Pestisori... pestisori... (23)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Charlie spune:



Eliana sa-ti traisca bbi mici si scumpisori ! Abia astept sa aud ce vor fii pestisori sau pestisoare ?

La mine la loc comanda ! Asa e cand depinzi de cineva...
Imi vine sa plang de nervi si dezamagire !

Va pupic pe toate !

------------------------
My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaMIZZI spune:

Salutare pestisoare!

ELYANNE- ce emotie sanatate multa si sarcina usoara in continuare.

Apropo de subiect, noi suntem doi pestiuci, eu 02.03 iar soata 14.03, ce nu sunt eu e el: calm, maleabil, increzator, optimist peste masura. Suntem doi romantici fara limita si peste cateva zile implinim un an de casnicie! A fost un an plin de realizari, de fericire, emotii, bucurii! Pt mine nu cred ca as fi gasit un om mai minunat


Alina- mama de gongut Keane-Peter

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Charlie , multi, multi pupici ca sa treaca supararea ! Poate a fost mai bine ca nu ai plekat acum.Mai ai timp .Rabdare ! Zic eu ! Hai te astept la cafea .....


Alina , la cat mai multi ani impreuna cu sotul!


Nu stiu inca daca plek de luni in concediu sau mai aman o saptamana .Sunt indecisa , pt. ca s-au cam dus resursele financiare si atunci astept sf. lunii sa primesc leafa.


Va pup si fruntea sus ! Pupaceala maxima mamicilor, puiutilor si burticilor!


O zi implinita!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Charlie spune:


Pupici inapoi si la tine Dany draga mea ! Unde ai vrea sa-ti petreci concediul, presupunand ca se drege partea fianciara cumva ?

Pupici tuturor sirenutelor !

------------------------
My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

buna fetelor,

vin cu vesti bune ... marti seara m-au mutat la mama cu un scaun cu rotile ... si intre timp am facut mari progrese ... merg singurica la toaleta ce-i drept cu durerile de rigoare

crismir - multam fain pt poze ... Davidutu' e super ... numai copii frumosi au pestoaicele astea

elyanne - n-am reusit sa vad nimic in eco ... dar numai gandul ca acolo sunt 2 mici mogaldete m-a umplut de fericire ... sa creasca mari ... eu una sper sa fie baietei ... ca s-o protejeze pe mica noastra printesa Elena ... oricum orice'ar fi va pus Dzeu mana in cap
cand ai zis ca mergi la babyexpo ??? daca vezi ceva super sa-mi dai de veste ... poate imi deleg si eu pe cineva la cumparaturi

daneza - sper sa ai un concediu placut ... as fi vrut sa pot spune ca poate ne vedem ... dar sanatatea nu-mi permite acest lucru

multumesc tuturor fetelor pt urari

o seara super

UM 16 ian 2006
DPN 23 oct 2006
"Mariuca mea"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaMIZZI spune:

MARUTA- iti doresc multa, multa sanatate, ai grija de tine si te asteptam cu vesti bune in continuare!

DANIELA- multumesc mult, iti doresc si de altfel la toata lumea, multa fericire si casnicii pline de realizari si iubire.

Noi ne laudam ca am trecut de la sunete indescifrabile la monosilabe ma-ma, cand avem chef ne ridicam singurei in patut, nu facem exagerat de multe mofturi la papa si usor, usor facem si cativa pasi.

Pupam pestisorele si puiutii lor

Alina- mama de gongut Keane-Peter
http://www.fotothing.com/alinaMIZZI/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

LORI , pai cum sa nu fie frumosi copii pestoaicelor ! La frumusetea lor e absolut normal ! Ai sa vezi curand mandretea ta de fetita !Ai grija si sarcina usoara!Te pup !


Alina , cu placere! Pupici si voua!


Pupaceala la toata balta!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

si eu toti pestisorii!

MARUTA multumim de complimente...doar ca asteptam mielul de Pasti..pe noi ne cheama Robert,"bebe"cum isi zice el...asa e cu gravidutele astea...stiu si eu cum eram,ne fura piticii neuoronul...ai grija de tine si numai bine!

CHARLIE si sper ca totul sa fie cum vrei tu....sti tu vorba aia,"mai bine mai tarziu decat niciodata",poate nu a fost sa fie acum dar...

DANY concediu placut daca mergi undeva..chiar,unde vroiai sa pleci?...la munte poate!!!...si eu nu sunt acolo sa ne putem vedea!!!

ALINA felicitari!...sanatate si numai bine inca 100 de ani de acum inainte!... si puiul mic si scump!


Fug fetelor,pe maine...mie somn!!




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Poze cu noi avem la casuta de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

MIRELA , nu ajung la munte , daca nu esti tu akolo ..O sa merg la Bacau , prin zona , la muntii aia poate!Nu am nici un chef sa plek , mai ales ca azi e o vreme de numarat bani si de facut copii, ploua! Dar cica la Bacau e soare ....


Va pup si revin later!



Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Hop si eu sa dau raportu...
Am avut ceva probleme zilele astea... si m-am speriat... am pierdut sange... am fost la dr. BB-ii sunt bine, insa am placenta jos, asa ca trebuie sa stau in pat... Si sa sper ca se va ridica repede...

Asa ca Lori n-am sanse nici eu sa ajung la baby expo... Sanatate multa si ai grija de tine.

si va multumesc pt. gandurile bune... O sa incerc s ava citesc in fiecare zi... ca nu's in stare sa stau departe de forum... dependenta asta... nu stiu daca reusesc sa si scriu.


Eliana si Elena (23 octombrie 2004)www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">
S-a mai nascut o stea


Mergi la inceput