se mai joaca, sa ma pot intelege cu dr. Alex mai mult de jumatate de ora nu sta iar in rest il iau ei asa daca sunt singura cu el si tipa nu are cine sa il ia si nu pot vb ca lumea cu dr. Am o groaza de intrebari de pus sper sa gasesc si raspuns. MUltumim tutror pentru ajutor si pentru incurajari, fara voi nici nu as fi visat sa pot ajunge. Sa va dea D-zeu sanatate voua si familiior voastre.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Buna fetele!!!!! Pana azi s-au adunat 700 de lei si 10 euro, multumim din suflet tuturor celor care ne sunteti aproape, fara voi nu am fi reusit. Am ramas fara cuvinte sa vad cata lume ne este aproape. Multumim din suflet.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput