Ce parere aveti de MONICA GABOR si IRINEL COLUMBEA

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

M-am uitat si eu aseara, prima data, dar am avut voie de niscaiva carti de citit.
Si m-am plictisit.....sunt total neinteresanti mai bine ma uit la dolofanica aia mancacioasa!

Don't talk unless you can improve the silence!

Mami & minunea mea ( mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Aseara i-am vazut si eu la tv cum faceau cumparaturile la Paris
Cand stiu ca lumea moare de foame si sunt asa multi copii bolnavi care au nevoie de ajutor,nu stiu cum indraznesc sa arate asa ceva la tv.
Eu am prins cateva faze,mai la sfarsit cand si-a luat ea niste blugi de vreo 395 euro ,un maieu la vreo 200 euro si multe altele,nu mai retin preturile.
Iar mirele ,chiar ca are nevoie de stilist.Ce haine poate sa puna pe el.Isi alegea camasi si sacouri faine,dar nu erau pentru el,asa mi s-a parut mie.Proba o camasa faina tare roz,ii statea ca naiba,unui tanar ii sta bine.
Si and il vad cu haine mulate si sta cu pieptul inainte ca un cocos ,imi vine sa


"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anderra spune:

Ma uitam si eu aseara cu un soi de mila fata de ea ..cum se ploconea in fata lui si se fatzaia cu toate cele ..asteptand ca sponsoru' sa isi dea acordul pentru carpele alea care sareau mai sus de 250 de euro , cum cersea in fata lui un : ok,ia'ti ..mai ales la faza cu okelarii de soare a insistat ceva mai mult ca el nu parea sa dea unda verde .. si tot repeta: vai ce imi plac , vai ce frumosi sunt ..si intr'un final el : ok,ia'i si pe aia .. cred ca snt usor masokista daca continui sa ma uit la jena asta de program

aaa..si la restaurant cand a dat ea cu puiu de balta pe fata de masa si dupa a acoperit pata cu o scrumiera .. si in club cand s'au dus si le'a facut pe toate urate in spume .. ca sa nu mai spun ca a vrut o fata sa faca poza cu ea ..si dupa .. a zis : jegoasa aia a pus mana pe mine!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Fetelor, sa inteleg ca emisiunea asta e in fiecare seara pe B1 tv pe la ora 22? Nu ca vreau sa ma uit, dar in fiecare zi sa o dea mi se pare chiar prea mult, eu credeam ca e o data pe saptamana!...

Oana si Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

...mai, mie imi plac! Ma distrez sa vad un cuplu de tampitzei cum arunca banii pe fereastra numai ca sa dea bine la tv, sa-i vada poporu' ca nu se imbraca de oriunde....

Ce m-a surprins? Pai d-soara nu e manechin? ar trebui sa se priceapa sa aleaga haine, sa asorteze, dar mereu spunea: "eu nu stiu, eu n-am habar, nu cunosc, nu ma pricep..."

Adevarul e ca ma plictiseam de atata shopping si mai schimbam canalul...cand reveneam, astia iar erau acolo...


Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

eu m-am plictisit la culme....ma gandeam ca vijelie avea o viata mai palpitanta!!

a fost prima si ultima oara cand am vazionat no comment!! si chiar ca "NO COMMENT" dupa!!

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nepotzica spune:

quote:
Originally posted by Tzuni
[br
mereu spunea: "eu nu stiu, eu n-am habar, nu cunosc, nu ma pricep..."




Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos





pai fetica se pricepe la un singur lucru , ca si saritul asta domne, direct in........ ma scuzati, cere pricepere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

quote:
Originally posted by nepotzica

quote:
Originally posted by Tzuni
[br
mereu spunea: "eu nu stiu, eu n-am habar, nu cunosc, nu ma pricep..."




Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos





pai fetica se pricepe la un singur lucru , ca si saritul asta domne, direct in........ ma scuzati, cere pricepere



Bai,esti de comaaaChiar aseara cand butonam am dat de emisiune si ma pus pacatul sa ma uit,ca erau la cumparaturi in Paris!Ma fata asta nu red ca stie sa formeze o fraza,pe bune!Ea numai in propozitii simple vorbeste.Dar..poate doar se preface,stiti cum e aia,fa pe prostu sa-ti mearga bine!

"La vita e bella"
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

quote:
Originally posted by valentinag

quote:
Originally posted by nepotzica

quote:
Originally posted by Tzuni
[br
mereu spunea: "eu nu stiu, eu n-am habar, nu cunosc, nu ma pricep..."




Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos







pai fetica se pricepe la un singur lucru , ca si saritul asta domne, direct in........ ma scuzati, cere pricepere



Bai,esti de comaaaChiar aseara cand butonam am dat de emisiune si ma pus pacatul sa ma uit,ca erau la cumparaturi in Paris!Ma fata asta nu red ca stie sa formeze o fraza,pe bune!Ea numai in propozitii simple vorbeste.Dar..poate doar se preface,stiti cum e aia,fa pe prostu sa-ti mearga bine!

"La vita e bella"
poze





ma indoiesc!

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micha08 spune:

Scandalos!!
Nici nu cred ca merita sa ne pierdem vremea discutand subiectul asta!
Televiziunile astea parca au devenit promotorii imoralitatii si prostiei: emisiuni de genul asta, despre fetita asta, despre nu stiu ce manelisti n-au ce cauta pe micul ecran sa fie vazute de aproape toata tara. E pacat ca ne arata drept etaloane oameni care sunt culmea prostiei si proastei cresteri! Oare din tara asta au disparut intelectualii sau oamenii care au cu adevarat ce arata, oamenii de la care avem ceva de invatat, oameni care merita sa fie admirati?

Mergi la inceput