ANDA ADAM

ANDA ADAM | Autor: Luna75

Link direct la acest mesaj

Am vazut-o ieri pe TVR international cu un nou look,un nou stil muzical.La emisiune era foarte deschisa,chiar nu a deranjat-o deloc ca multi nu vad binevenita schimbarea ei de look insa am vazut-o foarte afectata de reprosul ca anumite melodii de pe noul ei album,ar fi lipsite de originalitate si mai mult de atat,ar fi copii ale unor melodii ale Rihanei.
Eu nu sunt fana de a ei,dar nici nu o detest.
Voi ce parere aveti de "Pamela Anderson"a Romaniei?

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Sincer imi pare artificiala si fortata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Ie cîh

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

is de acord cu Iren, era cih si e cih cam orice si-ar face...ata ete...



No, vidiazni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

quote:
Initial creeata de Luna75


Voi ce parere aveti de "Pamela Anderson"a Romaniei?






io ce parere sa am: stiu doar ca AA conduce o masina care costa (aproape) cit apartamentul in care locuiesc io cu famelionu'; primita cadou, of corz, de la businessman-ul care are grija de ea ... pentru rezultatele deosebite din cariera artistica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

aseara la callatis a fost jenant de falsa!!! mie chiar imi placea de ea ( asa cat de cat) dar dupa ec am vazut-o aseara cum a "falsat" si nici nu a rezistat sa cante macar o melodie LIVE, mi-am cam schimbat parerea. dupa concurs a sunat managerul ei si cica a cantat asa de "nasol" din cauza faptului ca in ziua respectiva a fost "agresata" de o fata!! WHAT EVER..... cine are voce, zic eu, canta orice, oriunde si oricum.
probabil ca o sa apara si in ziare despre asta.

Nunta 02 07 2005
Mare iulie 2006



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Imi placea la inceput, cand a aparut... inainte de toate fitele si falsitatile pe care le are acum ... Hmh, treaba ei... asa-s majoritatea "vedetelor" ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:

Nici cu doua zile inainte nu a cantat mai bine,s-a scuzat spunand ca e racita.
Adevarul e ca niciodata nu a avut o voce superba,dar noroc da... cu carul.
Se pare ca are si stofa de afacerista,spunea ca e proprietara unor saloane de infrumusetare in Bucuresti.

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:

quote:
Originally posted by Luna75


Nici cu doua zile inainte nu a cantat mai bine,s-a scuzat spunand ca e racita.
Adevarul e ca niciodata nu a avut o voce superba,dar noroc da... cu carul.
Se pare ca e si buna afacerista,zicea ca e proprietara unor saloane de frumusete in Bucuresti.


Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.



Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

quote:
Originally posted by Luna75


Se pare ca are si stofa de afacerista,spunea ca e proprietara unor saloane de infrumusetare in Bucuresti.

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.



io nu cred ca oricine are o afacere are si stofa de afacerist ...

in orice caz, nu stiu daca are mai multe saloane, eu stiu de unul, unde are angajata o indianca ccc care penseaza sprincenele cu un fir de atza! adica face nod in jurul fiecarui fir de par si-apoi trage! ati mai auzit de asa ceva?! eu una nu!
o fata pe care o stiu a fost sa se epileze la AA la salon si a fost nemultumita; nu stiu motivele exacte ale nemultumirii ei, da' inseamna ca ccc cosmeticiana aia nu-i prea priceputa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iubika spune:

quote:
Originally posted by teo1970

in orice caz, nu stiu daca are mai multe saloane, eu stiu de unul, unde are angajata o indianca ccc care penseaza sprincenele cu un fir de atza! adica face nod in jurul fiecarui fir de par si-apoi trage! ati mai auzit de asa ceva?! eu una nu!




Da, cand eram mai mica, in staul de udne e tata era o femeie care pensa la fel, ma uita uimita ... Eram prea mica pt beneficia de "serviciile" ei, deci nu ma pot pronunta asupra calitatii, si intre timp am pierdut legatura.... Dar ideea e ca este posibil ca inca sa se practice pensatul cu atza...

*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
I could give up chocolate but I'm not a quitter...
Click aici pentru a primi zilnic bancuri in casuta de mail!!

Mergi la inceput