Pestisori... pestisori... (22)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:


Am revenit, azi nu am mai plecat prea departe..Adi cu masina la revizie iar eu prin oras, la cumparaturi. Nu am rezistat ff mult ca tare e cald. Asa ca am venit la sora mea, in cele din urma si stam cu toti la umbra, in gradina. Mai facem o baie in piscinuta ..si asteptam sa se mai racoreasca..

Dany - spor la treaba, dar vezi nu te obosi prea tare
Ioana - imi pare bine, inteleg ca acum locuiesti in Iasi..Am vazut si pozele voastre , am incercat sa le vad cronologic pentru a urmari cum a crescut Maria, o adevarata domnisorica( implineste 8 luni in curand, nu-i asa?)
Charlie - stiu ca am promis fotografii dar nu pot sa le descarc de pe camera, cred ca s-a stricat cablul.Sper sa rezolv problema cat de curand..Frumoasa vacanta ai planuit..
Ana a cum s-a trezit asa ca va spun la revedere si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Charlie spune:

Hallo Fetele !
Criss sper sa se rezolve problema cablului curand !
Racoreala placuta la umbra ! Cu vremurile astea nici nu cred ca exista un relas mai placut ! Poate un pic de ploaie ! Pupici Anei !
Dany eu nu am avut parte inca de un ITist - dar o vad pe prietena mea, domnu ei parca traieste in lumea virtuala. Da si cand isi aduce aminte de aia reala isi ia revansa ! De Tunisia nu pot sa iti ofer nici un fel de detalii inca. Prietenii mei au planuit totul si ei se ocupa si cu detaliile. Eu nu stiu inca nimic. Dar fi sigura ca te informez de indata ce aflu si eu exact despre ce e vorba !

Va pup.

------------------------
My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geany_bc spune:

Salutare.
Sunt si o pestoaica ratacita pe acest forum. Sper sa ma primiti si pe mine in clubul vostru.
Deci, datele problemei sunt: 20 martie 1976.

Si chiar daca as cunoaste toate tainele si toata stiinta, chiar daca as avea toata credinta asa incat sa mut si muntii din loc si n-as avea dragoste, nu sunt nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geany_bc spune:

Neata.
A mai venit un pestisor nascut in 20.03.1976.
O zi buna tuturor.

Si chiar daca as cunoaste toate tainele si toata stiinta, chiar daca as avea toata credinta asa incat sa mut si muntii din loc si n-as avea dragoste, nu sunt nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Neatza!
Sunt pe fuga, dar promit sa intru mai tarziu!Acum astept fata de la masaj! Mi-am facut deja bagajul, desi sincer nu prea am chef sa plek, ma ingrozeste drumul ...dar pana la urma va fi bine si distractiv , sunt sigura.

Charlie, asta cam asa este , sunt parca in alta lume , dar se compenseaza la fix.

Fug si va pup!O zi racoroasa , desi nu stiu de unde ar putea fi racoare!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

ce de pestisori noi

cu drag v-o prezint pe Maria

din suflet va doresc multa sanatate

UM 16 ian 2006
DPN 23 oct 2006
urmatoarea ecografie a 2-a saptamana din septembrie (32 sapt)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Lori , ma bucur ca ai dat un semn de viata !M-am emotionat cand am vazut mica minune Maria !Esti bine? Multa sanatate si sarcina usoara ! Multi pupici .

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Charlie spune:

Salut Acvariu !

Bine ai venit Geany in balta ! De ce ratacita ? Noi te asteptam cu detalii sa prinzi radacini !

Maruta ce fetita frumoasa ai ! Sarcina usoara in continuare ! Tocmai ne fantazam () cu Dany in legatura cu fetitze mici cretze ! Si noi ne dorim cate una !

Dany da unde pleci de ai bagajele facute ? zi-mi si mie.. eu stiam ca abia weekendul urmator la mare !
Relaxare placuta la masaj !

Ve pupez vous!

------------------------
My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabratu2000 spune:

Hello! Bine v-am regasit. Am venit de la mare, uffff ce bine a fost, n-as mai fi plecat! Apa era supercalda, soarele arde rau , iar plaja cam murdara, dar merge (ne-am obisnuit cu ea). A, fost la Eforie Nord, camera la hotel de 2* a fost 1.100.000. Mancare acceptabila si chiar super (dar pana am gasit localul care ne-a placut a trecut vacanta). Am stat numai in apa (m-am si ars pe spate, piept, umeri), m-am "dat" cu "banana ucigasa" si mi-a placut super mult (m-as fi dat in continuu). In rest statiunea aceeasi cum o stiti, numai ca au mai aparut hoteluri mai luxoase in centru (Ana Hotels) cu preturi de te-ndoaie (2.700.000 camera, 4.500.000 apartamentul / noapte). Am petrecut foarte bine, si ne-am distrat super. Am trecut si prin Neptun (pe la bogatani ) su acolo am mancat intr-o cafenea turceasca, f interesant. O sa pun si poze, nu le-am descarcat inca.
Va pupicesc pe toate pestioaicele si noi si vechi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Charlie, plek la o nunta !

Va pup si wk-end plakut !Sunt pe fuga!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput