All about Constanta (87)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Caty, mamica lui Dinu, LA MULTI ANI! Primeste un buchet cu urari multicolore din partea celor care te stiu! Speram ca macar ne mai citesti!

Mav

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Fetelor va multumesc pentru intentia de a-l ajuta pe Bogdanel.
Maine cred ca vor avea o mare surpriza pentru ca eu le-am zis doar ca vom merge la un loc de joaca, nicidecum ca vor fi in centrul atentiei.
Vor participa la actiune:
Mariuca si Cristina
Patrick si Roxana
Sebi cu Miruna si Alina
Maria si Cornelia
Bogdan cu Andrada si Adina
Isidora si Adina
si nu in ultimul rand Bogdan-Andrei si mamica lui, Gabi
Lista ramane deschisa, va asteptam cu drag!
Simona si Dana multumesc pentru ca vreti sa-l ajutati pe Bogdanel.



tot noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Buna seara ,

Chiar daca "trec" destul de rar pe aici , nu v-am uitat si va citesc aproape zilnic .
Vreau sa confirm prezenta mea maine la Clubul reclama - reclama mascata , la surpriza lui Bogdanel!Voi veni cu samburelul meu din burtica !
Va pup si abia astept ziua de maine!

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

La multi ani Catalina!! Sa fii sanatoasa si ai cat mai multe bucurii!
Alina
Merg sa pregatesc pungile pentru oua,buburuze etc
si seara buna!


www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&SID=141769&Show=Y " target="_blank">poze din vacanta

Mariuca




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

La multi ani Catalina!
La multi ani Gen!(mai tarziu, dar primesti pupicii nu??)

Sa fiti sanatoase, fericite si implinite pe toate planurile!

Vreau din toata inima sa ma alatur si eu, dar am probleme iar cu mama... sper doar ca totusi sa pot ajunge!

O zi placuta si plina de bucurii pentru mamici, nemamici,pitici si mai ales pentru Bogdanel!

Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)

Noi!


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

buna dimineata! am avut cateva zile mai ocupate, acum am intrat si am citit despre actiunea pt bogdanel, in cazul in care reusim sa ajungem cu ce trebuie sa venim?

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata dragelor!
wow Alina ce surpriza frumoasa....te asteptam cu mare drag! pe tine si pe samburica
Vladis si voi sunteti bine veniti. ceva jucarele sau hainute sunt binevenite....sa fie cat mai multe obiecte la tombola.
Tania multa sanatate mamei tale, speram sa se refaca repede!
azi avem o sarbatorita, Daria .
Caty, la multi ani pentru ieri! speram sa revii cat mai curand printre noi!
io zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Roxa, oho, eu am inteles ca varicela e contagioasa pana in momentul in care cade ultima crusta iar Paul mai are destule bubitze pe intreg corpul nici nu ma gandesc sa il scot din casa acum, mai are de stat cel putin o saptamana. Deci sigur nu vom ajunge astazi la reclama - reclama mascata .
Sinzi pai puteti sa ne vizitati si daca nu avem eruptie la vara, nici o problema!
La multi ani! Caty! Nu mai intri demult nici pe messenger...
Va doresc distractie placuta cu piticii azi si multe bucurii mai ales pentru Bogdanel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Salut!
Crig, Adinutza, scuze ca nu v-am anuntat mai devreme, Sebi vine "insotit" de Miruna si Amanda (si mamicile din dotare, desigur).

Daria (gegea)

...Cu scuzele de rigoare pt intarziere:
Gen (1 aprilie)
Caty





Mami de Sebi (04.02.2004)

"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizuca spune:

Fetelor, ajungem si noi diseara! Am stat ieri peste program sa-mi termin treaba, asa ca azi voi putea pleca un pic mai devreme. Abia astept sa ne vedem si sa fim de folos!

Tocmai am auzit de o initiativa interesanta - un cerc de pictura care se tine in fiecare simbata la Muzeul de arta, intr-una din salile mai mici, la ora 12: 30. E vorba de o sedinta de vreo doua ore, care costa doar contravaloarea unui bilet de intrare. Vin copilasi intre trei si opt ani, cu culori, hirtie si cite o pernuta de stat pe podea - profesoare sunt doua muzeografe tinere si foarte dedicate.
Stiti ca au aparut in oras cazuri de scarlatina? N-am mai auzit de boala asta de mii de ani. Sper sa ne ocoleasca.
Oana, insanatosire grabnica lui Paul! La noi cel mai greu nu a fost cu boala in sine, ci cu statul in casa doua saptamini. Dar cheer up! O sa treaca. Si bine ca ati mai scapat de o grija!
Vic, ti-am trimis un mesaj dar nu stiu daca s-a dus ca am avut probleme cu serverul. Anyway, pe cucoana o cheama d-na Coca si ii poti spune ca ai numarul de la fetele din Consiliul Judetean.
Va pup, pe diseara!

Mergi la inceput