No comment by Monica Gabor

No comment by Monica Gabor | Autor: Olivia26

Link direct la acest mesaj

Ce parere aveti de emisiunea lui Columbeanu si a prietenei sale. Recunosc ca nu am vazut prea mult din ea insa a fost foarte mediatizata si contoversata.
Eu una cred ca influenteaza negativ gandirea si principiile adolescentilor, care inca nu au putere de discernamant ca sa schimbe canalul si isi fundamenteaza ideile pe niste iluzii create de aceasta emisiune.
Voi ce parere aveti?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns forte spune:

Bufnila, is that you?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Iubita ma tem ca "bufnila" nu-mi spune nimic. Imi pare rau ca te dezamagesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

IAR????

mamica de baietel de decembrie 2003 si de fetita de august 2005
Poze Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

mai, ce aveti cu fata? daca sunteti asa de perspicace ati observa ca stilurile sunt diferite...btw Regulamentul nu prea permite deturnarea subiectului din topic asa ca: ru-si-ni-ca!



vidiazni, sticla ... dauneaza grav sanatatii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

quote:
Originally posted by roxana1974
vidiazni, sticla ... dauneaza grav sanatatii...


Off topic:
O dauna la sanatate, dar vorba poetului:
“Bautura-i temelie , iar mancarea fudulie !"

Adrian
http://www.geocities.com/dara2el/
6 tehnici in asteptarea lui BB mic

„Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia omeneasca, si inca nu sunt sigur de primul.” Albert Einstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns forte spune:

quote:
Originally posted by roxana1974

mai, ce aveti cu fata? daca sunteti asa de perspicace ati observa ca stilurile sunt diferite...btw Regulamentul nu prea permite deturnarea subiectului din topic asa ca: ru-si-ni-ca!



vidiazni, sticla ... dauneaza grav sanatatii...



Daca erai tu mai perspicace n-ar fi trebuit sa fac eu acum un desen in care sa-ti arat ca era, incredibil pentru tine, o ironie.
E din ce in ce mai sinistru locul asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

quote:
Originally posted by forte

quote:
Originally posted by roxana1974

mai, ce aveti cu fata? daca sunteti asa de perspicace ati observa ca stilurile sunt diferite...btw Regulamentul nu prea permite deturnarea subiectului din topic asa ca: ru-si-ni-ca!



vidiazni, sticla ... dauneaza grav sanatatii...



Daca erai tu mai perspicace n-ar fi trebuit sa fac eu acum un desen in care sa-ti arat ca era, incredibil pentru tine, o ironie.
E din ce in ce mai sinistru locul asta.



sinistru , da, si cu replici de genul celor scrise de tine devine si ma sinistru, din pacate...ironie gratuita forte, da, se poate....si e si useless...

numai bine...



vidiazni, sticla ... dauneaza grav sanatatii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

S-ar putea sa ne subestimezi...sau poate ai un complex de superioritate...
Oricum, esti benevenita (without any irony involved).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora35 spune:

sincer eu cind dau din intimplare pe acel program trec peste el imediat mi-e scarba de ceea ce vad nu se gindeste ca ar putea fi taicasu? ce exemplu da ea adolescentelor de varsta ei ?faceti ca mine ca e bine nu imi place nici de ea nici de columbeanu

nu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni
familia mea
de-ale croitoriei
animalutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

quote:
Originally posted by teodora35

sincer eu cind dau din intimplare pe acel program trec peste el imediat mi-e scarba de ceea ce vad nu se gindeste ca ar putea fi taicasu? ce exemplu da ea adolescentelor de varsta ei ?faceti ca mine ca e bine nu imi place nici de ea nici de columbeanu

nu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni
familia mea
de-ale croitoriei
animalutze



Io fac ca tine (adica schimb programul) pt ca nu ma intereseaza in primul rand si pentru ca ma plictiseste in al doilea rand.

Dar scarba nu-mi e. Si ce daca ar putea fi taica-su? Care e problema ?
Si pe urma..."ce exemplu da ea adolescentelor"...da' ce e treaba ei sa dea vreun exemplu ?
Adolescentele au de ales dintr-o multitudine de exemple atat de pe ecran cat si din afara lui.
Daca o aleg pe Monica Gabor de exemplu...e strict treaba lor. Nu cred ca emisiunea e facuta cu scop de exemplu pt nimeni, ci din alte ratiuni.

Mergi la inceput