ANDA ADAM

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Pensatul cu ata il fac aici araboaicele dar nu stiu amanunte ca nu am incercat metoda.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamironiuc spune:

quote:
Originally posted by teo1970

[quote]Originally posted by Luna75



in orice caz, nu stiu daca are mai multe saloane, eu stiu de unul, unde are angajata o indianca ccc care penseaza sprincenele cu un fir de atza! adica face nod in jurul fiecarui fir de par si-apoi trage! ati mai auzit de asa ceva?! eu una nu!
o fata pe care o stiu a fost sa se epileze la AA la salon si a fost nemultumita; nu stiu motivele exacte ale nemultumirii ei, da' inseamna ca ccc cosmeticiana aia nu-i prea priceputa!




Si la epilat o fi procedand tot ca la sprancene!

Mi se pare tare vulgara fata, am inteles ca este remodelata de nspe ori (parere personala: fara folos!) si daca mai uit mai bine la noul ei look ma gandesc ca nu am sa calc niciodata la salonul ei!!!
Cat despre melodii, ce sa zic, era sa intru in stalp cand am auzit aia cu "AJUTOOR...STRIG 911.."

POZE: EMANUEL, LA MARE,MAMININA,MOTI, CASUTA,FLORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Pot sa va intreb si eu ceva:cine-i fata asta?Ce cintari face?
Zau,nu am auzit de ea!Locuiesc in Germania dar am satelit,ma uit din cind in cind la televiziunile romanesti dar de cintareata asta nu am auzit!Inteleg de la voi ca le cinta mai mult cu dar totusi...

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

quote:
Originally posted by ancamironiuc

Cat despre melodii, ce sa zic, era sa intru in stalp cand am auzit aia cu "AJUTOOR...STRIG 911.."




da ... pai cre' ca e singura ... si unde mai pui ca a stat la coada cam 1 an la Marius Moga ca sa i-o compuna ...

in orice caz, am auzit-o si eu de curind (zice cam asa "ajutor! e cineva la mine-n dormitor!, sa sun la 911 la,la,la") si chiar ma gindeam ca nr asta - 911 - nici macar nu e valabil la noi !

PS o stiti pe-aia: "te doare mucii !" ?!

asa, revenind la , Alina, nici aia nu ie naturali , ie pusi !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


Alinaai o intuitie perfecta.
Intr-adevar nu prea apare la TVRI,insa eu am prins-o la Plaja lui Maruta vineri,iar sambata a cantat 3 melodii la Festivalul de la Callatis.
Eu nu am mai vazut-o de cativa ani si chiar de asta eram curioasa sa vad ce crede lumea despre ea.
In ceea ce priveste pensatul cu ata,ma pot pronunta de la fata locului,caci si eu sunt pensata prin metoda asta de mai bine de patru ani.Metoda e simpla-as compara-o cu razuirea cu lama de ras,oricum rezultatul e perfect.




Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamironiuc spune:

quote:
Originally posted by teo1970

PS o stiti pe-aia: "te doare mucii !" ?!




Exista asa ceva????


POZE: EMANUEL, LA MARE,MAMININA,MOTI, CASUTA,FLORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaDo spune:

Am vazut-o la Calatis, ragusita rau, facandu-se de panarama deoarece a cantat prima melodie live aproape fara nici un fond muzical.....insa....a primit un disc de aur de la Rotton.
Fata asta chiar a facut vanzari ....oare cine a dat banii pe ...."sunati la 911/oare cine e la mine in dormitor" (Fanel, Gigel, Ionel,..etc)...bla bla bla

Oana

"Tragedia vietii consta in ceea ce moare intr-un om in timp ce traieste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mie nu mi-a placut niciodata, nu are voce, daca o asculti live sparge boxele ,mereu cu scuze ca e racita cand e vorba sa cante live.Si cu partea cu afacerile...cand ai bani multi ai si stofa de afacerist, din bani scoti bani,degeaba ai ideii si nu ai bani sau nu-ti permite zona sa le pui in practica. Eu am lucrat in comert 20 ani si daca nu imi permit sa pun an aplicare tot ce stiu...degeaba.Eu le-as pune pe aceste "vedete"sa cante live mereu si care nu are voce...pa pa!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


Lavinai,a si aparut in presa faptul ca in ziua respectiva s-a batut cu una dintre dansatoarele ei,care ii ceruse niste bani datorati.
Se pare ca a fost o bataie pe cinste care s-a terminat cu o reclamatie la politie.
Mai interesante mi s-au parut comentariile cititorilor care se pare nu cred deloc in valoarea artistica a interpretei,o gasesc urata,nasoala,ridata iar cativa au mentionat si ca ar fi tiganca.




Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

luna, a aratat ce poate la callatis......
dar ed maruta ce parere aveti?? v-ati uitat la show-ul de dupa callatis, prezentat de el?? aveti vazut scandalurile din ultimele 2 seri???

Nunta 02 07 2005
Mare iulie 2006



Mergi la inceput