emisiuni care ne plac

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bobita spune:

Zodia fluturelui - Antena 1
Carcotasii - Primatv
Telenciclopedia - TVR1
Documentare - Discovery, NG, s.a.m.d.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lolly spune:

Eu in ultimile zile - vreo 3 - am urmarit o emisiune produsa de Donald Trup. Tipul a adunat cativa barbati si cateva tipe si le da diferite task-uri. Ieri de exemplu i-a pus sa "produca" pentru un restaurant "planet Hollywood". Adica: sa vanda mancare, bautura si jucarii pentru o singura zi. Cine a avut cresterea cea mai mare (procentual vorbind) fata de aceeasi zi a anului trecu a castigat. La sfarsit, el concediaza pe cineva din echipa care pierde si... le acorda "un beneficiu" celor care castiga.
Eu sunt mandra pemtru ca primele 4 etape le-a gastigat echipa femeilor.
Imi pare rau, dar nu stiu cum se cheama emisiunea si de asta m-am intins atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Lolly, e "The Apprentice". Nu stiu cum au tradus in romaneste. E interesanta, am urmarit-o si eu aici.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Mie imi place tipul ala blond cu emisiune cu tot -aia cu gatitul e exact viziunea mea asupra bucatariei , imi place aia cu masini TOp Gear - e singura emisiune cu masini exclusiviste la care nu te oftici ca n-ai si tu si emisiunile despre case si decoratiuni. E una pe un canal sambata in care prezinta case de vanzare , antichitati si amenajari .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Cum de-am uitat? De la travel and living aproape tot dar in special aia cu Grand designs ma da pe spate. Mi-am si inregistrat cateva case .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

carcotasii,in gura presei,stiri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lolly spune:

quote:
Originally posted by Ramona J

Lolly, e "The Apprentice". Nu stiu cum au tradus in romaneste. E interesanta, am urmarit-o si eu aici.



"Ucenicul"
Uitasem cum se cheama. Blondie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxivan spune:

Mie imi plac Carcotasii,Ciao tv, dar mai nou imi place Ucenicul(parca asa ii zice), un concurs la care participa mai multi tineri, miza concursului este o functie de manager la una din companiile lui Donald Trump, pe un super salariu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karisma spune:

Cronica Carcotasilor si In gura presei cu Mircea Badea

karisma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

1. Amazing Race (a.x.n)
2. Arome mediteraneene (euforia)
3. Cronica Carcotasilor (prima tv)

Catutza si Bianca-Maria (2.11.2005)

Mergi la inceput