Copii din 1995-1998(30)

Copii din 1995-1998(30) | Autor: mihaela_s

Link direct la acest mesaj

Un capitol nou cu povesti adolescentine....

Copii din 1996 (11),(12),(13),(14),(15),(16),(17),(18),(19),(20),(21),(22),
(23),(24),(25),(26),(27),(28), (29)

Elliot-11 ian.1996 mami Sanca
Alexandru-18 febr. 1996 mami Ana68
Diana-23 febr.1996 mami alma
Silvia-27 martie 1998 mami Viviana
Andreea-03 apr. 1997 mami Mihaela-umflatel
Andrada-30 apr. 1996 mami mirela68
Cosmin-03 iulie 1997 mami Ingrid-prettysunshine
Ana-15 iulie 1998 mami Katy
Andrei -26 iulie 1996 mami MikiMihaescu
Mihai-1 Aug 1995- mami Mihaela-mhldvrc
Tiberiu Mares-14 aug. 1997 mami Mara-flower power
Matei-2 oct.1998 mami Sanca
Dedi - 11 oct. 1995 - mami MQQM
Robert-24 oct.1996 mami ralualexandrei
Dominik-29 oct. 1998 mami Mikki2
Andrei-30 oct. 1995 mami agho
Ana-13 nov. 1997 mami agho
Diana-22 noi. 1996 mami mihaela_s
[blue]Andrei - 2 dec. 1995 mami Andacos
Daniel-11 dec. 1994-mami Vic
Mara-26 dec. 1997 mami corianai

Si mamicile:

ralualexandrei-9 febr. 1976
mikimihaescu-29 martie 1969
Mihaela_s-20 apr. 1971
Mihaela(mhldvrc)-25 apr. 1962
Sanca-13 mai
agho-21 mai 1968
andacos-24 mai 1969
Mirela_68-6 iulie 1968
Mara-19 iulie
Ana-Maria-15 nov. 1968
Mihaela(umflatel)-16 nov. 1977
alma-4 dec. 1970



vorbe de copil...

Hobby

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina

calator de profesie

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

'Neata,
Hai ca fac eu mezamplasul la capitol nou...

Miha,iti urez LA MULLTI ANI! fericiti si cu sanatate maxima si tot ce faci sa mearga ca pe roate,iar tot ce iti doresti sa se implineasca!

Alex ,merge la scoala,eu si Luana mai stam si azi acasa.De maine...o luam da cappo.

Va pup si sa aveti o zi cat mai buna!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

Mihaela, iti doresc si eu La Multi Ani! Toate visele sa ti se-ndeplineasca, sa ai numai sanatate si multa, multa fericire.

Ana, Alex a facut ore?

Teapa!!! Astia de la stiri sunt dusi cu capu', m-am trezit de la 6 de pomana, Mihai a mers degeaba la scoala, hi hi hi a fost singurul din "Spiru", a ras si profu' de istorie de el, de amandoi de fapt, si dansu luase teapa , m-a sunat si i-am spus sa treaca si pe la "Cosbuc" sa nu plece si Tina degeaba.
Avem o zi plina de plimbare prin parc, sper sa nu ploua.


si
de si Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!!!(6)TELEDON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agho spune:

La multi ani, Mihaela_s! Sa te bucuri de tot ce ai, de sanatate, de cei dragi, de anii frumosi pe care-i ai!

Tuturor, care-ati mai urat p-aici, numai de bine, pace, liniste si spor in toate!

mhldvrc, Ana68, copiii au si azi liber. Pacat ca si-au stricat ziua. Ma uit si eu la poze si revin. O zi frumoasa!

Noi am fost plecati la mama. Copiii s-au bucurat de vremea frumoasa si s-au jucat cu prietenii de-acolo. Azi, din nou la serv.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agho spune:

Ana68, am vazut pozele mai vechi, dar si pe cele noi. Scumpi copiii! Ei, si tu cu dansu-n sus dupa pozat ierburi si muguri si ganganii! Va invidiez c-ati fost la iarba verde. Mi-e dor, tare dor de stat la iarba verde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikki2 spune:

MIHA
La Multi Ani!Multå sånåtate, fericire si tot ce ti doresti så ti se indeplineascå


O zi bunå fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Mikki,sa ai si tu o zi cat mai buna si mai linistita!Si,in mod special,iti doresc ca tot raul sa fie spre bine si sa rasara cat mai rapid soarele pe strada ta!

Miha rock,tzeapa de tzeapa!Alex a fost la scoala,au venit toti colegii lui,de fapt au fost multi elevi la scoala azi....au facut ora de sport,ca era prima si la a doua ora,cand trebuia sa aive mate,a venit profa de mate la geam(ca au clasa la parter) si le-a spus sa vorbeasca cu diriginta daca sa plece acasa sau ba,ca ea,profa de mate,la clasa unde e diriginta,le-a dat drumul elevilor acasa.Asa ca...nu mai comentez!A pierdut timp aiurea...insa macar s-a ales cu o plimbare...hehehehe...Acum a iesit afara,nu stiu daca intre venirea acasa si iesitul la joaca au trecut 20 de minute....

Agho,multumesc de aprecieri!Vai...razi tu de mine ca ma dau cu dosul in sus si in jos sa pozez iarba,dar asa imi place sa fotografiez...si de-ai sti cat imi doresc un aparat mai profi...,dar e scump,fir-ar sa fie!Ma bucur ca ti-au placut pozele...A fost si prima noastra iesire la iarba verde,pe anul asta...abia asteptam sa mergem.Cred ca de nu se adunau norii de ploaie...ne uita Dumnezeu p-acolo pe camp,pana se facea noapte.Deci azi ai inceput lucrul...spor la munci!Sa va fie de bine cu excursia la mama ta...poate pui si tu ceva poze sa vedem...



Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agho spune:

Ana68, ai grija ce-ti doresti ca s-ar putea sa ti se implineasca! Normal ca m-amuz, doar asa fac unii prieteni. M-ai amuzat si cu gandurile tale despre Iepurila si unde sa-si puna cadourile. Ma rog, ai gasit ulterior o explicatie mai grozava, cu avionul, cu banii. Bravo! Ati rezolvat-o fain de tot. Noi i-am luat la cumparaturi ca sa-i mai innoim si le-am zis ca asta a fost iepurasul, ca nu mai era cazul. Insa au tinut cont sa spuna ca iepurasul sa vina totusi cu dulciuri. Ei, si-a venit. Ce era sa faca?...
Referitor la poze, am fost lenesa, am facut cateva poze cu mama ca sa le-avem amintire. Si-am facut cateva la campia plina de puf de papadii (ca la intoarcere am facut o ora in plus fata de cele 2 ore de la dus). A fost aglomerat, dar circulatia a avut de suferit si din cauza unor accidente, ciocniri (n-am vazut raniti).
Din pacate am fost lenesa si sa postez cateva din inregistrarile de la cor, care erau de sezon, ca sa zic asa. Asa ca-mi cer scuze de mai multe ori.

Mikki2, sper sa ai nervii tari si sa iesi cu bine la liman! Multa putere si pupa-i pe cei mici! Bafta multa la examene!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agho spune:

Uite, Ana68 si voua, dragelor

mesaj cu cantec de sarbatori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Multumesc mult tuturor pentru urari.

Va pup cu drag pe toate, sunt tare prinsa cu scoala, teste, carti, referate si alte cele...cand ma mai eliberez mai viu. Stiu, suna stereotip, dar asta e . Oricum va citesc zilnic cu drag.


vorbe de copil...

Hobby

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Agho...singurul cuvant care imi vine acum in minte,dupa ce am ascultat corul,este minunat.
Multumesc pentru fimulet!Mi-am permis sa ma dau putinel si prin restul de albume...
Of...sa te auda cine ar trebui sa te auda cu dorinta mea care sa se indeplineasca...ioiiiii....cred ca as muri si as invia de fericire.Fusese programat ca dar de Craciun,insa n-a fost sa fie...prea scump halatul si Marius s-a hazardat sa il cumpere,ca era cuvantul lui in joc,insa l-am oprit la vreme,ca am fi mancat de revelion lentilele si memoria aparaturlui,nu mancare....
Deci mataleeeeee....citesti pe la amalgame...hihihihihihihihi...sa sti ca e un mod de a ma relaxa,acuma vorbind serios....si,ca o chestie,uneori recitesc ce am scris si ma amuz asa de copios...pur si simplu si eu rad de ce am scris,ma distreaza si ma face sa ma simt bine....uneori am senzatia ca nu scriu eu,ci altcineva...si cand recitesc,citesc eu,scris de altcineva...hai ca deja devin ciudata


Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput