emisiuni care ne plac

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anamaria-Livia spune:

Mie,in ultma vreme, imi place retrospectiva "50 de ani de divertisment" pe care o face TVR-u', Deh, apucaturi de baba, ce vreti!

Da' de fapt, ma omor dupa "in gura presei", alte emisiuni cu Mircea Badea nu m-au dat pe spate, insa asta chiar este reusita. Pare a fi ne-aranjata, adica, zice ce-i vine la gura, chiar ma mir ce le mai zice ......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheherezada spune:

Am uitat sa spun Biz-bazar a lui Moise Guran si In gura presei a lui Mircea Badea ca o vad in fiecare dimineata in reluare.

"Nu exista culmi de neatins ci numai aripe prea scurte"

sheherezada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

1. "In gura presei" urmarita dimineata la 9 cand isi ia fii-mea bibele.
2. "Jay Leno Show" - daca nu pic franta.
3. "Supernanny"

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yank spune:

da,si Biz-Bazar e ok.jay Leno nu,nu mai am nervi de el,are poante rasuflate.Oprah inca se mentine pe linie,dar ma uit numai daca nu e vreo emisiune siropoasa.Oricum tipa e cool

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

- Starting over, House Swap, Super Nanny, Dr Phil, So you can think you can dance, Oprah, Cheaters, Sos- salvati-mi casa si cam atat.
Nu le-am mai pus ghilimele ca ma grabesc.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_b spune:

quote:
Originally posted by Noe

......si mai imi place Grand Designs de pe Travel&Living




Si mie imi place asta, mult de tot!
Existau mai multe emisiuni la care ma uitam dar mi-am pierdut rabdarea...
Asa ca ramin deocamdata la Discovery ( toate canalele)....iar de la noi, ma uit pe tvr2 la Oliver's Twist si copiez retete de la el...

Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalynaa spune:

Carcotasii,Super Nanny,SOS-salvati-mi casa,Tablou de nunta,Stirile de la 19.00 si ma mai uit foarte mult pe Animal Planet si pe Atomic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns akella spune:

Cronica carcotasilor (duminica in reluare daca miercuri seara da TVR-ul da "Neveste disperate"...), Teo (o admir), Saturday Night Live; Daria (4 ani si 4 luni) se uita cu placere la Monkey Bussiness (Animal Planet) si la documentarele lui Steve Irving.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Mi-am amintit ca ma mai uit si la "Licence to grill" de pe Euforia tv, cu un tip negru care face gratare intr-o curte...

Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna,
Sunt Doina,
Eu ma uitla emisiunile cu amenajari interioare,pe Animal Planet la cele cu politia veterinara,pe Discovery la cele despre descoperiri medicale,cercete\are,pe OTV la emisiunea " Oameni care ajuta oameni",astept sa revina Teo din calatoria pe care o face prin tara sa ma uit la Teo, La Povestiri Adevarate,si pe TVR2 la emisiunea aia cu buctaria.Dar nu le urmaresc decat atunci cand timpul imi permite.


bita doina

Mergi la inceput