ULTIMA ZI -Concurs - I love Desprecopii

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

....sau increderea ca este un concurs corect

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

....sau increderea ca este un concurs corect

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!


Cat priveste jurizarea,cred ca e destul de corect.Si eu am fost aleasa odata in juriu,si s-a tinut cont de parerile mele.



Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

MTHFR C677T heterozigot, 2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s

In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pămant!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

voi participa si eu cu o fotografie, mai dureaza ceva pana o sa trimit. Cred ca se vor mai aduna fotografii dragute, mai este timp

Mult succes participantilor!

Nici nu vreau sa ma gandesc ca nu va fi un concurs cinstit! Eu personal daca voi participa chiar imi doresc sa castig!

O zi buna tuturor!

blog de mamica
proud


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

ancadragoman, poti sa fii mai concreta la ce te referi?
Nu e fair play sa arunci indoiala peste o credibilitate construita de-a lungul celor 10 ani de existenta A DCului.
E usor sa strici dar e mai greu sa construiesti - si, as aprecia daca ai putea sa te exprimi mai clar si mai la obiect.

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Pai uite mi se pare suspect cum unele persoane aduna sute de voturi ,cum doar unele persoane sunt avertizate pentru spam-uri si sa nu mai spun ca de obicei fotografia este votata nu pentru frumusetea ei sau pentru respectarea temei cat pentru persoana care a postato.
Parerea mea si cauza pentru care nu mai particip la concursuri.

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

DR1 SI DR2 MI SE PAR SUPER

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Cred ca este alegerea fiecaruia daca sa participe sau nu, din motive pe care le considera intemeiate sau nu.

Daca am scris la acest sb. sa semnalez o problema tehnica, nu vad de ce am fost repede "pusa la colt", mai degraba treci si participa sau iti lipseste creativitatea? Eu asa am vazut raspunsul tau Mirela.

Daca tot s-a implementat optiunea de a comenta fotografiile si vin mai multe persoane si spun ca nu merge, atunci mai degraba ati lua masuri in acest sens si ne-ati aduce si noua la cunostinta cand se rezolva problema.

Si acum o explicatie de ce nu particip la concursurile cu poze, desi nu consider necesar sa o dau. Pt. ca, asa cum spunea ancadragoman se voteaza persoana si nu poza. Si cum nu sunt asa "p o p u l a r a", normal ca sansele imi sunt minime. Pe langa asta, nerespectarea termenilor limita de concurs din partea organizatorilor. Am participat la mai multe concursuri (pe DC, desigur) si nu o data s-au depasit termenii de trimis, de postat, de votat etc. Fara sa se anunte in prealabil, explicatiile s-au primit doar dupa lamentari din partea mai multor participanti. Eu inteleg si ca fiecare are viata lui si ca mai are si altceva de facut, insa, ca organizator, asta da o nota de neseriozitate. Parerea mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

abramburika - vreau sa iti spun ca nu iti dai dreptate - pentru ca realitatea e alta - la penultimul concur s- cand a castigat cineva - era un membru abia inscris - si am facut mari eforturi de a o localiza ... apoi de curand a castigat deliafairais concursul Tide cu poze si e membru nou!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mai bine ati participa
Si eu coc o fotografie dar nu ne-am adunat inca.
Nu speram sa castigam, dar vrem sa ne laudam

semneaza,
fotografa dc-istilor oradeni

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

mirela - asa o fi. Impresia mea, la concursurile la care am participat, asta a fost. Nu neaparat ca as fi avut eu fotografii exceptionale, dar mi s-a parut ca am avut putine voturi ...

Mergi la inceput