Pestisori... pestisori... (23)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originally posted by Maruta

de "posed dop gelatinos" ... n-am mai auzit ... Davidutzu ... spune tu scumpete ce face mamica ta


--------------------------------------------------------------------------------



draga mea draga...ha! io am "scapat" de dopu gelatinos fara sa-l cunosc personal...de! na fost sa fie...poate data viitoare?
da fi atena colea la mine, vine timpu si sansa ta! poate faci o poza la dopu ala mey...
cat te-ai elefantit?

iaca eu fac ce fac de mult..iarna viforul il ascult...
na ca o dadui pe eminescu...
mey eu fac bine(adica ma recuperez incet dupa niscaiva probleme de sanatate ) doar ca stau prost cu timpul! dar nu va uit eu pe voi mey...pestisoaicelor


topit si ditamai vlajganu' David (1 dec. 04)
GALA PURADEILOR NOSTRI
"Cand tot ce ai e un ciocan, totul in jur iti pare cui"


vai ce mare-i Davidutzu ... ce-a trecut timpu ... si e asa de frumusel ... ca sa nu mai spun ca arati "beton"

de elefantit nu m-am elefantit eram dinainte "elefantica" si noroc ca m-am rezumat la silueta anterioara ... in schimb sunt in curs de "paradit" ...

abia astept sa v-o prezint pe Mariuca mea

Crismir - pliiiz trimite-mi si mie poze la dambustel@yahoo.com



UM 16 ian 2006
DPN 23 oct 2006
"Mariuca mea"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

vanessa - iti multumesc mult pt vorbele si grija ta

gabgabriela - sotul meu e fecioara: f orgolios, f incapatanat, inca mai spera sa fie baiat ... Mariuca mea ... ne iubim f mult ... si ne intelegem perfect ... i-am spus mai devreme ca daca nu se duce la baby expo sa nu mai vina acasa

in rest ne potrivim perfect ...

... de curand are hemoroizi ... ha ha ... o injectie de'ar fi trebuit si el sa faca

dehhh ... sunt modesta ... o casnicie perfecta



UM 16 ian 2006
DPN 23 oct 2006
"Mariuca mea"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:



Lori ai grija de tine... si stai cumintica in pat daca trebe. Multa sanatate.
Grasunica Mariuca ta... sper sa ajung si eu cu bb-ii macar la 2000 g (ma multumesc si cu putin ). Eu azi am fix 13s. Mai am o gramada...

Mirela sanatate multa si voua

Despre telefonu meu... ala cu povestea... e un Nokia 3120... nimic deosebit... da' io pe ala il vroiam... si el imi spune ca mi-a luat altu' si mai scump si mai urat

Gabriela... acu sa raspund la tema... al meu sot tot berbec...
Familist, incapatanat... al meu e si romantic... da' realist... aproximativ... mai realist ca mine, oricum... Da' cred ca l-am convins io sa vada lucrurile mai roz
Si bb-ii din burtik ar trebui sa fie berbeci... da' nu mai ajung io la 40 de sapt... asa ca vor fi pestisori (sper sa nu le vina vreo idee sa apara mai devreme... sa stea sa se faca maricei).
Iar mandra e scorpiuta

M-au sunat ca e gata analiza care am facut-o vineri... asa ca maine ma duc sa le iau si recuperez si prima poza a bb-ilor... Asa ca maine va fac cunostinta.




Eliana si Elena (23 octombrie 2004)www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">
S-a mai nascut o stea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Charlie spune:


Buna Seara Pestisori !

Insanatosire grabnica tuturor inotatoarelor bolnavioare !

Imi i-au ramas bun de la voi pentru orisce zile - plec in noaptea asta sper Germania ! Sper sa ma intorc cu o masinuta brici !!

Va pup pe toate si revin in balta locala cand ma intorc !



------------------------
My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

MARUTA ,ma bucur ca ai mai scris pe aici...si iti doresc sanatate multa multa!!!!....mai ai putin...wauuuuu,ce trece timpul,sa vezi ca maine poimaine te plangi ca nu doarme mandra si pici de somn tu si ea nimic...am sa-ti trim it poze!!! si pe burtica!

ELIANA multi si voua,la toti 5...dar la burtic cei mai multi

CHARLIE drum bun si bafta la masini!

CRIS si numai bine sa va iasa totul cum vreti!


pe toti pestisorii,pe maine!




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Poze cu noi avem la casuta de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Am uitat sa raspund la subiect
GABRIELA si voua!

La mine sotul e taur...noi ne intelegem foarte bine...el e cam aerian si se bazeaza pe mine,in sensul ca stie ca eu sunt foarte tipicara,deci isi permite sa fie asa....nu e romantic de loc,dar e simpatic in felul lui si vesel...e foarte familist...e orgolios si lasa destul de putin de la el...dar in ansamblu pt mine e barbatul ideal...de atatia ani impreuna ,ma gandesc uneori cum ar fi fara el si nu ma vad cu altul

si numai bine tuturor!



Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Poze cu noi avem la casuta de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna dimineata acvariu!

Nu prea sunt in forma zilele astea, ma simt obosita , dar de luni sunt in concediu si sper sa ma odihnesc putin!

Charlie, drum bun si sa dea DD sa gasesti masinutza perfecta ! Abia astept sa vii la Bucuresti , sa ma plimbi!


Mirela , multi pupici si tie!

Viitoarelor mamici, sarcina usoara si aveti grija de voi!

Dar oare Nally , ce mai face ? A mai vb careva cu ea?


Va pupacesc si o zi buna !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:



al meu sot e tot fecioara , un incapatanat si jumatate , dar ii vin eu de hac de fiecare data

s-a racorit asa de bine , chiar frigut , tre sa scot hainele groase de acum , azi noapte nu prea am dormit bine , ca hiro m-a trezit cred ca de peste 10 ori , ca-l doare nasul , ca-i curge nasul , il mananca si stranuta.... imi venea sa-i trag una , daca are astma , banuiesc ca din cauza prafului si .... azi am facut curatenie mare profitand de ocazia ca am fost libera

va pup si va doresc o zi buna

gravidutelor multa sanatate

G.K.R

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Acum, asa cum v-am promis , prima poza a bebeilor




Eliana si Elena (23 octombrie 2004)www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">
S-a mai nascut o stea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Elyanna , mi-au dat si lacrimile. Ce frumos se vad bebei akolo !si

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput