Lavinia Milosovici a primit sprijin la Surprize :)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Ma bucur si eu din suflet pt Lavinia .Sa dea Dumnezeu ca micuta ei sa-si revina!

Stie cineva cind se transmite "Surprize,Surprize"in reluare?Tare mult mi-as dori sa o vad si eu!
Multumesc!

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Bafta amindoua...si nu in ulutimul rand sanatate anonimului,imi pare rau ca nu am putut viziona.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela19 spune:

Multa sanatate ii doresc Denisei!!


Alina, din cate stiu eu Reluarea Surprizelor se transmit Luni dimineata pe TVR la ora 9 (a Romaniei 10 )dar ca sa fii mai sigura uiata-te pe www.tvr.ro la programe si vei vedea exact.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Eu nu ma uit la emisiunea aceasta, recunosc. Am nimerit din intamplare, chiar cand era Lavinia. Curiozitatea m-a impins sa urmaresc si m-am bucurat pentru ea.
Eu cred ca Witchie stia ca Laviniei i se pregateste ceva la Surprize (poate chiar ea sa le si fi soptit ceva, cine stie?) si de aceea a scris aici ca fetita Laviniei nu are probleme. Nu putea sa dezvaluie nimic. Dar poate ca ma insel, numai Witchie ne poate lamuri .

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Nu, nu fac parte din conspiratia surprizelor:) eu chiar am vorbit cu Lavinia si ce am scris atunci la topic era chiar ce mi-a spus ea. Imi pare rau sa va dezamagesc, n-am informatii din interior.

Anda, mama Irinei
domnisoara Irina
Am tri-ciiii-cleee-taaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

quote:
Originally posted by Witchie
...Imi pare rau sa va dezamagesc...

Anda, mama Irinei
domnisoara Irina
Am tri-ciiii-cleee-taaa




Cu vocea ta? N-ai nici o sansa .

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Atunci ce sa intelegem, ca Lavinia a preferat sa primeasca ajutor de la "Surprize, surprize" decat de la forumul "desprecopii"?
De ce i-a spus lui Witchie ca totul este bine cu fetita ei?

Oana si Paul (3 iulie 2002)

poze
Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns akella spune:

Ii doresc multa putere Laviniei si recuperare grabnica fetitei ei! Sunt foarte interesata de cum va decurge tratamentul in China, pentru ca si fetita mea este in aceeasi situatie: nascuta prematur, la 7 luni, medicul n-a intervenit decat la mai bine de 12 ore dupa fisurarea membranelor (nu s-au rupt de tot, dar lichidul curgea putin cate putin), hemoragie cerebrala datorata hipoxiei... Acum fetita mea are 4 ani si 2 luni, inca nu sta foarte bine in fundulet si nu merge. Nici noi nu ne permitem tratamente si interventii in strainatate, mergem doar la Budimex, la kinetoterapie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Fetelor, eu cred ca stiind ca aici sunt oameni obisnuiti, cu probleme, cu familie, a preferat varianta Surprizelor si s Anonimului donator si v-a lasat sa dati banii la alte cazuri, unde oamenii fiind necunoscuti au mai putine sanse sa primeasca bani.

Poate ca internetul si ideea de forum au speriat-o si a preferat o varianta pe care o cunoaste.

E alegerea ei si oricare ar fi motivele, trebuie sa o respectam .

Ma bucur ca micutza va primi ingrijiri cit mai bune !




Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Asta de surpriza. Doamne ajuta sa decurga totul bine cu tratamentul!

Nana Motoc
Nunta noastra!

Mergi la inceput