Propun SONDAJ - ref. Mona Musca

Propun SONDAJ - ref. Mona Musca | Autor: Caprioara

Link direct la acest mesaj

Oameni buni,

hai sa facem un sondaj.

Cine o mai voteaza pe Mona Musca dupa evenimentele cunoscute de toata lumea? Va bagati?

Scuze, da nu stiu cum se face cu sondajele, asa ca rog un moderator sa puna mesajul unde trebe si in forma care trebe...

Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Cine o mai voteaza... sa ce?
Eu o votez cu out!

Nu certati copiii cand viseaza!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Eu raman o admiratoare a Monei Musca. O foaie de hartie semnata in conditiile in care le-a semnat ea, asa cum au faut-o zeci de mii de alti oameni, nu-mi schimba parerea despre singura doamna adevarata din politica noastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

quote:
Originally posted by craciunitza

Cine o mai voteaza... sa ce?
Eu o votez cu out!

Nu certati copiii cand viseaza!

Poze





Cine o mai voteaza pentru o functie oficiala la viitoarele alegeri, cine mai crede ca poate schimba in bine tara.


Eu recunosc, cred ca totusi o mai votez, pentru ca mi se pare ca poate face multe lucruri bune si ca e dintre putinii care au si sansa sa o faca. Puteti sa dati cu rosii...

Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Ne intersectam cu celalalt subiect despre Mona Musca, nu semnatura ei ma deranjeaza ci minciuna. Si a minti e boala grea.

Nu certati copiii cand viseaza!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Eu am sa o votez. Mi se pare ca a avut curaj sa faca public dosarul si sa se supuna judecatii publice (care e rauvoitoare mai ales cind e manipulata de politicieni). Este "altfel" decit restul politicienilor, asa cum este ea.

In plus, gestul ei trebuie facut in contextul perioadei de atunci - lucru pe care cei mai multi nu il fac.

Parerea mea.

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Poze de la Mot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Si pe mine m-ar interesa rezultatele unui astfel de sondaj. Poate vede un moderator si il muta la forumul de sondaje.
Eu voi vota impotriva. Din aceleasi motive, minciuna si prefacatorie. Ok, se stie ca politica e o "c...a" dar nici chiar asa. Si plus ca nu vorbesc chiar in necunostinta de cauza, cineva care a cunoscut-o personal mi-a spus ca stie sa fie foarte ipocrita sub acea masca de femeie corecta, etc...

Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

PRO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

si eu o mai votez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dialex spune:

Nici eu nu o sa o mai votez (nu ca ar conta votul meu prea mult). Nu neaparat pentru ipocrizie, ci pentru competenta. S-a agitat mult, dar nu a facut nimic (notabil). Sa lase loc altcuiva care poate va face ceva.

Sooo, I see the Internet is on the computer now... (Homer Simpson)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

ca femeie in politica e greu sa faci ceva fara sprijin masculin
pp ca majoritatea barbatilor zic ca si uneia de pe stada" Las' ca tace ea si singura...!"

mo offence la adresa barbatilor (politicieni)

Mergi la inceput