Britney Spears, o mama de cosmar ?!?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

Adevaru'e undeva pe la mijloc... nici pe Britney n-o prea duce capu' saraca (parere personala) dar si tabloidele astea le mesteresc in fel si chip....


If you don't stand for something, you'll fall for anything.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina82 spune:

Mie imi pare rau de Britney...a ajuns sa plinga la toate interviurile dar nu pot sa inteleg ce o fi fost in capul ei sa se urce la volan cu bebelu cu o armata de papparazzi dupa ea?
De ce nu pune o sapca pe ala mic mai ales cind sint la plaja?
De ce conduce intr-o convertible pe highway cu ala mic cu scaunul de masina in fata cand el nu are inca un an?
Ca se impiedica sau a cazut din scaun...asta se poate intimpla la oricine.


To be wise is to know what to overlook:-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

uitati ce-am gasit: eu nu vazusem poze cu ea goala.. si insarcinata: cat o fi luat pe ele!!!!
http://www.belleefamose.net/celeb.asp?nome_celebrita=Britney%20Spears#

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Sunt frumoase pozicile. Mi-au placut!

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Da, sunt intradevar frumoase pozele . Si apoi... orice graviduta e frumoasa , nu-i asa?!? Numai ca... iti trebuie ceva curaj ca sa pozezi nud, gravida fiind ... Dar, intre vedete se poarta asa ceva, asa ca...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

sincer sa va zic mie mi-e mila de ea, cu atatia bodyguarzi si camere video in jur eu cred ca scapam copilul cu totul, nu numai impiedicat.
Si-apoi, ce copil nu a cazut macar o data din scaun, sau din pat?? Numai ca pe noi nu ne pazeste nimeni, dr. ala care a spus ziaristilor ce s-a intamplat nu a auzit de secretul profesional sau cum s-o mai numi? Ca doar nu are voie sa dea info despre pacienti. Pai da, daca e platit bine...
Cati din Romania nu-si poarta copiii in brate in masina?? Poate nu chiar la volan, dar totusi...
Eu nu cred ca e o mama rea, doar naiva. Sunt vedete care nu dau pe la copii cu lunile si pe aia nu-i controleaza nimeni, aia nu fac copilului nici un rau ca nu-i vad deloc

Cristina
-----------------------------------------------
Explica-mi, si am sa uit
Arata-mi, si am sa-mi aduc aminte
Lasa-ma sa fac singur, si am sa inteleg.
Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


Mi-ar fi placut si mie sa vad pozele ,dar din pacate siteul e restrictionat deoarece "continutul ei nu corespunde standardelor religioase si morale ale Emiratelor",oricum imi imaginez ca e frumoasa,ca mai toate starurile cand li se fac poze.
Am mai vazut cu ea poze recente in reviste de scandal unde ii erau evidentiate cateva minusuri cu poze relevante:
-nu poarta sutien chiar daca pieptul i s-a marit considerabil
-poarta pantaloni scurti de tot-chiar daca a luat in greutate
-face plaja topless alaturi de baiatul ei care nu e protejat de soare nici cu crema nici cu palarie
- purta un top patat cu ciocolata de la un shake pe care tocmai il terminase.


Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput