Copii din 1995-1998(30)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Cristina la multzi ani sa fii sanatoasa si sa ai o nastere si recuperare usoara!

Salutare!

astazi fiind singura zi din saptamina fara cruce in calendar,am bagat deja la spalat o masina,mai bag una cu sigurantza mai tirziu si oi mai vedea eu ce mai fac!Azi sunt libera si as vrea sa profit de lucrul asta!

O zi buna si sanatate tuturor!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

Ieri am tot incercat sa ma reloghez fara succes .Azi se pare ca am avut mai mult noroc .
La multi ani, Miha, te imbratisez cu drag .

Noi vacanta asta am cam fost musafiri de profesie ...Si un pic gazde ...tare scurta fu insa ...

iepurasul a trecut pe la noi si a lasat o minge de baschet (avea el pesemne informatii ca pe cealalta o sparsese cineva ) un echipament de sport din 3 piese, periuta de dinti electrica, sa...

la toata lumea .






The most beautiful thing in life is LIFE itself

Mara mami de Tibi-Mares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agho spune:

Dragelor, va asteptam la dialog. Nu de alta, dar tocmai ma pregatesc sa-i scriu un mesaj Anei68 si sa n-aveti impresia ca va ignoram.

Mihaela, spor la invatat in primul rand si abia te-astept cu multe vesti!

Ana68, am primit si mesajul de la albumul cu poze. Habar n-am cum se face ca sa trimiti mesaje. Mi-a placut ca te-a impresionat. (Si pe noi, mamicile care eram acolo la inregistrare. )Rasuna splendid. Chiar ca ti se furnica pielea.
Da, ai dreptate, cu aparatul foto treb sa mai astepti daca nu vor unii sa manance doar ce vad in poze.
Si ma bucur ca te-ai uitat si la celelalte poze. Probabil ai ratat sa le vezi mai demult cand am mai afisat linkul.
Una peste alta, am avut chef sa citesc ieri pe "amalgame" si cum sunt cred, destul de neatenta...am citit si la fluturas si nu pricepeam nimic. Dar am insistat si-apoi am priceput cu parere de rau, dar nu m-am bagat in vorba dincolo la acel subiect ca nu fac fata. In fine, si m-am amuzat cu discutiile dintre tine si Luana, (faza cu masina = avion). Sunt dragalasi copiii la varste mici cand au idei cu carul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agho spune:

Dana, spor la treaba! Hai, ca pana am scris eu mesajul meu, deja vad c-ati trimis voi. Nastere usoara, Cristinei! Dar pe cuvant ca nu stiu de cine vorbesti, insa te/o sustin. Si cumnata mea treb sa nasca luna viitoare.

Flower, cu periuta electrica, m-ai dat gata. E modern iepurasul vostru. Adopta noile solutii. Si cum se-mpaca Tb cu noul instrument?

Ce motor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Mara, multumesc de urari!

agho, dana vb de mQQm, ea e Cristina si e insarcinata, banuiesc ca e ziua ei....

Daca da, mQQm iti doresc si eu La Multi Ani si un bb sanatos! Sper ca esti bine .

Dana, spor la treaba!

Eu ma distrez, sunt la scoala si am inceput sa scriu o compunere cu tema "scrie 3 intamplari importante din viata ta". Si cum nu prea am inspiratie, am si forumul deschis .

Va pup cu drag.


vorbe de copil...

Hobby

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agho spune:

mQQm, La multi ani si tot ce-ti doresti pentru tine si toti cei dragi ai tai! Ani frumosi, plini de bucurii!

Mihaela, multumesc pentru multele si delicatele lamuriri! Mult spor la creativitate si compuneri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

agho, am sters lamuririle , mi se pareau puerile.... Ma ierti dar cred ca ai apucat sa le citesti.


vorbe de copil...

Hobby

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

mihaela_s,cu intarziere iti urez si eu la multi ani,sa fii sanatoasa si fericita!
mQQm,la multi ani si tie,multa sanatate si nastere usoara!
mihaela_s,am o propunere,daca se poate..alaturi de datele de nastere ale puilor nostrii,hai sa trecem in listuta si datele noastre de nastere..nici nu stiam ca a fost ziua ta si a cristinei!te rog sa nu te superi!multumesc!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!
A&M


BAZARUL LUI MIHAITA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

mihaela, perfect de acord. Cum sa fie suparare? Propunerea e minunata asadar astept datele daca si restul fetelor sunt de acord.
Multumesc pentru urari.


vorbe de copil...

Hobby

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Ioiiii,Agho...ai citit?Hihihihihi....ma bucur ca iti place...mai citeste,daca iti face pllacere,ai timp sio chef.Am o pretenuta la Iasi care ma citeste mereu...si imi zicea o data ca ori de cate ori se simte dezamagita,e suparata sau in apropiere de-o depresie...intra si citeste,uneori resciteste si zice ca se distreaza si ii vine buna dispozitie...Mukltumesc,Agho!

Mihaela...draghe...baga baba pe listuta,ca raportez: 15 noiembrie 1968.

Pip fetele!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput