IN BANAT LA NOI ACASA (12) FELICITARI AIDA

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns digutix spune:

salutare fetele
claudia vazut si eu pozele
gongy sper sa va reveniti cat mai repedemulta sanatate.unde zici tu e prea departe pt noi si pt eventualii invitati.insa avem o alternativa si cred ca pan la urma ramane aia.une am facut si primul anisor.
timo face 2 ani pe 18 oct.
mihi sa ti traiasca feciorasii, sa fie sanatosi si sa resfete la maxim printesa care vine:)
azi la comisie a fost bn, neasteptat de bine.am avut norocul sa dam de OAMENI.am auzit fel si fel de povesti urate si ma asteptam sa traim si noi una azi la comisie.insa DD a avut grija si ne-a dat pe maini buna, intelegatoare.am primit grad accentuat pt boli rare...

DIANA-mami de pitici nazdravani
http://community.webshots.com/album/573570652XqaNKL?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns digutix spune:

sa aveti o noapte linistita!

DIANA-mami de pitici nazdravani
http://community.webshots.com/album/573570652XqaNKL?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Diana, Doamne Ajuta! sa auzim numai de bine, fetele sper ca nu ati uitta ieri la 10 da!!!!!!!!!
MIhi offffffff si voua sa va treaca repede raceala la toata Ceata lui Pitigoi, cum a ramas cu cremele alea, vb pe mess! ia zi ai gasit in sfarsit o tanti! ioi ce ma bucur si zici ca face papa bun, bravo, Doamne Ajuta!
Laurelule uite www.culinario.ro/singleView/Prajitura%20delicioasa%20cu%20crema%20de%20nes%20si%20blat%20bezea%20cu%20nuca%20prajita-1702.html" target="_blank">aici am publicat reteta pe Culinariom a fost o nebunie de buna,abia astept sa fac iara dar uite eu am combinat si cu blat normal sa nu fie asa gretoasa stii tu! ce pofta mi.ai facut cu varza calita, bey si io am dureri de grumaz dar bag anginete ceva gen strepsils cu miere si lamaie, ai grija woman sa nu te mai neci in fras cu pulpele eu inca mai am sarme si ieri a facut socrela gomboti cu prune azi fac niste cartofi taranesti cu piept de pui, dar inca nu stiu sa-l fac cu sos de ciuperci sau sa il fac pane, vad eu.
na fetele fug cu Andi ne auzim mai incolo, kiss u all.




INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna


'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine' Sf.Anton de Padova

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Diana, ma bucur ca e bine ... Da nu stiu exact ce inseamna comisia asta, iarta-mi necunoasterea. Pentru ce se face? Va imbratisez cu drag.

Eu cu ziua ... aproape mi-o serbez cu Timo, ca-s pe 15 oct. Cu asta i-am raspuns si la Mihi la care ii dam de baut, dar numai sucuri naturale si eventual sampanie pentru copii.

Laura, putem sa ne luam de brat, ca si eu am faringita. Am crezut ca scap fara antibiotic, dar tot mai rau ma simt ... asa ca maine ma duc la doctora sa imi dea rezept, ca nu se mai poate, sunt un zombi umblator.

Clau, cupilasii e bine, au fost azi la un party la zbenguiala, abia i-am scos de acolo. S-a tinut la un club nou pe Brancoveanu, ii zice Yoyo, destul de fain acolo, aviz amatorilor.

Cu bucataria stam in stare semi-gata, caci mai trebuie sa comandam un corp de mobila ptr cuptor si chiuveta ca sa putem inainta. Dar incepe sa arate bine.

No, va pup, ma arunc in pat ca nu am energie nici sa suflu.

Fac si eu pe desteapta, dar o fac frumos ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Buna gimineata, vin cu un ceai cald ptr bolnavioare :




multa sanatate va doresc si fug la treburi, o zi faina.


INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna


'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine' Sf.Anton de Padova

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Merci Clau de ceai.

Eu vin cu un apel de ajutor la voi. Va rog cititi aici:

http://www.tomatacuscufita.com/2009/10/01/ajutor

Daca puteti ajuta, lasati acolo un comentariu.

Thx! Pup

Fac si eu pe desteapta, dar o fac frumos ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Gabi am citit,dar sincer nu am habar la cine sa apeleze :(((((((((( numai cunosc prea bine medicii din Tm.


INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna


'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine' Sf.Anton de Padova

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Cimisoara trezireaaaaaaaaaaaaaa...hai sus ca avem treaba...

ce mai bagati in oale furnicutele harnicutele?...c aio nu am inspiratie...sunt cam zombi...intrebati-l pe mezin de ce...

sa aveti o zi faina si un we la fel...va pup pe toate da vad ca tot mai putine si tot mai rar

mihi 25+

ceata lui pitzigoi


"Viata este pretioasa, ai grija de ea. Viata este iubire, bucura-te de ea. Viata este tristete,
invinge-o. Viata este viata, apar-o."
Tereza de Calcutta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Mihi, zau ca si mie mi-ar pica bine o idee de gatit. Azi e vineri, vreau sa fac ceva de post.

Am pe acasa dovlecei. Dar nu stiu ce sa fac cu ei sa fie chiar de post - fara branza, fara oua ????

Fac si eu pe desteapta, dar o fac frumos ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Cimisoara ii prezenta, chiar si daparce idei io am like always ptr Gabelu galusce cu prunie ca-s da sezon sau musaca vegetala mai ales ca detii deja dovleceii, mai iei o vanata,crumpi,ceapa i Voila si pre Mihi ce am gatit eu ieri : cartofi taranesti cu ceapa si piept de pui in sos alb de ciuperci si salata verge, no si desert wafflen d-alea rotunge cu butori ce se servesc cu zahar praf si scortisoara.
A ia uitati-va aici mancaruri aperitiv ptr copii (wow ce rima am scos) acu continui itinerariul din Bella Italia, reteta de crumpi o am pe culinario, Mihi cauta pe acolo inspiratiuni.
Azi are Andi meci de fotbal dupa masa,merg la galerie aaaaaaaaaa si e ziua soacrei azi, sa ne traiasca, sa o tina Dumnezeu sanatoasa!
Un we fain va doresc toate.


INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna


'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine' Sf.Anton de Padova

Mergi la inceput