Ce parere aveti de MONICA GABOR si IRINEL COLUMBEA

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alfio spune:

eu nu sunt de accord cu relatzia asta dpv moral.nu ashi putea sa fac asha ceva in viatza mea .de aia o sa mor sarac si cinstit (al 2lea dupa Iliescu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eduard2005 spune:

mai fetelor, terminati cu barfa ca nu-i frumos, fiecare isi traieste viata asa cum vrea. Este adevarat ca nu este un exemplu bun pentru tinerele adolescente, dar de aici si pana la barfa.......este cale lunga.
Este o vorba " cine nu poate critica"
Nu vreau sa supar pe nimeni cu afirmatia mea dar cred ca sunt destule subiecte mult mai interesante de dezbatut decat viata unor oameni care nu mai stiu ce sa faca sa iasa in evidenta.

Sanatate maxima!!

Edi (01.08.2005)

Mari,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Eu nu cred ca e barfa. Barfa e sa o comentezi pe vecina de la 3. Aici e vorba despre un program tv. Ei au ales sa se expuna public si mi se pare normal ca lumea sa-si spuna parerea si sa comenteze pe marginea subiectului.

mamica de baietel 2,5 ani si de fetita 9 luni
Poze Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Eu nu pot sa vad emisiunea,insa din ce povestiti voi,cele care puteti vedea,inteleg ca se confirma ideea conform careia astia doi sunt de toata jena.Si mi se pare de-a dreptul strigator la cer ca posturile noastre tv sa aiba emisiune de 1-2 ore(ca habar nu am cat tine)in care cei 2 fac cumparaturi la Paris de cateva mii de euro/zi,in timp ce unii romani(si nu putini,din pacate)nu au ce pune pe masa copiilor.E trist!Sincer!

Flori
Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alfio spune:

culmea e ca mai primesc si 1 milion de euro pentru spectacolul asta ieftin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by Alfio

culmea e ca mai primesc si 1 milion de euro pentru spectacolul asta ieftin.



exagerezi, desigur!

mamica de baietel 2,5 ani si de fetita 9 luni
Poze Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

Sunt foarte surprinsa, B1tv nu pare o televiziune cu fonduri atat de mari, mai ales pt o singura emisiune!

Anka si Ubitu (26.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Au scris in TV Mania cat primeste...parca 7 mii pe episod.

mamica de baietel 2,5 ani si de fetita 9 luni
Poze Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

Deci 7 mii pe saptamana! Doar ca sa isi tuguie buzele! F misto!


Anka si Ubitu (26.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alfio spune:

eu asha am auzit la antena 1 : ca , columbeanu a vandut dreptul de ai fi filmata casa/reshedintza cu 1 mil euro . cred ca pentru el 7 mii inseamna pretzul unei perechi de pantofi sau un tricou etc.

Mergi la inceput