ai un baietel,sa l dai direct la gradinita!

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marynik spune:

Cris , La multi ani !!!
Sa cresti mare , sanatos si sa ai parte de mult mult noroc





O vesnica aspiranta
Lupta pentru bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dodo19 spune:

La multi ani Cris!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dodo19 spune:

La multi ani Cris!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

marynik,esti o dulce.iti multumesc din inima!chiar daca petrecerea n a iesit asa cum mi as fi dorit,nu tb sa ma supere astfel de lucruri.cred ca cel mai important e ca suntem sanatosi...cris a implinit 3 ani si e atat de frumos si de destept incat uneori ma gandesc cat de norocoasa sunt...[
gravi]16+

Mami de Cris

Poze Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

LA MULTI ANI CRISS! SA FI SANATOS, NOROCOS, CUMINTE SI SA AI PARTE IN VIATA DE TOT CE ESTE MAI FRUMOS SI MAI DE PRET!

LA MULTI ANI SI PARINTILOR TAI SI FRATIORULUI NENASCUT SI SA DEA DUMNEZEU CA SFARSITUL ACESTUI AN SA VA GASEASCA PE TOTI SANATOSI, FERICITI SI CU INIMILE PLINE DE IUBIRE!


Imi cer scuze, Mona ca te-am "neglijat" atata amar de vreme, insa am schimbat serviciul si n-am mai avut asa de mult timp la dispozitie pentru sufletelul meu. Acuma mi-am "intrat in mina" si-mi pot face mai lesnea vreme sa mai vorbesc si cu voi.

Te felicit pentru bebe si ma rog la Dumnezeu sa ai o sarcina mult mai usoara si cu mai putine peripetii decat prima oara. Oricum, cand va veni sorocul si vei deveni "soacra cu 2 nurori", o sa facem schimb de experienta si vedem noi ce probe punem la "preselectii" ca
sa ne gasim cele mai faine nurori!

pe tine si pe puisorii tai

Pisicuta, de 2 X mamica!

Orice sut in fund este un pas inainte!

http://community.webshots.com/user/Dorina_71

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

PISICUTA,mi au dat lacrimile cand am citit mesajul.iti multumesc pt ca esti aproape de sufletul meu.si eu iti doresc sa ai doi copii sanatosi,care sa ti aduca numai bucurii!sa fiti sanatosi si fericiti.
miercuri voi merge la eco la dr herghelegiu,sa mi tineti pumnii!!
17+

Mami de Cris

Poze Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noname spune:

MONALAC, ti-am citit povestea care este tare emotionanta.
Bine ca Dumnezeu ti-a dat puterea de a nu renunta.
Iti tin pumnii pentru eco.
Intr-o zi, cand o sa am timp o sa iti spun si eu povestioara mea.
Eu imi doresc f mult sa raman insarcinata, dar parca Dumnezeu nu tine cu mine. Fac tratament de 3 ani... dar nimik.
Voi reveni cu detalii.



Vreau si eu sa fiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

quote:
Originally posted by monalac

PISICUTA,mi au dat lacrimile cand am citit mesajul.iti multumesc pt ca esti aproape de sufletul meu.si eu iti doresc sa ai doi copii sanatosi,care sa ti aduca numai bucurii!sa fiti sanatosi si fericiti.
miercuri voi merge la eco la dr herghelegiu,sa mi tineti pumnii!!
17+

Mami de Cris

Poze Cris



Mona,

Iti scriu acest mesaj ca sa te anunt ca-s alaturi de tine si de moscolica-din-burtica si ca va tin pumnii stransi sa iasa totul ca la carte. Te astept cu vesti bune!

Succes si mii de !

Pisicuta, de 2 X mamica!

Orice sut in fund este un pas inainte!

http://community.webshots.com/user/Dorina_71

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

NO NAME,sa dea dumnezeu sa reusesti ce ti ai propus.de ce nu apelezi la fertilizare sau inseminare?sunt multe fete aici,pe forum,care au reusit asa sa aiba un bebe sau chiar mai multi.
18+cu bebe codrin

Mami de Cris

Poze Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

PISICUTA,iti multumesc ca ai fost alaturi de mine.sunt f fericita,totul e in parametrii normali,iar bebe e baietel.
18+ cu bebe codrin

Mami de Cris

Poze Cris

Mergi la inceput