RAMONA BADESCU

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

mie mi-a placut tare mult videoclipul.
de tip nu va mai spun!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Mai fetelor...am vazut si eu emisiunea La vitta e bella de pe Antena 1...Ramona Badescu parea la locul ei, nu cu prea multe fumuri, la fel si Kitty Cepraga, mai dar Ramona Bambola asta (care nu e una si aceeasi persoana cu Ramona Badescu) ...she made my day , am ras cu lacrimi, v-o recomand pt. destindere ....n-a vorbit o boaba romaneste pe tot parcursul reportajului toca numai in italiana....o emisiune pt. Romania .....intreba "commo se zice"?....aaaa 'Buna ziua', 'ma intimedezi mey'....pacat de unele asa-zise vedete...

PS: Dar cu Cristina Spatar, ce s-a intamplat cu presa de i-a ruinat relatia cu iubitu'?

Cristina





noi si poze mai noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Nici Laura Stone asta nu e vreo grozavie. Am vazut-o intr-o emisiune unde zicea ca si-a ales numele de scena STONE ca in liceu era neclinita ca o piatra (in caracter) si asa au poreclit-o colegii!!! Ca sa nu mai zic ca pronunta stone cu e desi si-a ales un cuvant englezesc . Fusese o perioada cand avusese o incercare de lansare in Romania dar apoi nu s-a mai auzit de ea. Nu mi se pare nici o frumusete nici o voce prea buna. Spunea ca ea canta in cluburi de noapte, restaurante si e foarte cunoscuta in Italia.

Cele mai frumoase flori cresc discret, in umbra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

quote:
Originally posted by khristin
PS: Dar cu Cristina Spatar, ce s-a intamplat cu presa de i-a ruinat relatia cu iubitu'?



http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=82199
Khristin citeste subectul de mai sus despre Cristina Spatar nu presa i-a ruinat relatia, ea singura si-a ruinat-o...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crista-s spune:

Deci dc e cunoscuta prin baruri .. m-am lamurit si cu "tanti" Stone ( citit asa ca italienii care pocesc toate cuvintele .. deci cu e final )...

Acum sa ziceti voi cine e Ruxandra Galeriu www.newsoftheworld.co.uk/sven.shtml" target="_blank">aici in engleza din ziar , sau in www.corriere.it/Primo_Piano/Cronache/2006/09_Settembre/03/eriksson.shtml" target="_blank">italiana ca si asta e cintareata .. Eu am banuit dupa nume ca o fii una dintre nepoatele parintelui Galeriu ca si alea se dadeau vedete .. dar asteptam lamuriri ..




Cristina


"Quando vuoi davvero l'amore lo troverai che ti aspetta."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Cristina am citit si eu azi-dimineata in presa urmatorul articol:
http://www.9am.ro/revistapresei/Monden/42431/Nepoata-parintelui-Galeriu-amanta-lui-Eriksson
Daca imi amintesc eu bine tipa asta a facut parte dintr-o formatie Trio Galax acum mai multi ani care s-a cam destramat ca n-am mai auzit nimic de ele de multa vreme.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Asta stiam si eu de alea de la Trio Galax, dar parca astea (Ruxandra si sora-sa geamana)arata altfel

Cele mai frumoase flori cresc discret, in umbra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crista-s spune:

mama ce tare sunt .. radio shantz scrie pe mine ...
Nu m-am inselat ... Sarmanul om se invirte in mormint cind le vede pe nepoate cum "se dau in stamba" !

Cristina


"Quando vuoi davvero l'amore lo troverai che ti aspetta."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cicina spune:

Cristina, esti tare, santem pe aceeasi unda, imi place cum gandesti. Tare mult mi-ar place sa ne cunoastem, ce zici?

cicina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Uite ca nu i se intampla numai lucruri bune nici in Italia:

http://www.hotnews.ro/articol_17675-Ramona-Badescu-eliminata-de-barbati.htm

Cele mai frumoase flori cresc discret, in umbra...

Mergi la inceput