All about Constanta (87)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Gabi, saru-mana!!!! Intr-adevar, se pare ca sunt ceva probleme, am primit email de instiintare ca am PM de la tine, dar in casuta de pe DC nu mi-a intrat inca nimic nou. Multumesc mult, mult!!!



Mami de Sebi (04.02.2004)

"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Cristina si Adina, imi pare rau ...este a nu stiu cat-a oara cand ratez intalnirea cu fetele si mai ales acum, pentru un motiv nobil. Pe mama am internat-o azi si e destul de rau, insa mesagerul meu v-a fi July, careia ii multumesc din suflet!Imi pare rau... gestul e mai modest din cauza circumstantelor...data viitoare sper sa vin si personal. Mi-e dor de fete si mi-as fii dorit tare mult sa le cunosc si pe cele noi....dar...
Va pup pe toate, distractie maxima si sanatate multa pentru Bogdanel!

Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)

Noi!


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Acum inchei si eu munca pe ziua de azi si fuuuug la gradi dupa Sebi.
Tania, ziceai ca mama ta avea analizele ok, chiar de curand. Imi pare tare rau ca iar ai internat-o.... Sanatate maxima!

Mami de Sebi (04.02.2004)

"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Fetelor va multumesc din suflet pentru participare si pentru generozitate.
Totul a fost la superlativ, nici nu stiu ce sa scriu...fina mea e coplesita de gestul nostru...1100 lei este o suma enorma pt ei.
Ea s-a gandit ca i-ar prinde bine o masina de spalat pentru care nu ar fi reusit sa stranga banii necesari decat in cativa ani.
Hainutele si jucariile le va folosi cu drag si sunt sigura ca isi va aminti de seara asta, o seara in care am facut cu adevarat fericiti niste oameni necajiti.
Gabi, cred ca tu ai uitat rucsacul bleumarin cu jucarii de plus in el. Sa-mi zici cum facem sa ti-l dau inapoi.
Mai am si un costumas roz, 2 salopete roz pt fetite si cutia cu setul pt bebe, pe care le-a uitat nu stiu cine acolo. Astept sa-mi scrieti cum vi le pot restitui.
Roxa, multumesc pentru prajituri, au fost extraordinar de bune. Te rog sa pui retetele sau vreun link catre ele ca e musai sa incerc si eu sa le fac.
Va pup cu drag,
Dumnezeu sa va rasplateasca pe fiecare si sa ne aibe in grija puiutii.


tot noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

ADINUTZA si CRIG ,eu vreau sa va felicit si sa va multumesc pentru gestul vostru!
Si pe toate cele care au participat !
A fost extraordinar!

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

cu mii de scuze ca abia acum am reusit sa intru pe net vreau sa va spun ca actiunea de aseara de la Clubul reclama - reclama mascata m-a bucurat enorm.Am reusit impreuna cu voi dar si cu cei care nu au putut fi prezenti din anumite motive sa facem ceva minunat.ca de obicei timp pentru noi sa ne cunoastem mai bine nu a fost dar sper sa ne mai vedem si alta data la joaca cu piticii.
Dana (daniela76)iti multumesc mult ca ne-ai asigurat la club toate conditiile pentru desfasurarea actiunii noastre si imi doresc ca si la alte actiuni sa fii alaturi de noi.si imbratisari
revin mai tarziu si cu poze ca azi am avut o zi tare agitata.I-am facut pana la urma radiografie Mariucai si e binisor.
va pup !
p.s. filmuletul cu eggs...e super!!si...Roxana iti dau un 10 plus pentru prajituri


www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&SID=141769&Show=Y " target="_blank">poze din vacanta

Mariuca




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Ma bucur ca v-am vazut mamici, bebici, burtici..., ma bucur ca Gabi s-a bucurat de actiunea noastra, ma bucur ca a fost o intalnire grozava!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

am revenit cu poze
http://travel.webshots.com/photo/2331203750065090328RHxDfe






www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&SID=141769&Show=Y " target="_blank">poze din vacanta

Mariuca




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

felicitari fetelor care s-au ocupat de organizare si tuturor care au participat pentru clipele de bucurie oferite lui bogdanel si familiei sale. ii dorim sanatate si o copilarie fericita!

pozele facute de noi sunt la POZE.

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata dragele mele
greu ieri fara drogul zilnic
nu pot spune cat de mult m-a bucurat faptul ca am fost atat de multe marti dupa-amiaza si ca actiunea a fost un real succes. as vrea ca aceasta sa fie doar prima...si sa facem din asta o adevarata traditie. multumesc inca o data Cristina, Adinutza si Dana! flo
Adinuza pun retetele, cum sa nu. cea de cornulete este cea incercata de Sanzi si Crix, oricum o scriu din nou. nitel mai tarziu.
o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput