Paciente optimiste si gravi dr. Tutunaru(28)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madutz spune:

Kora - multumesc mult pentru raspuns! Ma bucur ca v-au iesit bine analizele - BB e pe drum, iti zic eu !

Cat despre T, tot ce ma rog este sa-l tina Dumnezeu sanatos! Asa direct, dur, (pre)ocupat, dar pozitiv, bun profesionist si mai ales UMAN cum este! Cu sau fara Ramona, toaleta, ecran indicator de toaleta sau pahare de apa, pentru mine e cel mai bun!

Weekend cu soare in suflet, fetelor si vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Ana_p mersi mult pt raspunsul tau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns break_fast9 spune:

quote:
Originally posted by Madutz

Kora - multumesc mult pentru raspuns! Ma bucur ca v-au iesit bine analizele - BB e pe drum, iti zic eu !

Cat despre T, tot ce ma rog este sa-l tina Dumnezeu sanatos! Asa direct, dur, (pre)ocupat, dar pozitiv, bun profesionist si mai ales UMAN cum este! Cu sau fara Ramona, toaleta, ecran indicator de toaleta sau pahare de apa, pentru mine e cel mai bun!

Weekend cu soare in suflet, fetelor si vesti bune!


Si as mai adauga ca mergem la doctor nu la hotel!
Asa cum e la noi in Romania, bine ca e!
Asta ca sa nu mai gandim negativ!
Toate cele bune , tuturor fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaf spune:

SALUTARE!Va urmaresc de ceva timp,sunt si eu o pacienta a dr.T.,tocmai am fost internata la Elias ptr. laparoscopie,o operatie reusita,asta datorita dr.T,care a rezolvat tot ce mi-a gasit in neregula,adica o trompa infundata,un ovar invelit in aderente....Acum sunt "ca noua " cum a pus dr.,sper ca dupa ce ma refac sa nu mai am dureile dinainte,asta in primul rand si apoi un bebe,Va pup,in special pe VERENT,stie ea de ce!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

DianaF felicitari pentru rezultatul atat de bun la laparoscopie!Traiasca dr.T. impreuna cu echipa cu care lucreaza si familiile acestora!!!
Eu va dau o veste buna, celor care nu stiti inca.Noi la endometrioza avem o graviduta nou nouta,care a facut laparo la inceputul lui februarie!Si fusese diagnosticata cu endometrioza!Asta sper sa va bucure si sa va faca foaaaarte optimisteeee!Dumnezeu le aranjeaza pe toate cum vrem noi, dar cand vrea EL.Sa nu uitati lucrul asta, orciand va vine sa plangeti sau va pierdeti rabdarea!
Va pup pe toate si mai vorbim!Duminica placuta in continuare!
KISSES


nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VERET spune:

PUP TOATE FETELE IN MOD SPECIAL PE DANAF
DIANAF VEZI CA AM TRIMIS UN MAIL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Pup toate fetele. Aveti grija de voi. O seara placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Buna dimineata tutunici!
Am revenit acasa cu bateriile incarcate,forte proaspete,relaxata ,binedispusa si optimista.A fost minunat la tara!
Voi ce ati mai facut,vad ca nu ati scris prea mult?!

Dianaf bun venit printre noi asa proaspat laparoscopiata!Acum ca esti "ca noua" te rog sa treci repede pe lista gravidutelor?ok?

Va doresc un inceput de saptamana cat mai bun,frumos si productiv in toate!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Buna dimineata!
Intru si eu sa fetele, asa ca de inceput de saptamana!
Cine mai vine la ...in cazul meu orz solubil?
Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

maria beau si eu cu tine,dar o inka...

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput