Ce parere aveti de MONICA GABOR si IRINEL COLUMBEA

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nepotzica spune:

nea vasile si cu tanti eufrosina de la tara nu vor sa vada oameni care sunt admirabili si nici cultura, prostimea vrea sa vada manele si handicapati , astia sunt cei 90% care formeaza audienta, ce le intereseaza pe televiziuni ca dau numai porcarii????? rapoartele de audienta - ratingul conteaza, neghiobimea care se uita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mafalda spune:

scuze, dar... imi poate spune si mie cineva care-i lagatura intre personajele astea si "zona artelor"?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Nepotzica are dreptate, din pacate...Vorbeam cu cineva de la o mare firma de publicitate, care imi povestea amarata cum e cu ratingurile, de ex. "Divertis" versus "Vacanta mare"..Pe de alta parte, faza cu "ratingul" e foarte relativa...am inteles ca sunt cateva mii de chestii atasate la tv-urile unor segmente de populatie si la alea se masoara, dar eu nu cred ca e relevant..Pana una alta, prostia si vulgaritatea dicteaza...

V

veni, vidi, Victorie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lolly spune:

Eu chiar nu inteleg: Tipa e frumushica la fata, are corpul cam... ciudatel, nu prea stie "sa vorbeste romaneste", iar la capitolul cultura generala, cred ca ar trebui mai intai explicat titlul - asta e putina rautate, recunosc
Dar eu faza cu programul TV il accept. Inainte sa accepte sa fie filmati - sau sa vina unul cu "pungutza" la ei si sa le propuna respectivul "show", la orice televiziune, la orice talk-show: subiectul de astazi: Monica si Irinel. Asa cel putin putem sa ne uitam la alte TV-uri fara sa mai auzim de ei la fiecare 5 minute.
Atitudinea lor este ostentativa la fiecare pas, mai ales a ei, care a uitat ca ar trebui sa se prefaca macar ca ar sti ce e aia normalitate... Si... cam atat.
In legatura cu shoppingul, ma las ma mana mea. Eu nu am mai avut nevoie de stilist si tot mi-am gasit hainutze frumoase - si mai ieftine - acolo. Bine, mai inportant decat atat e ca am stiu cum sa le asortez - cel putin asa parere buna am eu despre mine.
Dar, vorba cuiva - tipul este un an, doi cu asta, dupa care trece la alta, mai frumoasa si mai tinerica. Si apoi... Monica...
Ma intreb cat va mai dura pana cand o sa fie dat uitarii subiectul asta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Ce m-a mirat pe mine cel mai tare a fost ca s-a scris undeva ca eleva Monica Gabor e f. buna la invatatura, a avut note f. mari si a fost in fiecare an premianta (asa declara directoarea liceului). Pai daca fata asta e inteligenta, atunci ma intreb cum or fi restul elevilor colegiului din Bacau???!!!
Sau mai stii, poate o fi desteapta, dar bun simt sigur nu are!

Oana si Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

cand e emisiunea asta domne'? ca deloc nu dau de ea!


Fiecare zi, plina de lumina, ma face sa-mi aduc aminte ca traiesc!

Biby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella@ spune:

quote:
Originally posted by bibyrox

cand e emisiunea asta domne'? ca deloc nu dau de ea!


Fiecare zi, plina de lumina, ma face sa-mi aduc aminte ca traiesc!

Biby


Daca nu ma insel e diminica de la 22:00 pe B1.



http://photos.yahoo.com/sugimuraionela/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

quote:
Originally posted by nepotzica

nea vasile si cu tanti eufrosina de la tara nu vor sa vada oameni care sunt admirabili si nici cultura, prostimea vrea sa vada manele si handicapati , astia sunt cei 90% care formeaza audienta, ce le intereseaza pe televiziuni ca dau numai porcarii????? rapoartele de audienta - ratingul conteaza, neghiobimea care se uita.



Chiar crezi ca prostimea e la tara? Ia "da o tura" prin cartier.

"Seriozitatea e singurul refugiu al omului mediocru"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

quote:
Originally posted by Anderra


ca sa nu mai spun ca a vrut o fata sa faca poza cu ea ..si dupa .. a zis : jegoasa aia a pus mana pe mine!!




Faza asta n-am mai prins-o,dar ce tupeu pe eeeaaaaaaaaa sa o faca jegoasa pe biata fata?Oare cum s-a simtit cand a vazut emisiunea?
Pfooaaa,ce m-am enervat,cat tupeu si ce superioara se crede
Daca o lasa Columbeanu,vai de steaua ei



"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lena spune:

quote:
Originally posted by ligeea

Azi fara sa vreau-parol i-am prins la cumparaturi la Paris. Acuma ori astia cumpara numai toale chicioase de 10.000 de EURO pe episod ori eu nu mai stiu cum arata toalele scumpe si de bun gust.Ma uitam tampa cum absolut ce proba dansa era ...mai ales rochia aia gen corset verde prazuliu (va mai adcuceti aminte o costumatie a Madonnei , un corset alb, in Vogue parca ), identica da verzulie. M-a dat pe spate , unde le-o gasi frate ?basca o fustita alba strech ,la un pret astronomic da zici ca e de la Unirea
Si dansul , la statura pe care o are isi ia camasi si tricouri peste popou ca sa-l arate si mai scund si pantaloni cu talie joasa si evazati.
Ar trebui sa-si ia un stilist , cred ca zic aia saru-mana dupa ce cumpara

ligeea



ligeea ai umor pe bune mi-ai facut ziua...parca si mi-i inchipuiam...cred ca aia cu boutique-rile de la paris chiar ca le zic sarumana la asemenea creaturi ca nu mai raman cu marfa nevanduta...mey eu ii stiu doar de pe net, dar cand oi veni la vara trebuie neaparat sa ma rad si io un pic de asa specimene, o sa ma uit la teveu special, intrece orice telenovela

Lena si t-rex Freya

Mergi la inceput