Britney Spears, o mama de cosmar ?!?

Britney Spears, o mama de cosmar ?!? | Autor: Tethys

Link direct la acest mesaj


Uita-ti ce am citit azi in ziarul "Libertatea" :



Britney Spears, o mama de cosmar

Britney Spears o fi valoroasa ca artista, dar ca mama e o nulitate. Probabil ca instinctul matern i-a fost trezit la nastere doar pe jumatate, caci, cu tot ajutorul familiei si al bonelor, vedeta pop continua sa gafeze in ingrijirea si cresterea baietelului ei de nici un an, Sean Preston.

Nu era de ajuns ca Britney e o mama nepotrivita pentru Sean Preston! Acum vedeta e gravida cu cel de-al doilea copil, pe care urmeaza sa-l nasca in octombrie.

Din cauza neatentiei lui Britney, Sean s-a lovit de trei ori la cap pana acum, o data cazand dintr-un scaunel si de doua ori din patut. Ultimul incident a fost atat de grav - fisura craniana, cu formarea unui cheag de sange -, incat bebelusul a ajuns la spital, iar medicul care l-a tratat a decis sa anunte asistenta sociala, declarand ca e posibil ca micutul sa fi fost neglijat.

Un alt fapt socant este ca Britney a condus masina cu copilul in brate, fotografiile tip paparazzi care au surprins-o in aceste ipostaze facand inconjurul lumii. Asociatia pentru protectia copilului a investigat incidentul, produs in luna februarie, dar Britney s-a aparat spunand ca era haituita de fotografi si s-a grabit sa plece din locul respectiv. Gafele vedetei nu se opresc insa aici...

15 iunie, Florida. Kevin Federline, sotul lui Britney Spears, a fost surprins de fotografi pe plaja, cu Sean Preston in brate. La doar 9 luni, o varsta la care me-dicii sustin ca bebelusii sunt foarte sensibili la soare, micu-tul nu era aparat de razele fierbinti nici macar cu o sapca

In loc sa fie plasat intr-un scaunel special, montat pe bancheta din spate, Sean Preston s-a aflat in bratele mamei sale in timp ce aceasta a condus masina. Incidentul a avut loc in februarie anul curent. Cei de la protectia copilului spun ca Britney si-a pus copilul in pericol de moarte

Parasind un hotel din New York pe 18 mai, Britney s-a impiedicat si aproape l-a scapat pe Sean Preston din brate. Micutului i-a cazut sapca de pe capsor, iar coloana i s-a curbat periculos

Iresponsabila, Britney l-a lasat pe Sean in grija surorii ei mai mici, Jamie Lynn, care nu a ezitat sa-i dea micutului inghetata!

Iesita la cumparaturi, vedeta prefera sa care sacosa cu targuieli, nu propriul copil, care se afla in bratele unei alte femei, probabil o prietena de-a lui Britney

Sean Preston creste intr-o casa scumpa, dar murdara: se pare ca Britney a angajat numai doua menajere pentru ingrijirea imensei sale proprietati din Malibu. Abordat de publicatia National Enquirer, directorul unei firme care se ocupa de curatenie a specificat ca pentru ingrijirea unei case atat de mari doua menajere sunt insuficiente. #8221;Ar trebui sa munceasca non-stop ca sa acopere toata suprafata, lucru imposibil de facut. Ori fac un lucru de mantuiala, ori casa aia e pe jumatate murdara#8221;, a declarat acesta.



O fi oare adevarat ?!? Eu stiu ca ziaristii infloresc ca sa-si vanda ziarul... Dar... dac-o fi cat de cat adevarat... Mi-e mila tareee de saracul copilas !!! Cu asa parinti ...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

O samanta de adevar o fi pe undeva,dar parerea mea e ca se exagereaza...

Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!


http://www.paidmail.ro/?seite=bettel&user=mariussimiuc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flaflo spune:

Eu am vazut poza de la volan, cu cel mic in brate, si se vedea clar ca era in trafic, nu stationa!!! Saracii copii, ce pacat ca nu-si pot alege parinti!!

Flavia si Bianca

Bia vijelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

saraca Britney ,chiar si vedeta nu e decat o fata simpla din sud. Cand a fost atacata pt ca a tinut copilul in brate in timp ce conducea scuza ei a fost ca in sud asta e ceva obisnuit, tatal ei conducea adesea cu ea in brate.
Americanii fac in general caz cand vine vorba de copii dar daca esti vedeta tamtam -ul e amplificat. copilul si-a fisurat capul cazand din high chair. Asta i se putea intampla oricui ca nimeni nu sta lipit de scaunel cand mananca copilul, mai mergi pana la frigider sa aduci ceva, un moment de neatentie si se poate rasturna.

Cu toate astea, cam multe coincidente la o singura persoana. si ce-i drept bietul sean e cam bronzat pt un bebe sub un an .
Oricum un pic de ignoranta e in Britney altfel nu ramanea gravida asa repede. cred ca doctorii ii tot dadeau sfaturi si ea le asculta doar pe ale lui mama-sa . parca mi-o inchipui pe mama spears " lasa britney ca eu te-am tinut in soare de la 3 luni si uite ce piele frumoasa ai, nici unul nu ati facut cancer" , " stai linistita, cat alaptezi n-ai cum sa ramai gravida", " pui copilul in scaunel ii dai o jucarie si dupa aia ai timp pt tine "


a da . si apropo de veridicitatea articolului din Libertatea- tot ce scrie acolo e adevarat. Toate chestiile astea au aparut la stiri cand s-au intamplat

uitati aici o inregistrare cand din cauza " modei" aproape a scapat copilul
http://www.youtube.com/watch?v=gOWTyt_Z1o0
si la cateva minute dupa plange suparata din cauza intamplarii
http://www.youtube.com/watch?v=gOWTyt_Z1o0

aici sunt ei cu copilul in soare
http://www.youtube.com/watch?v=g2eo20E_IOs

aici e britney inainte de copil cu tigara si bautura si cu bredpitu
http://www.youtube.com/watch?v=qmqwrllkHwI&NR


Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by michelle7
aici e britney inainte de copil cu tigara si bautura si cu bredpitu



Adica inainte de-a ramane-nsarcinata,nu?Si?....
Mie mi se pare ca Britney isi iubeste plodu' si-ncearca.Da' atata poate.....



www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

eu am impresia ca paparatii astia is pe panda sa o arate ca o mama rea..
eu zic ca nu face greseli dar multe lucruri mi se par exagerari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

quote:
Originally posted by Veve

quote:
Originally posted by michelle7
aici e britney inainte de copil cu tigara si bautura si cu bredpitu



Adica inainte de-a ramane-nsarcinata,nu?Si?....
Mie mi se pare ca Britney isi iubeste plodu' si-ncearca.Da' atata poate.....



www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6


da. inainte de copil. dupa, nu am mai vazut-o cu tigara. bravo ei ! . Inainte aparea in poze cand cumpara de la benzinarii sticlute din alea mici de 50 ml de whiskey pe care le bea direct in benzinarie

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Rai is paparazzi astia ,bre!De fapt ea saraca bea o potiune pentru fertilitate,www.ananova.com/entertainment/story/sm_1151852.html?menu=entertainment.celebrities" target="_blank">kava...


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

e tare tipa. in primul filmulet de la michelle, copilu' ca ccc copilu', da' bautura n-are nici o sansa se se imprastie. halal relex! paharul il echilibreaza perfect, da' copilu'...

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

hai mey ca si paparazii astia atata asteapta...de impiedicat,se intampla oricui...ca a cazut din pat sau scaun...iar se poate intampla...la faza cu beutura si tutunu' nus' de acord...da' nici sa facem din ea o mama denaturata.


japonia prin ochii unui amator



www.tickercentral.com/view/65wn/1" target="_blank">sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Mana sus mamicile carora nu le-a cazut copilul din pat inainte de implinirea varstei de un an!!! Nimeni? Mai sa fie, ce de mame de cosmar pe forumul asta!
Hai mey, ca nu e chiar asa de grav... Si eu cand merg la cumparaturi il mai pasez pe fi-miu in brate la tac-so si chiar am condus cu el in brate dar eram in parcarea de la feeria si nu erau masini mai deloc. Ptiuuuu unde dreq stau bagati paparazzi astia cand ai nevoie de ei???

Andreea mamica lui Filip Stefan

Mergi la inceput