FIV in Ungaria 13

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Pussi esti o draguta. Dar pe linga asta da m-ar interesa reteta de gemeni, doar si eu is pe drum citre un Fiv, sper.

Fetelor, poate fiind plecate de azi ep ici pe colo pt o vacanta mica, va urez PASTE FERICIT

DM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

PASTE FERICIT SA AVETI NUMAI GINDURI FRUMOASE, SI IMPLINIREA TUTUROR DORINTELOR, SA FIE UN NUMAI CU BEBICI

DM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Bucuria vine din lucruri marunte, linistea vine din suflet, lumina vine din inima fiecaruia!PASTE FERICIT!

Anto
"Stau pe DC si asta imi ocupa tot timpul!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cenusareasa spune:

Va multumesc din suflet fete dragi si inimoase!
Am facut deja primul suprefact ca eram curioasa cum e...nu se simte absolut nimic si nici umflatura nu este nici un pic!Rusii curg intr-o veselie asa ca trebuie sa ma alimentez sanatos ca deja am hemoglobina putin scazuta.E vinerea mare insa , asa ca mai tin si astazi putin post si de maine proteine la greu.Trebuie sa ma fortez sa beau si 3l de lichide pe zi ceea ce la mine ar fi o mare performanta.Asa ca stau cu paharul de apa linga calculator.

La Szeged noi vom avea si laptopul cu noi dar nu stiu daca gasim internet in bloc,poate doar la un internet cafe si desigur o sa mai intram si cu telefonul putin cit sa va comunic noutatile.

Va urez si eu Sarbatori cu lumina in suflet si fericire multa alaturi de familiile voastre(marite!!)Doamne ajuta!

A feather can mould a stone if moved by the hand of love.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

PASTE FERICIT SI LINISTE IN SUFLETE


PUSSI 4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirabela11 spune:

PASTE FERICIT, cu LUMINA IN SUFLET SI MULTE BUCURII, ALATURI DE CEI DRAGI!!!!

PUSSI FELICITARI INCA O DATA PENTRU REUSITA!!!

Sa va aduca iepurasul , tot ce va doriti!!!


Mirabela 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Dragele mele va doresc si eu un Paste Fericit!. Aceste sarbatori sa va incarce cu lumina si liniste in suflete, sa va pregateasca pentru marea incercare pe care fiecare dintre noi si-o doreste, aceea de a fi mama.
Pussi ma bucur ca burtikul creste. Sa creasca mari, frumosi si sanatosi si sambureii si mamica lor.
Cenusareasa si noi o sa fim marti la clinica. Poate ne vedem...
Mirelus te asteptam.
Magda multa bafta si sarbatori fericite si tie.
Andicu vacanta placuta.
Liana ce mai fac sambureii?
Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Multumesc Gabita si tie la fel un paste fericit plina de bucurii si liniste in suflet. Si totodata iti doresc mult succes pe marti dar pina atuncea ne mai intilnim, ma tin sci de tine, doar tre sa ma molipsesc si eu de la cineva, nu?
Crinuta PASTE FERICIT si implinirea tuturor dorintelor
De asemenea tuturor

DM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Andicu, Liana, Pussi, Cenusareasa,Pis, Gabitu, Magda, Ioana, Cornelia, mamicilor de Szeged, tuturor aspirantelor care desi nu scrieti stiu ca existati si ne cititi si in special pentru Mirelus si Laura , David si fetita cea mare, va doresc din suflet ca lumina sfanta a invierii impreuna cu dragostea si daruirea domnului Iisus sa va insoteasca si sa va protejeze in ziua sfanta de Paste si intotdeauna, pe voi toate, pe familiile voastre si in special pe mladitele care incoltesc in trupul vostru!Cristos a inviat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

E-n somn de salcii un vis de rastignire
E plans de miei si plaiuri cu verdeata
Hristos sa va aduca lumina
In noaptea renuntarii la moarte pentru viata

Paste fericit!!






Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"13

Nasica

Mergi la inceput