Pestisori... pestisori... (23)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Charlie , razi ai ?

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Charlie spune:

quote:
Originally posted by daniela_daneza

Charlie , razi ai ?

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"



Io ??????? Pai de ce ca tu ai slabit nu eu !

O saptamana usoara tuturor pestisorilor !

------------------------
My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DANY si CHARLIE ca asa de mult va iubesc eu pe voi...m-ati facut sa rad...deci avem de vazut freze noi si culori faine...abia astept sa vina aparatul inapoi,DANY!!!

CHARLIE mai sa sti ca nu prea am chef de scris ca sunt cam batuta in cap in ultimele zile...adica tot am dureri de cap...prevad ca trebuie sa-mi pun ochelarii,sa-i schimb de fapt si sa-i port toata ziua ,ceeea ce nu fac din pacate...sau ceva vitamine...hmmmm,vad eu...oricum imi si eu

Azi e si sotul bolnav,a luat raceala de la noi...si tocmai se simte rau de la sinuzita,ii vine sa vomite,uff....

Hai ca va si maine sper sa fie o zi mai buna pt toata lumea!!!




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Poze cu noi avem la casuta de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Hy !

Va pupacesc si va urez o saptamana faina !

Am umblat si ieri la greu, mi-am luat o pereche de papuci de vara , ca doar erau la reduceri , bleo cu roz, cu o talpa platforma, foarte draguti, ca doar sunt ai mei nu ! Si o caseta cu muzica de petrecere, care imi ridica uneori moralul cand mai e la pamant!Apoi am facut gratar si iar am tras chiulul la plantat bulbii de zambile.

Azi mi-e cam somn, de fapt cam lene ! Dar bag cafeaua de rigoare si imi trece!






MIRELA sanatate familiei ! Si vezi cu durerea de cap !Si eu ar trebui sa port ochelarii permanent , dar nu o fac ...nici macar cand stau la calc...nu imi place

Va pupacesc!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabgabriela spune:

Buna pestisori!

Despre noi nimic nou : gradinita , scoala. Ieri am sarbatorit-o pe Héloise : trei ani , cu nasa si fam ei (doua fete) , nasu , socrii si inca un cuplu .

Fetelor , daca tot am inceput un capitol nou , va dau o tema de reflexie , ca tot suntem intre pesti : Ce semn e perechea voastre? Se zice ca ptr noi cea mai buna combinatie e cu semnele de apa . Eu am avut un prieten rac si ne intelegeam bine : sensibil, tandru....Dar n-a fost sa fie!

Sotul e berbec :familist , incapatanat in toate, realist , romantic mai putin...

Cine ne mai povesteste ?

O sapt buna! Va salut pe toate chiar daca nu va pomenesc personal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:

Buna pestisori!
Hop si eu pe aici in treacat, am avut de citit din urma nu gluma...Noi mai avem de lucru la apartament vreo doua saptamaniiar apoi cred ca imi va lua o saptamana curatenia...E dezastru in casa..
Ana a inceput de azi sa mearga la camin asa ca pana la 16 sunt mai "libera" intre ghilimele pentru ca daca nu am ore sunt la apartament.

Va doresc tuturor numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

buna pestisorilor,

imi e cam rau in dim asta ... parca imi e greatza si-mi vine sa vars ... am luat un nospa

de 1 sapt n-am mai coborat din pat ... am o criza lombosciatica fff severa ... iar noaptea imi e f rau ... am luat aspirina, diclofenac in cantitati f reduse ... dar degeaba ... nu ma lasa si pace

Marutza mea da din picioruse ... la 32+ avea 1981 gr si era bine

acum avem 35+

va pup si va mai scriu cand m-oi simti mai bine

UM 16 ian 2006
DPN 23 oct 2006
"Mariuca mea"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Lori, imi pare rau ca nu te simti bine...dar mai este un pic si scapi.Sa stai cumintica , sa ai grija de Mariuca !Multi pupici !


Va pup pe toate si revin later!


Charlie , ai plekat ?

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

hai ca acum ma simt mai bine ...

vreau s-o felicit pe elyanne - doamne ce veste ... 2 puiuti , sa fi sanatoasa mamico ... in cate sapt esti ?

dana - merci mult pt urari ... ce mai e nou pe aici ?

in we e baby expo ... si imi doresc din tot suletul sa pot merge si eu



UM 16 ian 2006
DPN 23 oct 2006
"Mariuca mea"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

Maruta, ma bucur ca mai citesc cate ceva despre tine. nici eu nu intru des pe aici dar am mai pandit cat de cat subiectul sa aflu ce mai faci. Hai ca mai e putin de tot si sa vezi dupa aceea crize de spate cand te plimbi noaptea cu bebe in brate . inca odata, ma bucur ca esti bine (cu sarcina). Va pup pe toate

Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)

Mergi la inceput