emisiuni care ne plac

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Strile de la ora 19 si emisunile despre amenajari interioare.



Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Emisiunea de pe prima cu amenajari interioare este copia fidela a celei de pe pro 7 "sos do it yaourself"
O recomand....pe a doua

Just..... Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

quote:
Originally posted by maria2mami

Emisiunea de pe prima cu amenajari interioare este copia fidela a celei de pe pro 7 "sos do it yaourself"
O recomand....pe a doua

Just..... Maria



...scuze, asta nu-i post nemtesc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

The Tonight Show with Jay Leno!
Si filmele romanesti de pe B1tv.

L-am uitat pe Badea, cu "In gura presei" si "Sinteza zilei" cu Mihai Gadea.

Nu certati copiii cand viseaza!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Si eu ma mai uit la Sinteza zilei a lui Gadea cu Paler si cu Cristoiu sau cu cine mai invita pe acolo (aseara de ex era d-na Udrea).

Oana si Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NinaR spune:

Cronica carcotasilor, Oprah show, Super Nany, Schimb de mame,SOS- salvati-mi casa, daca se nimereste sa fie un film bun renunt la orice emisiune.

Nina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Locul I - Carcotasii (nu pierdem nici o emisiune, daca lipsim de acasa, inregistram, e singura emisiune pe care o inregsitram in lipsa).
Locul II - la egalitate: Emisiunea lui Jay Leno, dar o mai pierd din cand in cand, Documentarele de tipul "Cum se face?" de pe Discovery, "Salvati-mi Casa" de la Prima.

Sufar ca nu prind Euforia, caci am vazut in concediu cateva emisiuni (Oprah, unele cu Grill Cooking, etc. ) si mi-au placut!


Catalina & Robert-Andrei (aproape 4 ani)
Poze aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

carcotasii la fel sunt la loc de cinste, teo(imi place de ea),amazing race,si acum urmaresc pe antena 1 emisiunea cu nuntile

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

Si eu ma uit la 'Cum se face?' de pe Discovery ,mi se pare f f interesant documentarul ,mai urmaresc si Reality Tv,mai ales documentarele medicale

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yank spune:

La carcotasi ma uitam intr-o perioada,acum nu am mai avut timp,sau cel putin la ora aia nu mai eram acasa,dar acum ma distrez noaptea cu Mircea Badea la "In gura presei".Imi place tipul,e cool

Mergi la inceput