Bulgaria - impresii:drum,hoteluri,statiuni,etc(2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Apropos de Ralitsa, in ziua cand am fost la Albena si am dat o tura scurta cu masina, mi s-a parut cel mai aratos dinafara vazut. La piscine erau o droaie de copilasi, era curat si frumos colorat. Era si un fel de titicar al hotelului care se invartea pe acolo.
In Albena tocmai se deschisese in iunie un hotel f mare, Flamingo, arata beton, cam mica piscina insa el era foarte, foarte aratos. Probabil ca pina la anul se vor mai imbunatati lucrurile si acolo. (oricum sunt mai bune decat la noi ).


"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

Dana mama lu'Radu Stefan (Fecioras de 2003)

Radu mamii (intre 0-2 ani) si Raduc de la 2 anisori :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielai spune:

velma, multumesc frumos. Astept cu nerabdare si impresii. Asa cum v-am zis, eu m-am inca rezervare, sper sa nu raman cu buza umflata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielai spune:

Dana,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mess4u2000 spune:

velma,
si noi mergem la Kaliakra din 7 iulie. Ce stii, au parcare? Sau parca a zis cineva aici ca au sigur? Sper sa fie frumos, mai ales ca nu am mai fost pana acum. Am emotii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velma spune:

Desi noi vom merge cu autocarul, stiu sigur ca au parcare. Nu stiu insa cat e de incapatoare. Vacanta placuta si sa vii cu vesti (cum e locul de joaca, cum v-ati distrat) si muuulte poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

noi nu am mai gasit la Kaliacra liber , asha ca ne-am reorientat. Urmeaza sa vedem daca la Osis e liber!Asteptam confirmarea!
De Oasis stiti ceva?

Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

Fetelor, este cineva care a plecat din Romania doar cu banii in buzunar si sa isi caute cazare in Albena la fata locului? O prietena mi-a sugerat ca multa lume se duce asa si evident ca ar fi mai ieftin decat prin agentii.



Everyone has a photographic memory, some just don't have film.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Maddy ,deocamdata n-am ce sa-ti spun ca nu m-au contactat.
fetele ,care ati fost cu Eurotravel? oameni astia se misca cam incet sau mi se pare mie.
trebuiau sa ma sune de luni si azi e miercuri.maine ii sun eu si daca nu imi dau un raspuns clar ma duc la alta agentie.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nunus spune:

Daca va ajuta, puteti incerca la solis travel, noi am avut o experienta ok cu ei. A doua zi la pranz aveam deja confirmarea.
Bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutagraviduta spune:

fete dragi, eu v-am abandonat si am luat bilete la greci; fiindca prin minunatul asta de balkanair n-am mai gasit mai nicaieri locuri libere, basca dura 1 zi pana verificau. asa ca am gasit o agentie mare care lucreaza cu TUI-ul nemtilor si care verifica on-line; ne-am dus si peste 1 ora aveam si avansul dat; astazi astept sa ma sune sa ma duc sa iau voucerele, care vin direct de la nemti.
totusi principala mea problema e momentan drumul; adica vama din giurgiu, fiindca n-avem de ales; am inteles de la bebe beca ca (scuze cacofonia) ar duce pe la 150 lei noi dus intors la noi si 6 eur la ei; adica bulgaroii nu cer leva deloc ? separat se plateste vineta lor ? asta cu spaga la bulgari de 2 eur mi se confirma, nasa mea care a fost de mai multe ori la ei in trecut a zis ca daca le dai o sticla de fanta sunt cei mai fericiti.
noi ne gandim serios sa treversam noaptea; am inteles ca probleme ar fi numai in munti, asta dupa Sofia; pana ajungem acolo, se crapa de ziua ....
va urmaresc, imi place ca deja ati inceput sa va intoarceti :)))
hai ca astept ceva info in plus de la beca, multumesc !!!

Mergi la inceput