Clipe din trairile sufletelor noastre...(18)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Bine ai venit!


Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Uhhh......ce nostalgie ma cuprinde.....ce animat era candva subiectul acesta.Si acum,abia l-am mai gasit.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Imi pare bine sa te revad!

Eu is clona lu Alyssa :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

De ce clona? Ce s-a intamplat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihharo spune:

Nu mai este nimeni pe aici? Va tot citesc de ceva vreme si imi placea asa mult topicul asta... dar vad ca de anul trecut nimic ... daca mai e cineva cu chef de vorba, eu sunt aici , ce-i drept, la inceput de drum ca mamica singura, dar poate voi, cele cu mai multa experienta, ma veti indruma si pe mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adarius spune:

buna,tuturor.Am tot cautat pe forum si nu am gasit un subiect mai bun unde sa postez o intrebare la care nu am stiut sa raspund.Am o casnicie frumoasa,cu urcusuri si coborasuri,un copil frumos si minunat,toate bune,la o discutie intre noi mia pus o intrebare si pur si simplu nu mi-am gasit cuvintele sa raspund."CE INSEMN EU PT TINE?" a fost intrebarea si ma blocat,poate o sa radeti de mine ,dar nu am stiu raspunsul,voi ce ati raspunde?.Mi sa parut ok aici pt ca sunt clipe din viata de zi cu zi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihharo spune:

Sa stii ca uneori e semn bun atunci cand nu stii sa dai un raspuns exact.. pe moment. Adica asa ar putea sa-l interpreteze sotul tau. In fond, daca ai fi putut insira pe nerasuflate de ce-urile, ar fi parut ceva prea... cerebral. Ori de iubit, il iubesti cu inima, in primul rand, nu cu mintea, nu?

Mihaela - mami de cel mai dulce baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

buna, fetelor!
Miha, cu ce te putem ajuta? Din cate am inteles, esti pe cale sa devii mama singura?
Adarius, buna intrebare, inainte de divort si eu mi-am pus de multe ori, ce inseamna omul de alaturi pt mine. Insa nu reuseam sa gasesc nici un raspuns, el de fapt nu a insemnat nimic bun. Numai si numai chinuri, de aceea am divortat. Sper ca totusi tu ai mai multe de spus despre omul e langa tine, ma referi aici mai ales la lucruri pozitive

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Buna ziua!
Ce mai faceti voi? Nici nu stiam ca se mai scrie pe aici.

Alexandru, tati de 3 copii perfecti
(un baietel nazdravan, o fetita mica luptatoare, si un ingeras in cer)
_
Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati 73 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihharo

Nu mai este nimeni pe aici? Va tot citesc de ceva vreme si imi placea asa mult topicul asta... dar vad ca de anul trecut nimic ... daca mai e cineva cu chef de vorba, eu sunt aici , ce-i drept, la inceput de drum ca mamica singura, dar poate voi, cele cu mai multa experienta, ma veti indruma si pe mine.


Ufff...sa te indrumam catre ce?

Azi am fost in Billa dupa mai mult timp...si fiul meu a vrut in cosul -masina..si...surprize, surprize...n-a mai incaput...intre timp a facut 5 ani si 8 luni...si e inalt si "smecher", cum zice el, iar mie imi spune "neascultatoareo!".

Si...am invatat sa fim doar noi doi, dar nu spunem niciunu' ca e perfect asa, si ne dorim amandoi, in continuare, un tatic, dar cred ca ne vom descurca si fara, daca va fi cazul..si tot asa...

Viata e frumoasa!

Mergi la inceput