De 3x… mamica

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Multumesc mult de tot, inca odata
Ce sa zic... mie nu mi se apre atat de deosebit ca am nascut natural Ne e cu mult diferit de nasterea unui singur bb... Au iesit atat de repede, unul dupa celalalt... La o nastere, partea mai grea e travaliul... asa ca de asta avem parte si la nastere unica si gemeara


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Felicitari !

Eu sunt o viitoare mamica cu doar 10 saptamani de sarcina dar imi mai bag nasul prin subiectele fericitelor mamici pentru ...inspiratie !!!



9s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amyana spune:

Foarte draguta poveste...Si eu imi doream gemeni (toata viatza am zis ca o sa am gemeni) dar cum nu aveam in familie m-am "linistit". Avem un bondocel de un an si mai vrem sa-i facem un fratior sau o surioare sau ...gemeni

mami &Andrei



"Esti absolut in sigurantza cand nu te afli nicaieri..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:
Originally posted by amyana

Foarte draguta poveste...Si eu imi doream gemeni (toata viatza am zis ca o sa am gemeni) dar cum nu aveam in familie m-am "linistit". Avem un bondocel de un an si mai vrem sa-i facem un fratior sau o surioare sau ...gemeni

mami &Andrei



"Esti absolut in sigurantza cand nu te afli nicaieri..."

Nici noi n-avem gemeni in familie... asa ca totul e posibil
Al meu sot si-a dorit gemeni de cand eram prima data gravida... si pana la urma i-a iesit




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

felicitari si din partea noastra! si toata admiratia mea!


Eu
stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa.
S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste
drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudela spune:

Multa sanatate va doresc si eu si multa lumina in casa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


foarte frumos si emotionat!
Multa sanatate la frumoasa ta familie iar tie multa putere pentru ai ingriji

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Foarte frumos. Sa va traiasca bb-ii si Elena si sa va bucurati de ei. Sa fie toti sanatosi, voiosi, voinici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

inca odata, multumim mult pt. mesajele voastre!!!

Ellen ai aparut? Ca n-am mai vazut de muuult sa fi scris pe forum... poze mai noi, ceva???



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

quote:
Originally posted by elyanne

quote:
Originally posted by amyana

Foarte draguta poveste...Si eu imi doream gemeni (toata viatza am zis ca o sa am gemeni) dar cum nu aveam in familie m-am "linistit". Avem un bondocel de un an si mai vrem sa-i facem un fratior sau o surioare sau ...gemeni

mami &Andrei



"Esti absolut in sigurantza cand nu te afli nicaieri..."

Nici noi n-avem gemeni in familie... asa ca totul e posibil
Al meu sot si-a dorit gemeni de cand eram prima data gravida... si pana la urma i-a iesit








felicitari pt asa copii minunati!!!si mie la prima ecografie mi s-a spus ca am gemeni...si finn si eu la randul meu geamana...nu m-am mirat..am fost atat de fericita!!!insa la urmatoarea eco mi s-a spus ca a gresit, era un chist ce a vazut a fiin bebe 2..tare dezamagita am fost...insa mi-a trecut, caci am o minunatie de copil ce=-mi aduce zambetul pe buze in fiecare zi...nu pot decat sa-mi imaginez ce simti tu u asa copii reusiti!felicitari!!

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
BOTEZ SI FILME ROBERT

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput