Britney Spears, o mama de cosmar ?!?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Field_mouse spune:

Aoleu, ce cosmar!!! Impuscati-ma si pe mine - si mie mi-a cazut copilul din pat la 7 luni (cu mine de fata), chiar vinerea unu din gemeni si-a spart fruntea acasa (a cazut), de am fost la spital sa-i coasem rana. Deci, sunt o mama denaturata, ce sa zic... De luat copilu la mare - am vazut si eu a.c. la mare e plin cu copii sub 1 an. Sa-i decadem din drepturi parintesti pe toti!!! Si la fel de multa lume isi tine copilu in brate, in masina (nu la volan, dar si pe bancheta din spate poate fi la fel de periculos in cazul inui accident, doamne fereste).
Vai ce perfecte suntem noi toate!!! Haideti sa ne admiram!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Mey fetelor, eu nu am pus articolul ca sa dau cu parul in cap... si nici pe departe sa arunc cu piatra! Cred ca am si zis, ca ziaristii infloresc totul pentru ca sa-si vanda ziarul!!! Iar, inainte de a posta subiectul, m-am gandit mult si la "cine sunt eu sa judec?"... Si dupa ce l-am postat mi-a parut rau ... ma asteptam la astfel de reactii ! De aceea tin sa precizez ca nu vreau sa arunc cu piatra... nu asta mi-a fost intentia... Mai ales ca... si eu oi fi vreo mama denaturata, cazandu-mi si al meu din pat de multe ori...Din fericire fara urmari grave.
Daca am fost inteleasa gresit , imi cer scuze!!! Imi cer scuze ca sunt asa sperioasa si plang pentru orice copilas care cade si se loveste... Asta, mai ales ca, in acel moment imi apare in fata ochilor puiutul meu si amarul lui din momentul cazaturii... PUPICI la toti copilasii... si mamicilor lor, bineinteles!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Oh puh-lease, National Enquirer, aia publica doar gunoaie si minciuni de genul copii monstrii cu trei capete si extraterestrii si alte prostii.

Media le infloreste de nu se poate, ma uitam pe E! la o documentar despre ea, eu cred ca fata s-a cam saturat de muzica il iubeste pe Kevin al ei si asta e, ca orice femeie face tot ce poate pentru casnicia ei, il sprijina 100%, cate predictii nu au fost ca se despart si ca scandaluri si uite ca tot impreuna sunt. Da' ma rog, media pune accent pe faptul ca ala e loser si ca ea a gresit maritandu-se cu el de parca trebuia sa le ceara voie cumva.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

eu o ador pe britney si cred ca incearca cum stie mai bine sa aibe grija de copilul ei...doar ca paparati astia nu stie cum sa isi faca meseria mai bine, ca deh de aia sunt paparati.

Elena23+
POZE

"Happiness is not having what you want.It is wanting what you have."Anonymous

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

N-o ador diloc pe BS,da' tre' sa recunosc ca-ncearca sa fie mama buna.Daca nu i-ar pasa de plod presupun ca i-ar fi mai simplu sa-l lase atarnat acasa,cu vreo bona.Accidente se-ntampla oricui,e-adevarat,insa faza cu-nhatat copilu',urcat la volan si condus pe-autobanda cu 120km/ora tre' sa recunoastem ca nu fu gandita diloc,mai ales ca nu era singura-n masina si-ar fi avut cine sa plaseze copilu-n car seat in timp ce ea conducea.


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

hai sa fim seriosi.. nulitate, BS o mama nepotrivita pt Sean.. hmm cam drastic nu?
Paparati astia de doi lei fac orice, vaneaza orice sa prinda poza cea mai cea sa capete banii cei mai cei... e mama, e la inceput, e copila, si greseste, eu cred ca incearca cu adevarat sa fie o mama buna si accidente se intampla la oricine, nu crede-ti?
Sa nu veniti cu scuza ca ai vostri bebei sau copii nu au avut absolut nici un accident minor sau major nici o data ca nu va cred pe nici una... acuma sa nu va suparati pe mine sau sa dati cu rosi, ok?



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Cand citesc astfel de stiri ma bucur mult de tot ca nu sunt vedeta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

ia uitati-va aici: http://www.metacafe.com/watch/126239/drunk_britney

si mai multe: http://www.metacafe.com/tags/britney_spears/

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

si mad tv http://www.metacafe.com/watch/21591/madtv_britney_spears_im_not_a_child/


dar asta vi se pare adevarata? http://www.metacafe.com/watch/157856/the_moment_britney_didnt_want_you_to_see/ .. mie nu prea!

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KSorana spune:

Cind esti inconjurata de priviri critice e cam greu sa fi relaxata.

quote:
Sean Preston creste intr-o casa scumpa, dar murdara: se pare ca Britney a angajat numai doua menajere pentru ingrijirea imensei sale proprietati din Malibu. Abordat de publicatia National Enquirer, directorul unei firme care se ocupa de curatenie a specificat ca pentru ingrijirea unei case atat de mari doua menajere sunt insuficiente. #8221;Ar trebui sa munceasca non-stop ca sa acopere toata suprafata, lucru imposibil de facut. Ori fac un lucru de mantuiala, ori casa aia e pe jumatate murdara#8221;, a declarat acesta.


Chiar daca are o casa imensa ,eu nu cred ca se pune mai mult de cit praf in camerele nefolosite. 2 menajere sint deajuns pentru sters praful si restul.

Mergi la inceput