ULTIMA ZI -Concurs - I love Desprecopii

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Azi am vazut ca a aparut si prima mea fotografie in album.
Am trimis si fotografia nr 2, astazi.

Povestea fotografiilor noastre le puteti vedea la semnatura.
Despre DC ce sa spun? Face parte din viata noastra de pe vremea cand eram la aspirante. Mi-a fost recomandat de un prieten si de atunci...vreau sau nu vreau...face parte din noi. Cresc doi feciorasi alaturi de fete minunate, am legat prietenii adevarate, prietenii virtuale...am avut parte de bucurii, de isterii, de certuri si de emotii, de fericire...de trairi...de toate Stiti voi la ce ma refer... DC-ul este atat de complex incat nu-l poti descrie cu putine cuvinte!!

Succes tuturor participantilor!
Eu personal, am emotii, firesti de altfel...

blog de mamica
proud

Participam la concurs! Povestea afiselor noastre :
Operatiunea I Love DC!
O poveste cu si despre stejari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

In sfarsit am reusit sa-mi fac un pic de timp sa astern cateva vorbe.

Acum 6 ani si jumatate asteptam cu emotii primul meu copil. Atunci am descoperit Desprecopii, si din acel moment am devenit dependenta. Dupa un an de “stat in umbra” am inceput sa activez, si de atunci tot activez . Au aparut apoi pe rand inca 2 minuni in viata noastra si de fiecare data DC mi-a aratat ca niciodata nu stii “totul” despre cum se creste un copil. Tot Dc m-a ajutat sa slabesc dupa fiecare sarcina, aici am cunoscut persoane minunate, din care una dintre ele mi-a ajuns prietena f f buna si in viata reala, iar eu am devenit nasica baietelului ei, un vechi vis acum implinit. Pentru toate astea, DC iti multumesc!

Cele doua poze din albumul de concurs www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I Love DC&page=1" target="_blank">dr-1 si dr-2, sunt rodul muncii intregii noastre familii, felul nostru de a spune din toata inima I love DC! Eu am pregatit hainutele, brodand la masina bucatile de material (cum am facut exact puteti vedea in cateva imagini www.flickr.com/photos/50856652@N00/sets/72157624085912765/" target="_blank"> aici) , cei trei puiuti ai nostri au fost fotomodelele (si s-au comportat exemplar), tati ii poza de zor in timp de eu ii tot aranjam si ii faceam sa zambeasca si sa se simta bine. Rezultatul zic eu ca a meritat toata osteneala: o fotografie-felicitare (prima) dedicata special acestei ocazii sarbatoresti si o poza-poveste (a doua) despre trei minuni care ne-au schimbat total viata.

Urez success tuturor particpantilor la concurs, felicitari pentru ideile minunate!



Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Diana pozele tale sunt favoritele mele

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANISO spune:

Aici puteti vedea o parte din "munca de pregatire" si distractia "de la filmari" Povestea afiselor noastre:operatiuneaIloveDC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

foarte dragut

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

minunat fetelor va felicit si va urez bafta tuturor
ajutoarelor mici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuCris spune:

Se poate spune ca toate drumurile duc la DC.De cate ori am avut o problema i-am gasit rezolvarea aici.Ador sa citesc subiectele si sfaturile postate .Minunate sunt si povestile din spatele fiecarui nume.Asta imi place cu adevarat.Cand vad un nume si imi aduc aminte ce a mai scris membra respectiva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mocofleana spune:

as vrea si eu sa particip la concurs dar nu pot sa imi atasez pozele.
Imi puteti spune de ce alte persoane au reusit sa le puna din prima zi iar mie imi cere sa astept a luna de zile?
Mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Citat:
mocofleana Publicat la - 12/06/2010 : 10:57:31
as vrea si eu sa particip la concurs dar nu pot sa imi atasez pozele.
Imi puteti spune de ce alte persoane au reusit sa le puna din prima zi iar mie imi cere sa astept a luna de zile?
Mersi


Fotografiile trebuie trimise prin e-mail, la adresa concurs@desprecopii.com



A day without laughter is a day wasted - Charlie Chaplin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica66 spune:

Sper ca nu ma blamati datorita faptului ca fetita mea doarme cu catzeii in pat! Practic au crescut impreuna...Catzeii au carnet de sanatate,deparazitarile interne si externe la zi si sunt vaccinati!Vreau sa cred ca sunt o mama responsabila,dar,desi i-am recomandat Anitei sa-si mai lase prietenii blanosi in pace,atractia reciproca e prea puternica... http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=2

Mergi la inceput