ai un baietel,sa l dai direct la gradinita!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

laura dimitris,curaj si nu te compara cu nimeni!eu n am fumat niciodata,dar imi imaginez ca e f greu sa te lasi odata ce te ai apucat....eu,de ex,am ramas cu multe kg in plus dupa nastere si nu fac nimic in sensul asta,pt ca nu am vointa....nastere usoara si un bebe sanatos si mancacios!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

am fost la medlife si mi am facut toate analizele,iar pe 24 mi am facut programare la dr tutunaru.sper sa fie totul in regula.m am apucat deja sa iau acid folic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monu spune:

laura, la primul copil eram fumatoare. cum m-am oprit? pur si simplu m-am gandit la bb din burtica si mi-am imaginat cum bb fumeaza o data cu mine. si ... m-am oprit. am deja aproape 3 ani. bine de cand am termiant cu sarcinile si alaptatul am mai fumat la botezul fetelor cate o tigara.

, mami de
Alexia Ioana
si
Iulia Antonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

monalac,sa-ti traiasca baietelul,sa va bucuratzi de el si sa apara cat de curand si vestea unui nou bb.........impresionanta poveste........

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
http://www.dropshots.com/davidsolo
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

anasol,multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyah spune:

@monalac: Felicitari pentru taria pe care ai avut-o. Nu pot spune in ce fel as fi reactionat eu in situatiile povestite de tine.
Am avut si eu o problema la un moment dat in timpul sarcinii, dar acum, dupa ce am citit povestea ta, imi dau seama cat de nesemnificativa a fost.
M-am uitat si la poza. Ai o frumusete de baiat. Sa-ti traiasca! ^^ Si eu tot baiat o sa am undeva la sfarsitul lunii iulie, inceputul lui august.

Sa te bucuri in fiecare zi de baietelul tau si sa mai ai un copilas la fel de frumos. ^^

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Monalac, de mult n-am mai citit o poveste asa de tulburatoare!
Esti o mamica de 5 stele!
Sa-ti traisca scumpelul, si sa te ajute DD sa ai cat mai curand un BB tot asa de reusit!
Avantajul meu fata de celelalte fete a fost ca am putut s-o citesc cap-coada fara intreruperi! Multumesc mult pentru lectia ta de viata!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

anyah,sa dea dumnezeu sa ai o nastere usoara si un copil sanatos,de care sa te bucuri pana la adanci batraneti!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

katty,iti multumesc si tie si ii doresc baietelului tau tot binele din lume!sper ca dumnezeu sa ma ajute sa mai am un copil,ca tare mult mi l mai doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miti2004 spune:

Monica ce baietel frumos ai ! desi ai trecut prin atatea, te rog eu nu-ti mai face atatea ganduri mereu, uite, e sanatos baiatul si asta conteaza
Stii ceva, si Alex al meu avea a 2-a gaurica la fundulet, eu nu am citit nimic despre asta, acum am aflat ce ar fi putut fi, doamne-fereste...Eu i-am aratat-o doctorului pediatru si mi-a spus ca nu e nimic ( asta cand avea vreo luna ) si de atunci nici nu m-am mai uitat acolo in mod special...
Bravo pt o mamica curajoasa ! eu iti doresc sa fi si un pic mai optimista ! si sa vi se indeplineasca tot ce va doriti !

miti, mamica de 20 iunie 2006
POZE_Alex
www.dropshots.com/mitilica" target="_blank">FILME_Alex

Mergi la inceput