FIV in Ungaria 13

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Adevarat ca a inviat, Daria, din pacate la propriu nu te pot ajuta doar cu presupusu, Lnidete 30 e numele Ac-ului si indica nr de tablete. Poate date exacte iti dau fetele.
Te pup si distractie placut ain continuare, miine ne vom inmultii pe forum , cu siguranta.

DM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chiara spune:

hristos a inviat!
nu stiu daca ma mai tineti minte, poate doar cele care frecventau "despre copii" acum vreo 2-3 ani. as dori sa intreb daca stie cineva adresa de mail a dr. zadori (cea actuala). vrem sa facem o programare pt. o noua consultatie. poate unele din voi mai tin minte ca am fost pacientii dr. zadori acum 2 ani.multumesc si tinem pumnii pt. cele care asteapta rezultatul la testul de sarcina si celor care sunt in tratament pt. fiv.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teacdrn spune:

Adevarat,a inviat!
Buna ,Chiara!-ii poti scrie doctorului Zadori pe adresa zjkaali@t-online.hu
Mult succes in indeplinirea visului tau!
O primavara frumoasa,plina de bucurii tuturor fetelor!
tea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chiara spune:

Multumesc, Tea! :)
Se pare ca aresa de mail ce o aveam noi nu era cea corecta. Sa auzim numai despre reusite!
Va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

HRISTOS A INVIAT!!!

ce liniste... tot sarbatoriti??Noi suntem bine, cu arsuri si ragaituri..sani durerosi, greturi nu am...
adacanu ma mai stresez..si de azi m-am lasat si de tigari, dupa Et am fumat 5/zi..dar gata!!
legaturilor..tot la bunici??
gabitule cred ca esti pe drum!!! tin pumnii sa vi cu vesti bune, bune de la Chivu
cenusareasaazi ai prima ecografie!!BAFTA !! SA FIE CU OCHISORI!!
andicutot la munte?? IL ozonizezi pe Fat-Frumos??
cornelia, ioana 76cum stati cu Ac??
carlade azi gata cu fumurile!!
chiarasper sa fie cu BB de data asta!

Va pup pe toate!!

PUSSI 4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

HRISTOS A INVIAT

Pussi, ma bucur sa sunteit bine si fara greturi, dar mai mult ma bucur ca te-ai last de fumat
Gabita, Cenusareasa va tin pumnii si sa fie cu bebici
De asemenea va pup pe toate

DM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cenusareasa spune:

Adevarat a-nviat!
Am ajuns si noi ieri la Szeged cu bine,aseara am dormit la niste prieteni dar azi am venit sa stam tot la mosul cu pensiunea cu camere nitel mai scumpe,am negociat cu el pentru 10 nopti,nu cine stie ce reducere dar macar e foarte curat si avem internet
La 13.30 am intalnire cu Chivu sa vaz ce zice ca sincera sa fiu pe mine nu ma inteapa mare lucru,doar seara la culcare simt oarece jena in dreptul ovarelor.O fi crescut ceva ca azi sunt a patra zi de stimulare??

A feather can mould a stone if moved by the hand of love.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

HRISTOS A INVIAT!!!!
pussi multi la burtica
eu sunt binisor,am inceput AC,ieri mi-a fost un pic rau,nu stiu daca de la ele dar simteam ca pic din picioare asa ameteala ma luase,iar azi parca mi-e un pic greata...
cenusareasa mult succes la intalnirea cu chivu
ti-am trimis un pm
va pup pe toate

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Cornelianeli, mult succes, sa te ajute DD sa fie cu ochisori.
Cenusareasa, mult succes , ma rog pt tine sa fie cu bebici. De asemenea am o rugaminte poti sa imi dai detalii in legatura cu pensiunea unde ati stat voi. Si pe mine m-ar interesa, cu cit ii mai ieftin cu atit ii mai bine.Noi am vrea sa stam o nopate in plus dup aprimaintilnire, si pe tot parcursul stimularii, si de se poate si ne permite bugetul (de gasim ceva ieftin) si dupa ET ca sa nu fiu in stres, ca acasa altceva nu am asteapta. dulce si tin pumnii.

DM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

MIRELA ti-am trimis un mail. Merci anticipat pt raspuns.

DM

Mergi la inceput