Propun SONDAJ - ref. Mona Musca

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

si eu sunt.... PRO


Mareea iulie 2006



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaxeni spune:

quote:
Originally posted by Dialex

Nici eu nu o sa o mai votez (nu ca ar conta votul meu prea mult). Nu neaparat pentru ipocrizie, ci pentru competenta. S-a agitat mult, dar nu a facut nimic (notabil). Sa lase loc altcuiva care poate va face ceva.

Sooo, I see the Internet is on the computer now... (Homer Simpson)




Probabil ca nimic s-a numit ceea ce a facut pt. oamanii care erau evacuati din case de sarlatani si tot nimic s-a numit si mana intinsa fetelor de la adoptii pt. schimbarea legi adoptiilor.Eu o votez in continuare.
Eu te intreb altceva.Ce ai fi facut, daca erai in locul ei atunci, si un student cipriot venea si-ti spunea ca grecii se pregatesc sa-i atace noaptea? Iti cerea ajutorul pt. siguranta lor...ce faceai?
Nu da cu piatra daca nu stii clar despre ce e vorba.

In momentele grele trebuie sa gasesti ceva sa te motiveze sa mergi mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

asa ca ce sa ne mai miram ca www.cotidianul.ro/index.php?id=6561&art=16444&cHash=2e04c7e229" target="_blank">astea-s preferintele romanilor ...
cazul musca si aceste "pro" uri imi aduc aminte de perioada iliesciana, orice ai fi spus despre el, tot aia era, cine era pro raminea neclintit pro. avem liderii pe care-i meritam si viata pe care-o meritam.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

quote:
Originally posted by sirimie
Mi se pare ca a avut curaj sa faca public dosarul si sa se supuna judecatii publice....



Scuza-ma tu urmaresti stirile cu atentie sau doar prinzi cate ceva din zbor? Nu ea si-a facut public dosarul!!! Altii i l-au scos la iveala! Daca era dupa ea, ar fi stat ascuns acolo mult si bine...

Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

quote:
Originally posted by Oana

quote:
Originally posted by sirimie
Mi se pare ca a avut curaj sa faca public dosarul si sa se supuna judecatii publice....



Scuza-ma tu urmaresti stirile cu atentie sau doar prinzi cate ceva din zbor? Nu ea si-a facut public dosarul!!! Altii i l-au scos la iveala! Daca era dupa ea, ar fi stat ascuns acolo mult si bine...

Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul




Oana, faptul ca TU ai putut citi dosarul (sau, ma rog, o parte din el) se datoreaza Monei Musca, nu altcuiva. Ea a permis publicarea lui pe internet.


Alina


In der Ruhe liegt die Kraft! - In calm sta puterea! (proverb german)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Normal dupa ce informatia rasuflase in presa si aflase toata lumea, ce sa mai zica si ea, hai dati-l pe internet ca oricum deja stiau toti ce continea...

Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Aloooooo, cred ca s-a mutat din greseala acest subiect la forumul de barfe si mondenitati. Lorelei_19, trebuia dus la "Sondaje de opinie" ca sa putem vota!!!

Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

quote:
Originally posted by Oana

Normal dupa ce informatia rasuflase in presa si aflase toata lumea, ce sa mai zica si ea, hai dati-l pe internet ca oricum deja stiau toti ce continea...

Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul




Uite eu nu stiam ce continea. Stiam numai ca MM a colaborat cu securitatea. Citind dosarul, dezamagirea a fost mai mare. Daca ai citit dosarul, ai intelege si de ce se poate spune ca MM a avut curaj, facandu-l public.

Alina


In der Ruhe liegt die Kraft! - In calm sta puterea! (proverb german)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Cred ca s-a produs o gresala . Acest subiect nu e nici barfa nici cancan nici monden. Deci, ce cautam aici?????

Rog un moderator sa ne faca sondajul la sondaje si eventual sa mute posturile acolo sau sa inchida acest subiect. Se poate ?

Multumim frumos .

Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Caprioara vezi ca s-a facut deja sondaj du-te la forumul de sondaje, astept si eu sa se adune cat mai multe voturi!
Sondajul il gasiti la :
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=82281
Eu propun ca acest subiect sa se inchida pentru ca se pot exprima parerile despre subiect dincolo. Oricum aici nu isi are locul, a fost o greseala.

Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput