ai un baietel,sa l dai direct la gradinita!

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Monalac,

Daca tot mergi la Medlife incearca sa intri la dr. Silviu Predoi.
Sau fiind in Bucuresti incearca sa-l suni direct pe Tutunaru sa-l rogi sa te primeasca; spune-i ca-i o urgenta. Chiar daca e f ocupat si trebuie sa astepti mult. El are la cabinet si eco performant. Plus ca nu e genul care sa se arunce la dat verdicte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Multa bafta, Mona si sa dea D-zeu sa fie vorba doar despre o sarcina mai mica si nicidecum de sarcina oprita-n evolutie! Este o trauma foarte mare... o stiu din proprie experienta!

Pisicuta, de 2 X mamica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

desi am inceput sa am usoare sangerari,sambata am fost la dr si mi s a spus ca sarcina a evoluat.deja au inceput si greturile.sa speram ca totul va fi bine pana la sfarsit.

Mami de Cris

Poze Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Draga mea,
si eu am avut usoare sangerari la a doua sarcina, in primul trimestru, dar dupa o pauza de o saptamana si-o cura cu alilestrenol, totul s-a rezolvat iar srcina a mers foarte bine pana la capat. Sper sa nu mai treci prin chinurile primei sarcini si sa auzim numai lucruri minunate de la tine si bobelul tau de orez!
Pup!

Pisicuta, de 2 X mamica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Germina spune:

Multa sanatate! Curaj nu-ti mai zic, ca ai tu destul!
O sa fie bine, o sa vezi!

Povestea nasterii printului
Povestea nasterii printului 2 (praslea)
Poze cu noi

Lumi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

PISICUTA,GERMINA.azi am fost la eco,bebe e bine,are activitate cardiaca.luni voi merge la institutul de hematologie pt a repeta analizele de coagulare.
sunt f f fericita!

Mami de Cris

Poze Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

mi am facut analizele la coltea si din pacate,mi a iesit din nou prezent lupus anticoagulant..se pare ca n o sa scap de injectii nici acum,insa sa vad de unde fac rost de 200 milioane sa mi l cumpar,ca nu se mai da gratuit...vineri merg la dr tutunaru..

Mami de Cris

Poze Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Mona,
imi pare foarte rau sa aflu ca iarasi nu-i in regula cu analiza, dar sper din tot sufletul ca treburile sa se rezolve mult mai usor si cu mai putine eforturi si sacrificii din partea ta si-a celor dragi tie decat la prima sarcina!
Eu voi fi tot timpul cu inima alaturi de tine si de ingerasii tai si ma voi ruga sa ai parte de tot binele din lume, caci cred cu toata taria ca toate aceste eforturi iti vor fi rasplatita, la un moment dat, cu varf si-ndesat!
Dumnezeu va avea grija de asta, fa fii convinsa!
Multa sanatate, bafta si curaj iti doresc!



Pisicuta, de 2 X mamica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

PISICUTA,iti multumesc pt sustinere.din pacate,n a fost sa fie,azi noapte mi s a declansat hemoragia,dupa o cazatura involuntara a lui cris pe burta mea.maine merg la dr pacu,sa vada cea mai ramas din sarcina si sa mi faca avort.asta e,poate altadata va fi cu noroc...

Mami de Cris

Poze Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

..a trecut 1 an de cand m am incumetat sa scriu povestea crisului meu scump si drag...de atunci,totul a fost bine,multumesc lui dumnezeu,cris e sanatos,e un vorbaret si jumatate si e tare inteligent.si daca dumnezeu ne va ajuta,in iunie ii vom darui si un fratior sau o surioara!!
14+

Mami de Cris

Poze Cris

Mergi la inceput