De 3x… mamica

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Felicitari, sa cresteti mari!

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)
AM T'EI ANI!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Eliana am citit povestea gemenilor tai frumosi si pe link-ul de la mamici de martie-aprilie si aici si cred ca o voi mai citi de cateva ori! Sa-ti spun ca esti o mamica curajoasa nu mai are rost pentru ca stii insa probabil nu stii cata tarie ne dadeai si ne dai in continuare noua, colegelor-mamici, sa trecem peste unele greutati ale sarcinii si, de ce nu, peste greutatile primelor zile acasa. Pentru faptul ca ai dat nastere unor copii frumosi, pentru ca nu te-ai temut de sarcina gemelara care ti-a creat ceva probleme, pentru ca te descurci in orice situatie (chiar si cu tati plecat zi-lumina la serviciu) cu trei copii, esti de admirat. Ma rog la Dumnezeu sa am puterea ta. MULTA SANATATE TIE SI COPIILOR TAI!

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei (14 martie 2007, 11:30)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Va multumesc mult de tot pentru urari si gandurile bune... pentru incurajari si cuvintele frumoase.
Si eu va doresc sa aveti o viata minunata alaturi de familiile voastre... multa sanatate, putere si rabdare sa va cresteti puiutii.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainia spune:

Pupici! Pupici! Pupici! Sa fiti sanatosi cu totii si copiii sa va aduca numai bucurii!

Lavinia
pozele mele Andrei (25.01.2001) Tea si Rares (12.07.2006)
franturi din viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Felicitari si multa putere si rabdare in continuare. Aveti o familia superba!

Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gio spune:

Eliana, felicitari pt puiuti!!! M-a emotionat f tare povestea ta, asteptam sa o citesc de ceva timp, mai ales ca ratasem anuntul nasterii la mamici aspirante.

Va pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxie spune:

Felicitari! Extraordinar sa nasti gemeni pe cale naturala, esti curajoasa! In ziua cand l-am nascut eu pe Mihnea la Giulesti, inaintea mea nascuse o mamica doi gemeni natural, si vreau sa spun ca am admirat-o sincer.
Inca odata felicitari si sa-ti traiasca Mihai Andrei si Elena.

Roxie, bubulutza Denisa (23 decembrie 2005)si bebe Mihnea Sebastian (11 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusicasiely spune:

ce curajoasa ai fost!felicitari!saiti traiasca piticii si sa fie sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cria_bv spune:

Eliana chiar de trei ori femeie, sa iti dea Dumnezeu putere sa treci peste toate greutatile vietii si sa te bucuri de familia ta.

Cria38+ cu Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Elyanne, wow ce frumoss!!! Eu am fost mereu convinsa ca voi avea o fetita si apoi doi baieti gemeni, asa ca tine. Fetia o am deja.
Sa va traiasca baieteii si fetita, sa aiba parte numai de lucruri bune iar voua multa sanatate sa puteti avea grija de ei!

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput