Pestisori... pestisori... (22)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

pestisori

dany distractie placuta la nunta

gravidutzelor sarcina usoara si multa sanatate

si copilasilor vostri la fel, multa sanatate

si noi murim de cald , dar in wk sper sa ma racoresc si sa ma relaxez , ca nu am avut timp de mine de 2 saptamani

maine avem un fel de festival, carnaval, ca nu stiu cum sa-i spun si sper ca voi fi prezenta , depinde de sot , cat de bine dispus vine de la servici

wk.placut la toti petisorii si numai bine

G.K.R

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:


Buna pestisori!
Noi acum am intrat in casa, de dimineata ... A fost soare dar nu chiar sa te darame, sau cel putin asa mi s-a parut mie(stand la umbra, pe terasa la o bere)
Dany - Nunta nu e in Bucuresti? Distractie frumoasa iti doresc
Nanami - sper sa ajungi la festival
Alina - ce frumos v-ati distrat la mare Astept poze..
Maruta - cand am citit primul rand, mi-a stat inima..credeam ca ai nascut si stiam ca trebuie sa se intample abia in toamna..Apoi am rasuflat usurata ,ce poza frumoasa parca ne face cu mana..Asteptam urmatoarea poza de la ecografie.Pana atunci multa sanatate si
Geany - bine ai venit
Crig - voi ce mai faceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Salutare pestisori dragi!
DANY si eu ma speriai ca nu stiam unde pleci,fara sa anunti... si distractie placuta!

MARUTA,ce bine ca ne dai vesti bune,de multe ori m-am ganditi la tine... frumoasa fetita,ce clar se vede,chiar m-am mirat,ne face cu manuta!!!...sarcina usoara in continuare si sa auzim de bine la sfarsit

CHARLIE si hai zi-ne unde mergi weekend-ul asta?

Bun venit GEANY! si vrem mai multe povesti despre tine

ALINA si vrem poze,se pare ca a fost super bine la mare...ma bucur,ce fain!!!!

NANAMI,carnaval,...fa ceva poze daca ajungi,sa vedem si noi... si distractie placuta!

CRISS si la tine si la puiuta...distrcatie placuta in continuare!!!


Fetelor noi cam nimic nou,duminica mergem la ziua a doua fetite,una de 4 ani si una de 6 ani...sunt intr-o dilema ca nu stiu ce sa le luam...maine am sa bantui toate magazinele...asa ca ne vedmn pe seara

si weekend placut la toata lumea!



Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:



am fost la festival si a fost misto, numai ca nu am gasit ce am vrut eu sa mananc (cartofi cu unt), am facut ceva poze dar nu sunt prea grozave , ca dansau si miscanduse au iesit ma uratele, o sa le descarc maine , dar nu stiu cum sa le pun mi-a placut tare mult de brazilieni, se cunosteau de la o posta ca-s straini, bateau din tobe si din tot felul de chestii, ce misto se distrau..... pe langa japonezi care erau insirati in linie dreapta si dansau toti la fel am baut bere, am mancat bine , fii-miu m-a innebunit cu tot felul de jucarii care nu tin mai mult de cateva ore ,,, si tot asa, a fost frumos , de fapt eu sunt prezenta in fiecare an , de acu astept artificiile , si acolo e fain.

pupici si wk. placut

G.K.R

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Charlie spune:


Salut Balta mea de Suflet !!!!

Cum e weekendul ? La mine doar impachetat. Am o gramada de chesti de dua acasa la mama si am nevoie sa le sortez si impachetez.

Nanami draga mea, ce mult mi-as dorii sa pot participa la un astfel de carnaval.. Cu ce ocazie se organizeaza ? Vreo sarbatoare ceva? Are o tema anume ? Incearca si descarca fotografiile pe o adresa de yahoo sau cum au fetele pe webshots ! Abia astept sa le vad !
Ce ai mancat bun ?

Mirela distractie placuta si voua si lui Robert la chef ! Cu Dany m-am speriat si eu ! Nu a suflat nici o vorbulitza nimanui despre nimic. Sper ca se distraza bine ! Deja imi e dor de ea. Auzi Dany ?

Alina bine ai revenit ! Bateriile incarcate ? Cum e Mihnea? Presupun ca e bronzat smecherul ! Vreau sa vad fotografile asa cum ai promis, macar sa-mi scald ochisori pana ajung si eu pe litoral !

Si nu in ultimul rand ma alatur si eu intrebarii lui Criss : Crig voi ce mai faceti ?

Va pup, mai revin. Deocamdata ma intorc la impachetat !


------------------------
My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Salutari si de la noi,

n-am mai dat de multisor pe aici, vacante, caldura si alte minuni...

Mirela cum mai sunteti voi?ce face strengarul?pe cind o surioara?

Maruta pupicei multi si dulci tie si gazutei tale! Sarcina usoara in continuare si multa sanatate!Superba poza a Mariei, sa va traiasca si sa ajunga la temen!

pupici la toti pestisorii!!



Emilly cu gaza ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Charlie spune:


Salut Emilly ! Mai vino pe la noi !

Ce mai faceti sirenutelor ?

Va pup !

------------------------
My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

CHARLIE si spor la bagaje,sa inteleg ca tu acum vi in tara(Ro)?...atunci de ce ne induci in eroare cu titulatura aia sau cum io zice?!...da unde esti acu?

O lume noua,lume noua EMILLY,ce mai ziceti voi,ce face gaza ta?...noi suntem foarte bine,fericiti cu tati...cat despre bb 2,hmmmmmmm,chiar vorbeam zilele astea cu sotul,dar inca nu vrem...stam in 2 camere si nu e loc...poate peste 2-3 ani,cand vrem sa ne luam casa noastra...dar sti cum e,planurile nu se indeplinesc exact tot timpul..asa ca vedem ce-o mai fi...tu cum esti,ai terminat scoala?...cand bb2?...are nevoie Ilincuta de un fratior

NANAMI,trebuie sa fi fost la carnaval..vrem poze!!!!


Hei,dar restul pestisorilor unde sunt?!...pe maine!






Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:


Buna dimineata!
Eu tocmai am terminat de baut cafeaua si am intrat sa vad cum v-ati distrat in weekend. La noi nimic spectaculos, weekend impreuna cu familia, la tara, am stat cand la soare cand la umbra si ne-am racorit in piscina sau cu o bere.
Dany - cum a fost la nunta?
Crismir - petrecere frumoasa! Cum te-ai descurcat cu cadoul?
Charlie - spor la bagaje
Nanami - focul de artificii sper sa fi fost grozav, ce frumos trebuie sa fi fost carnavalul..
Am vazut la TV ca la noi a fost Festivalul de la Sighisoara, in acest weekend, si mi s-a parut interesant .Eu nu am vizitat Sighisoara dar mi-am propus ca la anul sa ajung acolo in perioada festivalului..Voi ati fost acolo?

O saptamana linistita va doresc


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Am fost azi la dr. sa vad ca sarcina e ok si este... Am o lista intreaga de analize de facut.

Si despre Meme... e bolnavioara, a facut febra mare. O sa merg la pediatru, dupa-amiaza... cred ca e ca data trecuta, puroi in gat .

Cam asta ar fi pe scurt... n-am timp sa va raspund la fiecare in parte ... de citit am tot citit ... am vazut-o pe Mariuca
Loredanei.




Eliana si Elena (23 octombrie 2004)www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">
S-a mai nascut o stea


Mergi la inceput