Pestisori... pestisori... (22)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Charlie spune:


Mai da chiar sufla vantul prin balta !


Dany te pup, serviciu usor pana la 19. Eu mai am ceva treaba azi da revin pe sobect diseara sau maine !

PESTISOORII ce faceti ?


------------------------
My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

pe toti...revin pe seara ca acum nu pot sta

VANESA puiutii,felicitari lui Andu
pe fuga si pe DANY si CHARLIE,noroc cu voi ca tineti subiectul


Am poze din weekend-ul trecut,de la pescuit si ocean aici:
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
in penultimul album sunt cele noi...revin cu povesti!


pestisori dragi,pe mai tarziu!

Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Charlie spune:


Pai acuma facem noi oficiile de gazda , si cand vom fi si noi plecate vine si randul tau ! MIRELA - ti-am admirat fotografiile ! Este una intitulata : iubire mare. Sunteti atata de frumosi si atat de absobiti unul de celalalt..!
``Da domnucu´ `` din planul doi ? Tati? ( sa nu te superi pe mine - admir si eu..)
Dany ce faci draga mea ? Working on bebe ? Eu iti urez !

Va pupez. In seara asta am program de home cinema !



------------------------
My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

CHARLIE,hahahha,ce m-am distrat..dar aia nu eram eu si ala nu era tati...sunt prietenii nostrii,si chiar sunt impreuna,draguti amandoi,nu?....noi suntem mai incolo,tati e brunet si poarta mai tot timpul ochelari de soare ca nu suporta soarele

ELIANA si felicitari!...mare curaj sa-l faci si pe al doilea,va admir!

Bun venit IOANA in apele noastre!

DANY,ai chiulit azi?...de pe DC evident,ca de la munca nu cred


Bei la pescuit a fost aiurea zona,astia nu te lasa prea mult in natura..hmmmmm,ne-am enervat ca era ca o parcare mare si pe margine pescuim ca tontii...ma rog,a fost bine ca a alergat Robert de a innebunit pe acolo..i-au placut pestii si broasca testoasa prinsa de tati...bleeeeeeeee,da ce urata era...o natie neagra si ciudata,nu ca alea verzi care le stiam eu...o vedeti si in poze...si crocodilul prietenos,



Gata va si fug ca mai am de scris pe aici,sunt cam restanta..pe maine!!!





Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna !

Mirela, nu am chiulit, am citit dar nu am scris din pacate.Mi-a fost lene !Dar sa stii ca aseara am vazut pozele, si am admirat la Robert faptul ca e un copil vesel, asa ca tine! ...


Charlie , din pacate aseara nu am muncit la bebe( eu as fi vrut ) , dar cealalta parte implikata , nu a fost libera . Concepea un bebe de calculator!...pe astia cu it-ul mai greu ii prinzi ....glumesc, desigur !Vom vedea ! Tu ce film ai vazut?


Va pup si fug sa fac un dush ca deja e canicula !
Revin azi !

Pup!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:

Buna dimineata!
Ioana - bine ai venit!
Crismir - crocodilii chiar erau "prietenosi"? Nu v-a fost teama ?
Dany - o zi placuta iti doresc si o "seara in doi" frumoasa
Charlie- in afara de litoral mai ai si alte planuri?
Vanessa - multa sanatate mamei tale! Vacanta placuta nazdravanilor..
Elyanne - FELICITARI
Saptamana asta am cam calatorit, marti la Bacau ieri la Brasov .Se vede ca suntem in vacanta.
Trebuie sa inchei mai repede decat vreau dar plecam .. din nou..



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Criss, multumesc de urari .Sper sa fie o seara in 2, ca altfel, pun biciul pe el ...

Foarte bine ca te plimbi.Go for it!Pupici Anei si tie si numai bine!

Va sarut!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Charlie spune:


Vai Mirela, da ce am dat-o de gard.... Dar Kupilu din dotare ala e Robert ! No bun.... Semanati tu si prietena ta, si vazuta doar din profil.. Te rog sa ma scuzi ! Da, acum reiau si fotourile de la plaja ! Priceput ! Tu esti mai silfida !
Uite ca la Dany ia revenit umorul ! Stiu cum e Dany cu ITiisti astea ! Da se prind ei ca un bebe nu-l programezi in C++ si se apuca de treaba ! Mult spor draga mea !
Criss salut ! Pupici tie plimbareatzo ! Lasa ca de aia se cheama ca e vacanta ! Te asteptam si pe fine cu fotografii daca este posibil! Pai Criss deocamdata vreau sa ajung la Satu Mare ! Pe urma pe litoral cu o pritenutza buna care ajunge si ea din Austria. In Septembrie urmeaza o saptama de Tunisia, ceva la super low price ! Asa ca am ce face ! Sper ca totul sa mearga bine si sa se materializeze toate planurile mele !
Eu am vazut aseara , de fapt am revazut Poveste din Bronx ! cu Robert De Niro ! Dragutzica tare. Eu sunt fata a povestilor cu mafiotisme si mafiotzei !
Azi am din nou zi de spalat si calcat ! Parca am o casa plina de copchii ! Cu cladurile astea tot ne schimbam de haine si tot schimbam asteruturile si tot asa.. e ingrozitor. Dorm atata de rau in ultima vreme !
V-am pupat !


------------------------
My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Hehe, stiti si voi cand e caldura mare pestii nu scot capul din balta, asa ca de unde povesti?
Criss1902 si eu sunt din Onesti!!! Plimbareala placuta!!
Mai e cineva din Iasi, ue nu am apucat sa citesc din urma.

Ankule, ce mai faceti, nu am mai auzit de tine de o gramada de timp, ai o Karina super frumoasa!!!

Va pup pe toate si va doresc racoare!!!

Ioana si Maria (29.11.2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

asta apropo de IT.Stiu ei cum se face , dar se dau loviti in aripa, ca orice barbat , de altfel.Charlie, ai si tu asa ceva ? Daca DA astept niste sfaturi!Daca vrei sa imi zici si mie de Tunisia , ca si eu as vrea pe akolo.Pe pm sau daca vrei vb pe mess, ac id.


Va pup , ca merg sa fac curat pe aici prin showroom, ca am vandut toata mobila !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput