Copii din 1995-1998(30)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_s

mihaela, perfect de acord. Cum sa fie suparare? Propunerea e minunata asadar astept datele daca si restul fetelor sunt de acord.
Multumesc pentru urari.


vorbe de copil...

Hobby
www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina

calator de profesie


ma bucur ca nu am suparat!
eu-16 noiembrie 1977

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!
A&M


BAZARUL LUI MIHAITA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Am facut modificarile. Am trecut mamicile intr-o rubrica separata, voi pune in ordine cronologica datele noastre de nastere ca sa fie mai usor de reperat. Daca aveti alte idei, ca intotdeauna sunt binevenite.

Am primit oficial oferta pe vara. Voi lucra o luna de zile, dupa concediu. Deci, cu forte proaspete . Acu' trebuie sa tratez cu mama sa vina sa stea cu Silvia, sa nu o duc la camin peste vara. Mai sta si ea cu buni, ca tot le place la amandoua...




vorbe de copil...

Hobby

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

[quote]citat din mesajul lui Ana68

Mihaela...draghe...baga baba pe listuta,ca raportez: 15 noiembrie 1968.


Ana-Maria ...eu si mai baba,cred ca sunt "mama" voastra pe-aici : 6 iulie 1968

tuturor






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:


, hihihi , secret!
La multi ani, celor ce poarta numele Sf Gheorghe

mQQm, La Multi Ani!!! Sarcina usoara in continuare, nastere usoara si numai bine

Agho, superb corul, minunata prestatie,... n-am cuvinte...

Miha770, grozava ideea

Ana, Mirela, nu mai plangeti mama degeaba, hihihi... ia uite aici - 25 aprilie 1962 - hodoroaga , acum intelegeti de ce ma mai plang eu ca nu-s mai tanara

Mara, interesant cadoul de paste pentru Tb.


si
de si Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!!!(6)TELEDON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agho spune:

La multi ani de Sf. Gheorghe celor care aveti sarbatoriti in familie!

Ana68 ,
Mihaela, n-am citit decat exact mesajul care e afisat acum, asa ca poti sa stai linistita. Eu - 21.05.'68.
mhldvrc, in curand te sarbatorim si pe tine!
Mirela68, ce m-ai amuzat cu presupunerea ta.
Mihaela77O, multumesc pt. mesaj!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui agho

La multi ani de Sf. Gheorghe celor care aveti sarbatoriti in familie!

Ana68 ,
Mihaela, n-am citit decat exact mesajul care e afisat acum, asa ca poti sa stai linistita. Eu - 21.05.'68.
mhldvrc, in curand te sarbatorim si pe tine!
Mirela68, ce m-ai amuzat cu presupunerea ta.
Mihaela77O, multumesc pt. mesaj!


agho,placerea a fost de partea mea!
tinere,batrane ce conteaza?importanta este sa ne felicitam,macar virtual si sa ramanem tinere in suflet si gandire!
ati facut careva mai recent testul papanicolau?
eu l-am facut la indicatiile medicului ginecolog(mi-a fost foarte rau,am o anexita acuta cronica)..azi am luat rezultatul..si suna cam asa...L1=tip2 si L2=tip3..am inteles ca daca iese si tip 3 este un inceput de...nici nu vreau sa ma gandesc......exact ce-m lipsea...
saptamana viitoare merg la medicl ginecolog sa-mi citeasca,dara pana atunci,daca v-ati mai lovit de situatie asemanatoare....astept parerea voastra!va multumesc!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!
A&M


BAZARUL LUI MIHAITA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

La multzi ani tuturor celor ce-si sarbatoresc astazi ziua onomastica sau familiilor lor!

Hop si eu cu datele mele,Ana si Mirela(si de la Miki astept lucrul asta)astept o primire calduroasa in "Club 40"!
24 mai 1969.

o zi frumoasa tuturor!

Dana

editez sa spun ca acum am descoperit ca nu numai fetele mentzionate sunt in club,deci...contez pe ajutorul vostru forumistico-moral!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Ioiiii...hai ca m-am distrat...aici ii adunatura de femei matura,bre...deci rectific,nu babe...femei mature,coapte,inteligente,destepte,cu scoala vietii...estem?!
Si io care ma dadeam babaciune...ptiui!No offence,hai ca glumesc!

Mihaela umflatica770....bay,da-te matale,cand ai vremsoara,pe net si interpreteaza-ti singurea rezultatul si nu te mai lua dupa gura lumii,da?Asculta matale ca nu e dracu' chiar asa de negru si este remediu la toate...probabil ca ti se va da un tratament,insa parerea mea este sa afli mai multe opinii medicale si sa nu te hazardezi.Hai cu capul sus,pieptul inainte si ganduri bune si pozitive...


Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

La multi ani! si sa traiasca cu numele cei ce azi isi serbeaza ziua de nume!

Mqqm,specially for you,"multi ani traiasca!'...si scuze de intarziere,ca nu stiam!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi ani Mihaela si Mqqm sa fiti sanatoase si sa aveti parte de multe bucurii si multi ani inainte!!!

Hristos a inviat!!!


Am aterizat si noi in Bucale,marti seara ,ieri am fost ocupati cu aprovizionare ,smotru si tone de rufe de spalat.
Invierea am facut-o acasa insa duminica ne-am hotarat sa fugim la tara,asta dupa o iesire in parc cand si eu si ursu am fost alergati pana la epuizare de strumfii nostri,asa ca ne-am gandit ca la tara ii putem lasa liberi in curte fara sa ne mai obosim atata.
Au fost minunate zilele astea pacat ca asa putine.
Acum am luat-o iar de coada cu scoala,antrenamente,etc.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput