No comment by Monica Gabor

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

E problema lor in ce fel isi traiesc viata,nu ma deranjeaza pe mine ca ea s-a combinat cu Irinel,nici nu are de ce....
Insa e de prost gust ceea ce fac televiziunile,e de prost gust ce fac ei insisi,sint ridicoli si e mai rau ca nu-si dau seama.....
De privit,nu ne obliga nimeni sa privim,putem schimba postul oricind,dar ma refer aici la prestanta lor....nu e nici o diferenta intre ei si Viorica de la Clejani,sau cum Dumnezeu o chema-o....

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

cand aud/vaz fraze de genul "adolescenti fara discernamant" imi vine sa ma urc pe pereti.care sunt aia??? cica un copil la 4 ani are jumtatea din inteligenta si la 17 ani numai 20%.tu crezi ca ala nu are discernamant? pana si statul da copiilor putere de decizie la 14 ani.hai sa fim seriosi!
si de fapt, daca nu ii vede pe aia doi (care de fapt sunt niste penibili) la tv, vede altii pe strada.
dar ce sa mai vorbim de emisiunile de subcultura cu manelisti si femei desbracate care se promoveaza la greu pe toate canalele-astea nu sunt o problema???

Pozici cu noi
"Cronometrul" lunilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Se mai discuta acelasi lucru si aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76238
Chiar ca prea multe subiecte deschise pe aceeasi tema in ultima vreme... Inainte de a deschide un topic mai uitati-va si voi pe la celelalte din jur...

Oana si Paul (3 iulie 2002)

poze
Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora35 spune:

Kuki daca ai avea copii sau poate ai si daca ai avea o fata la ce te-ai gindi cand ai vedea asa ceva ? Nu te-ai gindi ca si tie ti s-ar putea intimpla asa ceva eu una nu as fi de acord ca fata mea sa aibe asa o relatie

nu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni
familia mea
de-ale croitoriei
animalutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

quote:
Originally posted by teodora35

Kuki daca ai avea copii sau poate ai si daca ai avea o fata la ce te-ai gindi cand ai vedea asa ceva ? Nu te-ai gindi ca si tie ti s-ar putea intimpla asa ceva eu una nu as fi de acord ca fata mea sa aibe asa o relatie

nu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni
familia mea
de-ale croitoriei
animalutze



Am copii si mari chiar (spre 15 ani, ce zici?)
Si stii la ce ma gandesc cand vad asa ceva? Ca e raspunderea mea sa ii formez in asa fel incat sa stie sa-si aleaga modelele de urmat in viata.
Caci de altfel, exemple proaste si tentatii sunt la tot pasul, iar asta cu Monica Gabor e chiar cel mai inofensiv dintre ele.

Repet: nu-mi place emisiunea, schimb programul cand dau peste impricinati, dar nici nu mai suntem pe vremea impuscatului sa instituim cenzura la tv pe motiv de exemple proaste. Mai avem si noi un rol in formarea si educarea lor.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Nu prea pot eu sa inteleg relatia asta...dar fiecare e liber sa traiasca cum doreste! La emisiune ma uit doar accidental!

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!

...pentru nunta!
Wedding Day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaluD spune:

Ze-ze, ze-ze!
La cererea publicului.

Raluca, Emi cea scumpica si bebelusa Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Ce legatura este intre Monica Gabor si Zona artelor?????, sau o fi intre Irinel si arte vreo legatura...
N-am vazut niciodata aceasta emisiune si nici nu am de gand. Nici macar curioasa nu sunt. Eu i-am clasificat deja la capitolul penibili si ii las acolo...

Va pup,

Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002)
Fotografii

Ajutati-l pe George!
www.cuzuc.netfirms.com

"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

E MARE ARTA sa ai atatia bani si sa fii asa chicios (merita sa sriu asa cum se pronunta ).-vezi casa, ce mananca (ridichi cu sampanie , nu-mi iese din minte scena ), chiar si hainele .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

quote:
Originally posted by Oana

Se mai discuta acelasi lucru si aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76238
Chiar ca prea multe subiecte deschise pe aceeasi tema in ultima vreme... Inainte de a deschide un topic mai uitati-va si voi pe la celelalte din jur...

Oana si Paul (3 iulie 2002)

poze
Ticker_Paul






Si care nu au absolut nici in clin nici in maneca cu artele......e chiar.....nu stiu cum.....ca un astfel de subiect sa figureze la arte....

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput