FIV in Ungaria 13

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delfinutza spune:

Pentru toate fetele Paste Fericit si lumina in suflet.Sa va aduca iepurasul tot ce va doriti. toate fetele.
Pussi sa ai grija de puiuti
Liana30 pupici oltencei si viitorilor olteni

Delfinutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliana04 spune:

Va doresc si eu tuturor un PASTE FERICIT! Sa aveti parte de liniste, bucurii si incredere ca Dumnezeu este langa noi fiecare, EL ne ajuta cand il tinem aproape de sufletele noastre .
Pt. Pussi, Andicu, Liana, sa fiti sanatoase si bebici vostri sa creasca frumos, sa aveti parte numai de bucurii de acum inainte
Pt. Crinuta, Gabitu, Magda, Ioana, cenusereasa, si toate care urmati procedura FIV, sa aveti rezultate bune la analize si tratamente, sa patiti ca si Pussi .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns profa spune:

As vrea sa te rog,Mirelus,daca intri cumva zilele astea(eu o sa am acces la computer cam pana luni,ca pe urma merg acasa,si nu-mi merge comp-ul),sau daca cineva dintre voi poate sa-mi spuna cum pot ajunge REPEDE,la Szeged,la o consultatie ,v-as ruga tare mult.Am auzit ca e un prof. acolo,Szaboszlay,cam asa ceva,care e competent.Vas rog tare mult,daca puteti ,sa ma ajutati.
Doamne,cum sa fac avort acum,cand voi fi in luna a 5-a...?Nu pot sa cred ca e adevarat...si nu pot sa spun in cuvinte ce simt...disperare e nimic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

profa-personal nu pot sa te ajut decat sa ti spun ca la Szeged la clinica Kali nu am auzit de numele acesta, poate este te la spitalul de ginecologie care este lipit de clinica; ce te pot sfatui este sa i dai un PM Mirelei sa o intrebi de acest profesor ca daca este de la spital ea il cunoaste sigur- si sa o intrebi daca te poate ajuta,nu stiu ce ti s a intamplat dar te sfatuiesc sa nu ti pierzi credinta in Dumnezeu a totul va fi bine si pentru tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Cu ocazia SFINTELOR SARBATORI PASCALE, permiteti-mi sa urez si eu din suflet celor mai curajoase fete de pe forum SARBATORI FERICITE ALATURI DE CEI DRAGI, LUMINA SFANTA A INVIERII SA VA LUMINEZE VIATA SI CASELE, SA DE-A DUMNEZEU SA AVETI PARTE CAT MAI CURAND DE MULTDORITII BEBEI, iar celor care-i au SA CREASCA MARI,PUTERNICI,SANATOSI SI FRUMOSI AIDOMA MAMICILOR LOR!SA FITI IUBITE SI MULTA SANATATE VOUA SI CELOR DRAGI VOUA!
CRISTOS A INVIAT!


nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla28 spune:

pussi,

Ma bucur din suflet pentru tine, cu toate ca eram ferm convinsa ca va fi bine si asa cum iti doresti.
Un singur lucru de rog, sa ai grija de tine si de cei 2si daca nu te-ai lasat de fumat, sa o faci. Eu nu mai fumez de 3 spatamani, am fost o fumatoare inraita si uite ca se poate si fara cu putina vointa.

Multa sanatate!
Paste fericit si sarbatori fericite la toate!
Cu drag,
Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

UN PASTE MINUNAT DE RAI LUMINAT!!! HRISTOS A INVIAT!!! ...ADEVARAT CA A INVIAT!!!

"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca
www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=63737059" target="_blank">my page

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paula33 spune:

PASTE FERICIT va doresc tuturor ,pace si liniste sufleteasca si indeplinirea celei mai mari dorinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

Fie ca Lumina Divina a Sfintelor Paste sa va aduca tot ceea ce poate fi mai bun pe lume, Bunul Iisus prin jertfa lui sa va fie alaturi toata viata, mereu viu in sufletul fiecaruia si astfel vom trai vesnic! Hristos a-nviat!

Va dorescc din suflet fericit alaturi de cei dragi. Iar sa va aduca numai
Draga PUSSI inca nu apar greturile. Eu am avut pana am nascut. Caruciorul l-am cumparat de la Szeged, iar hainute din Resita si Timisoara. Se gasesc cam greu pentru gemeni. Desi ai mei nu seamana, eu ii imbracat la fel, dar au primit si hainute separate.
Apropo cu fumatul, cand am fost prima data la Zadori stii ce mi-a spus? Vrei copii? Te lasi de fumat. Cand am inceput tratamentul, am fumat ultima tigara si uite asa au trecut 3 ani. Eu zic ca poti si tu sa le lasi. Sper ca nu te spuperi pe mine ca De ingrasat nu prea m-am ingrasat in timpul sarcinii, eu am pus mult inainte cu tratamentul. Oricum nu vreau sa te sperii cand m-am dus sa nasc aveam 99,5 kg.
Pentru tine si
LIANA si pentru tine si gemenii tai multi

Ade, Dari si Cai


AB Darius si Caius Gazele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Hristos a inviat!
Buna fetelor, distractie, distractie dar pe aici chiar nu mai scrieti nici una?
Gabitu, Cenusareasa- vreau sa aflu si eu daca pe AC voastre scrie Lindinette 30 ca pe ale mele?(desi in cutie sunt 21 de pastilute)

Mergi la inceput