ULTIMA ZI -Concurs - I love Desprecopii

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

abramburika - tocmai pentru a balansa popularitatea falsa (generata de spam si milogeala) avem votarea juriului care e bazata pe calitate.

multumesc pentru atentionarea la eroare - am sa il rog pe admin sa rezolve -

te pup si multumesc

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihai_iacobs spune:

Dragii mei,
Eu sunt un foarte nou membru pe acest site si imi vine foarte greu acum sa citesc aceste mesaje cu atat mai mult ca sunt din partea membrilor mai vechi. Ce incurajari sunt astea pentru noi cei mai noi?
Fiecare avem libertatea de a participa sau nu. Fiind un concurs de poze, in primul rand postezi pozele pentru ca ceilalti sa ne vada minunile din viata noastra. Ar fi culmea sa am asteptari de a avea cea mai frumoasa poza atata vreme cat puisorul meu are numai 2 luni si mi-e foarte greu sa il prind in ipostaze reusite, dar sunt fericit ca voi ceilalti il vedeti si eu sunt foarte mandru de asta.
In fine...administratorul cred ca ar trebui sa ne explice mai clar celor mai noi cum se voteaza si pentru restul care nu ati castigat la alte concursuri...bafta acum!
Votati mih1 si mih2.
[/font=Verdana]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Dragii nostri, acum veti putea sa va postati comentariile in albumul concursului www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=&folder=I Love DC" target="_blank">I Love DC



A day without laughter is a day wasted - Charlie Chaplin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta29 spune:

Am reusit si eu sa trimit pentru concurs doua poze ale Alexandrei, fetita mea de 1 an si noua luni in cresterea si educatia careia DC a avut un imens aport,deoarece m-au ajutat foarte mult atat informatiile specializate de aici cat si schimbul de experienta cu alte mamici.
Despre copii a intrat in viata mea in 2006,cand am gasit aici raspunsurile la multe intrebari legate de infertilitate.Despre copii mi-a fost alaturi atat pe perioada sarcinii,cat si dupa ce am nascut,am gasit aici o comunitate unita,intotdeauna cineva mi-a oferit un sfat, o vorba buna.S-au legat multe prietenii virtuale, dar si multe prietenii reale.S-au organizat intalniri,s-au schimbat adrese de mail, si uite asa Despre copii a devenit parte din viata mea.

Multumesc DC pentru ca existi,fiindca mi-ai oferit oportunitatea de a cunoaste atatia oameni de valoare,fiindca mi-ai oferit un umar pe care sa pot plange atunci cand mi-a fost greu,fiindca mi-ai impartasit bucuria atunci cand am fost fericita!

Multa bafta tuturor participantilor la concurs!

O nastere cu prelungiri
minunea care ne-a luminat viata
Caietul cu retete



Violeta ,mamica de nazdravana mica -Alexandra Valentina(2.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihai_iacobs spune:

Salutare tuturor. Va rog sa imi spuneti si mie cum fac sau cum se procedeaza sa imi apara si mie (la pozele trimise pentru concurs) descrierea bebelusului meu. Nu reusesc sa imi dau seama. Va multumesc. Bafta tuturor. Apar poze din ce in ce mai reusite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Citat:
mihai_iacobs Publicat la - 03/06/2010 : 23:54:04
Salutare tuturor. Va rog sa imi spuneti si mie cum fac sau cum se procedeaza sa imi apara si mie (la pozele trimise pentru concurs) descrierea bebelusului meu. Nu reusesc sa imi dau seama. Va multumesc. Bafta tuturor. Apar poze din ce in ce mai reusite.


Imi trimite-ti mie descrierea pe PM sau pe adresa de e-mail la care ati trimis fotografiile: concurs@desprecopii.com




A day without laughter is a day wasted - Charlie Chaplin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANISO spune:

Pot spune ca in afara de sfaturi extrem de utile de la D.C. am primit cea mai importanta lectie de viata.Lectia recunostintei.Citind despre moartea tatalui uneia dintre fete,am realizat ca asta mi se poate intampla si mie...A-si fi suferit toata viata ,daca s-ar fi intamplat si nu as fi apucat sa fac si eu ceva deosebit pentru parintii mei.Spre rusinea mea...eram obisnuita doar sa primesc....nu realizam ca trebuie sa si ofer.Plus ca eram pre acaparata de nebunia cotidiana...Ei ,oameni simpli,nu mi-au cerut niciodata nimic.Si nici eu nu pot sa zic "va multumesc,pentru tot",parca mi se blocheaza vorbele in gat si mi se pareau totusi doar vorbe.Dar datorita D.C.,voi avea constiinta impacata,oarecum,pentru ca m-a inspirat sa ii i-au in vacanta cu noi in ianuarie la Paris.Au protestat vehement,gandindu-se la cheltuieli,dar i-am pus in fata faptului implinit,si nu au avut ce face.Nici nu stiau cum arata niste bilete de avion...Au crezut ca le-am luat niste bilete la concertul lui Tudor Gheorghe,pt. ca il adoram cu toti si ne facem demult planuri sa mergem...Ce minunat a fost...Am plans ,cand la intoarcere am auzit-o pe mama povestindu-i unei matusi ca...visul vieti ei era sa vada Turnul Eifel.Nu stiusem.....Multumesc D.C.!.. Acum i-am luat in vacanta in Italia,unde e facut-a si una dintre pozele participante la concurs.Eu port un tricou decupat in forma de I,puii mei un tricou cu o inima,mama are scris cuvantul "despre" foarte ingenios incorporata sigla D.C.Tata are rolul unei miss pe a carei banderola,nu se vede prea bine,dar scrie "copii",el fiind un copil mare.Sotul a avut trac,el trebuia sa poarte ratusca.O vacanta inspirata de D.C.pentru minte si suflet...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANISO spune:

Am uiat sa va spun ca de mult timp vizitam D.C.,dar nu aveam curaj sa "intru in direct",deoarece,vazusem din experienta altor fete ca daca spui ceva,ce nu convine...iti cade drobul in cap.Acum cateva luni,mi-am luat inima in dinti si" am intrat in familie".Dar de ce mi-a fost frica nu am scapat...am fost "certata",si cateva zile am fost "varza".Dupa aceea treptat nu mi-a mai pasat asa mult.Nu va spun ca ma ajutat fantastic in viata de zi cu zi,eu fiind cam timida.Imi pasa prea mult de parerea celor din jur,si uitam de lucrurile cu adevarat importante.Sotul e incantat,a zis ca nici daca mergeam la psiholog,nu aveam rezultatele acestea.Asa ca ...multumim D.C.Pozele postate de noi sunt :as-1.jpg si as-2.jpg.Sper sa va placa...si sa nu ma "certati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

wow - au aparut poze foarte frumoase in albumul de concurs.
Bravo, aveti imaginatie si ne bucura mult faptul ca va place acest concurs/

Restul, hai, va asteptam in acest concurs dedicat!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANISO spune:

Sa sti ca ai pus punctul pe "i".Mie chiar imi place acest concurs.Nu e vorba numai de premile acordate,care sunt...cu adevarat utile si mai ales ca sunt Sony...le face sa fie irezistibile.Si pe mine ma mira concurenta destul de ...putina.Ce regret, e ca nu se pot pune mai multe poze,mai aveam cateva idei.Vorba aceea ...ideile bune vin la sfarsit.

Mergi la inceput