ai un baietel,sa l dai direct la gradinita!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilly love spune:

a, si ca sa te pregatesc bine de tot, face echo intravaginala la aproape fiecare programare si consultatia costa cam 1 mil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

lilly love,multumesc mult pt detalieri.in ceea ce l priveste pe dr urleteanu,ma mira oarecum ce mi ai povestit,mie nu mi a aratat latura asta....insa,intr adevar,intotdeauna mi s a parut expediv...la dr tutunaru o sa ajung neaparat,insa sa vad cand imi fac tp,pt ca sunt din provincie....,lucrez,sunt pe tura inversa cu sotul meu,ca sa putem sta cu cris...oricum,multumesc inca o data si imi pare rau ca ai avut experienta asta neplacuta cu dr urleteanu....mie,culmea,mi s a parut ca,desi aparent necomunicativ si distant,e totusi OM....se pare ca m am inselat//pt ca ceea ce ti a spus tie e f urat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

anuntam cu mandrie ca de 5 zile am scapat de pampers pe tp zilei,cum i am dat pampersul jos,cum a facut la olita,n a fost nevoie de prea m negocieri....am baiat mare,ce mai!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

ne am hotarat ca in lunile astea,sa ne //punem//bine pe treaba,ca sa i daruim lui cris o surioara sau un fratior.am demarat deja actele pt un imprumut la banca,sapt viitoare sper sa avem banii in mana ca sa ma duc sa mi fac toate analizele.doamne,ajuta ma si de data asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

cris e un norocos!sambata,2 iunie, a castigat la un concurs intr un market,un jeep cu acumulator!acum cateva luni,la revista baby,a castigat o cutie de vitamine minimartieni!acum 1 an,la revista vip,o tinuta f frumoasa,camasa si pantaloni,pt ca a fost declarat cel mai frumos copil al saptamanii respective!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marybell spune:

monalac am citit si eu in seara asta cu sufletul la gura, povestea ta frumoasa, foarte impresionanta. se pare ca am fost mai norocoasa decat colegele de forum care asteptau cu sufletul la gura, urmatorul episod (continuarile)...eu am avut tot serialul. esti o curajoasa, te apreciez pentru puterea cu care ai trecut peste toate incercarile, si drept multumire uite ce "minune" de copil ai

fie ca D-zeu sa ii binecuvanteze viata lui Cris cu zile pline de soare si fericire alaturi de voi cei care il iubiti si fie ca in curand sa vina pe lume si surioara lui si impreuna sa fiti fericiti pana la adanci batraneti.

P.S. ai un talent extraordinar la scris, parerea mea este ca trebuie sa faci ceva in sensul asta, daca inca nu ai incercat succes

Marybell si Erik (23 dec 2006)
poze bb
varsta lui Erik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Monalac, felicitari pentru puterea de care ai dat dovada si Dumnezeu sa-ti fie alaturi si de acum inainte! Mereu exista si un revers, iar pentru tot chinul prin care ai trecut rasplata este zambetul de pe chipul si din ochisorii lui Cris... Sa fiti sanatosi, Doamne-ajuta si mai departe!

PS: eram deja terminata cand am terminat de citit povestea nasterii, cand ai povestit de "gaurica" insa mi s-au accelerat bataile inimii fiindca si eu posed asa ceva si daca acum 30 de ani doctorii nu prea stiau ce inseamna acum ma mir ca situatia nu s-a prea schimbat... totul este insa bine si ma bucur ca ati putut fi lucizi si luptatori in atatea momente grele...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

EMOTIONANT, Monalac!!! M-ai tinut cu sufletul la gura, dar nu m-am lasat pana n-am citit tot!!! Esti eroina, ce sa mai! Bafta mai departe si BRAVO, MAMI!!!!

YLARI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

Monalac, Alba ca zapada si monu...... ma aplec in fata voastra!!!!
Asa sacrificii cum ati facut voi mai rar sunt intalnite.....
Sa va dea Dumnezeu multa multa sanatate voua si puiutilor vostrii !!!!

As vrea sa-mi transmiteti putin din puterea voastra sa reusesc sa renunt de tot la tigari pentru puiutul care creste in burtica mea acum....
Ma gandesc la cele prin care ati trecut voi si mi se pare o tampenie faptul ca singura mea problema acum este sa nu mai fumez....

Va admir fetelor si sa va bucurati de puiutii vostrii !!!!

Laura mama lui Dimitrakis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

marybell,andorra,ylari.va multumesc pt cuvintele frumoase.

Mergi la inceput