emisiuni care ne plac

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns acvi spune:

Mie imi plac emisiunile:Super Nanny,Casa pentru 2 ...si mai nou Zodia Fluturelui de pe Euforia..iar baietelului meu de 3 ani "Retete la minut"!!
Gabi 38+ si Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mie imi place: Teo dar e plecata in tara...stiti voi...vrei Teo ai Teo,o astept sa vina,imi plac emisiunile de pe Animal Planet cele cu politia veterinara,Casa TA,TOT CE E CU BUCATAREALA...si cum uitam Carcotasii.

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Carcotasii-prima tv
SOS salvati-mi casa.-prima tv
super nanny-prima tv
masini pe alese(de pe discovery..cand unii cumpara masini si le reconditioneaza trebuind sa se incadreze in 1000 de lire)
cum se face-discovery
top gear-antena3.
si ar mai fi cateva de pe reality tv,discovery si animal planet.


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zfcristina spune:

American Chopper -Discovery
In gura presei
Plaja lui Marutza
Teo
Carcotasii
Mai este o emisiune(imi scapa acum numele) pe Euforia cu un tip care face tot felul de minunatii la gratar


botez
copiii mei iubiti
poze noi
Cristina , mamica de Craciunita Cristina Adriana (25.12.2001) si piticut Mihai Stefan (17.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Am o rugaminte, sunt multe emisiuni de care nu stiam si am aflat aici, haideti sa scriem si cand se difuzeaza ele, ziua si ora, poate mai sunt persoane curioase ca mine, care vor sa le vada.
Badea era suparat aseara, a avut o emisiune fada, oare cine l-a tras de urechi?

Nu certati copiii cand viseaza!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

quote:
Originally posted by craciunitza

Am o rugaminte, sunt multe emisiuni de care nu stiam si am aflat aici, haideti sa scriem si cand se difuzeaza ele, ziua si ora, poate mai sunt persoane curioase ca mine, care vor sa le vada.
Badea era suparat aseara, a avut o emisiune fada, oare cine l-a tras de urechi?

Nu certati copiii cand viseaza!

Poze





Buna idee, Craciunita!

Incep eu, ca tot am propus subiectul cu emisiunile care-mi plac:
- Super Nanny - duminica, ora 20.00 pe Prima
- SOS-Salvati-mi casa - luni ora 20.00 pe prima
- Carcotasii sunt in vacanta, dar erau miercuri seara..tot pe prima

...am devenit fan prima???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mate spune:

Eu aici urmaresc TVR International si imi plac Profesionistii (Eugenia Voda),apoi emisiunea Danei Razboiu cu Vedete de altadata,prefix 004 si mai era o emisiune CeZar si Tipar,foarte buna,din pacate nu se mai da...


Oana,mamica lu' Iepurici Alerg P'Aici(27 Nov 2004)
Christinel
New Zealand
Osama

Cine da din coate...departe ajunge...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Si mie imi place emisiunea Profesionistii. Cred ca in RO e simbata noaptea (tirziu) pe TVR1.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catusha spune:

De citeva luni am facut o pasiune pentru niste documentare difuzate pe TVR 2, luni, marti si miercuri, la orele 21.00. (si in reluare a doua zi, daca nu ma insel, dimineata, dar nu stiu de la ce ora ca atunci sint la birou)

Cum sa nu ne imbracam (WHAT NOT TO WEAR – Anglia)
Cu totii avem prieteni care ne dau sfaturi despre cum să ne îmbrăcăm, dar, uneori, trebuie să stim si ce fel de haine să evităm să purtăm. Programul de fată încearcă să arate telespectatorilor cazurile unor persoane, de diverse vârste si preocupări, care au nevoie de sfaturi în ceea ce priveste stilul vestimentar.

Motociclistii pofticiosi (HAIRY BIKERS - Anglia) Doi motociclisti bărbosi, Dave Myers si Si King, cu suflete mari si stomacuri largi, cutreieră lumea în lung si în lat, dornici să învete cât mai multe despre bucuriile culinare specifice locurilor în care ajung. În Irlanda, ei învată să gătească autentica tocană tărănească. În Namibia, îi asteaptă carnea de zebră, de crocodil si omlete din ouă uriase. Nu ocolesc nici bucătăria transilvană, care îi învată să-i alunge pe vampiri.

Scoala parintilor (LITTLE ANGELS- Anglia) Seria de documentare realizate de Jill Fullerton-Smith încearcă să-i ajute pe adultii de toate vârstele care au o probleme cu copiii lor. Ce este de făcut atunci când părintii nu fac fată celor mici ? Dr.Tanya Byron, expert în psihologia copilului, este de părere că părintii trebuie să se schimbe, nu odraselele lor, asa că încearcă în documentarul de fată să pună în aplicare această teorie.


Catusha, de 2 X mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Uitasem de Revista presei, savuroasa...

Mergi la inceput