Lavinia Milosovici a primit sprijin la Surprize :)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

Lavinia a plans de bucurie si de emotii. au fost langa ea colegele si prietenele ei si nasa fetitei.

MirelaV
pupicei pe burticei


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cici spune:

A fost emotionant, am plans si eu ,nu ma puteam opri.
Lavinia va merge in China cu fetita pentru investigatii si pentru un diagnostic corect,medicii de acolo au vazut dosarul medical si i-au dat sperante Laviniei.

cici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Uite de asta mi-a placut intotdeauna emisiunea zanei,pentru ca aduce lacrimi de bucurie si speranta.

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

e si bunica banica buna la ceva......felicitari! ma bucur pentru lavinia si pentru fetita!!

http://community.webshots.com/user/ana_maria222[/b] poze noi....

HAI DINAMO!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Am admirat-o intotdeauna pe Lavinia sportiva noastra.Alta data stateam plina de emotii in fata tv si ma rugam sa faca exercitiul cat mai bine.In seara asta a fost alta situatie...din intamplare am prins-o la surprize si ....lacrimile ei le-au declansat si pe ale mele pentru ca am simtit ce poate fi in sufletul ei.Am admirat inca o data modestia si discretia ei.Uneori durerea din sufletul unei mame e atat de mare ca nu poti s-o impartaseseti si celor din jur.Ma bucur pentru ea ca cei din jurul ei o sustin si o incurajeaza.
Gestul persoanei care i-a oferit sansa sa ajunga in China e de nota 10.
Curaj Milo!
Sanatate pentru micuta Denisa!


www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

quote:
Originally posted by AB

Mai fratilor, eu ma bucur mult pentru ea, dar nu era un sobect pe la noi, care se-ncheiase cu fetita e ok?

Orice ar fi noroc si sanatate sa aiba micuta si mami si tati!



eibi si ceata de pitigoi
(22.07.2003),(19.06.2005)

ei bi the Extra-Bramburici!!
ei bi, ei bi. B! good. ei bi go home!



Si eu cand am vazut titlul subiectului tot asta m-am intrebat. Ca a scris Anda ca a vb cu ea si e totul ok, ca-s doar zvonuri ca nu e bine...nu mai inteleg nimic.
Oricum, sanatate pui mic!

Oana si Seb
(10.01.2005)

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si orbii o pot vedea"

POZE
1 2 3
4 5 POZE MARTIE-APRILIE MAI

SUNT MANDRA DE ECHIPA MEA FAVORITA! STEAUA, SUNTEM ALATURI DE TINE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Din cite am inteles fetita are vreo doi ani si nu merge inca.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thalia spune:

Lavinia a povestit despre intamplarile care au generat aceasta situatie. Un medic este vinovat ca nu a reactionat la timp. Ea a pierdut lichidul si doar dupa 72 de ore i s-a facut cezariana.Asta a generat grave afectiuni neurologice. Fetita s-a nascut si prematur.
Eu cred ca anonimul care a ajutat-o si a dorit sa-si pastreze anonimatul este ori Ion Tiriac (unde avea trecere Zana...:))ori Ilie Nastase.
Deficientele nu sunt doar la mers .Ea nu sta nici in fundulet.
Cel mai mult mi-a placut sa le vad pe gimnasete , fostele colege si pe Mariana 'Bitang impreuna.
Pacat ca nu revin la lot.
Ar trebui sa facem si noi ceva.
Din cauza sefului federatiei de gimnastica Stoica , cei doi Belu si Bitang nu se pot intoarce la lot.
Si timul trece.....si peste ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Wow,ce veste buna! Acum am aflat, nu ma uit la "Surprize...",dar aseara daca as fi stiut m-as fi uitat!
Eu am deschis celalalt subiect si ma bucur din tot sufletul ca daca n-am putut s-o ajutam noi a ajutat-o totusi cineva...Cred ca nici nu mai conteaza din partea cui vin acesti bani,important e ca fetitza Laviniei are o sansa sa se recupereze si sa mearga...
Doamne-ajuta!

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitumac spune:

De ce a trebuit un anonim sa-i doneze banii....Federatia s-a bucurat (si a incasat bani seriosi) cand fetele castigau medalii peste medalii...Acum ce a facut???Multa sanatate Denisei si poate ca chinezii(adversarii nosti in gimnastica) vor gasi metodele necasare pt ca cea mica sa-si revina.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/mitumac/album?.dir=/8872

Mergi la inceput