Ce parere aveti de MONICA GABOR si IRINEL COLUMBEA

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

m-am saturat de astia doi pana peste cap da' acuma numa de curiozitate vreau sa vad si eu cum mananca




Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

Fetelor nu mai compatimiti pe nici unulll....interesul e reciproc si ei stiu cu siguranta asta:ea banutzii, televiziunea, plimbarile... iar el sexul, placerea de a fi insotit de o fata frumoasa si cu cap de gasculitza!!! Unde exista interes din ambele parti, afacerea merge bine! Cu siguranta nici el nu-si inchipuie ca ea va sta o vesnicie langa el si nici ea nu gandeste ca va face multi purici acolo!!! Oricum isi ingroasa contul sigur sai se stie ca el este un barbat tareeee darniccccc.... Sa le fie bine impreuna - nici nu ma indoiesc ....

Mami si Nasturica mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Ceea ce nu pricep eu e ce sens are sa-si pune poalele-n cap la aceasta emisiune si sa se lase filmati cum infuleca diverse chestii prin diverse locuri. Au platit pt chestia asta sau Iri a dat faliment pe ne-ve si nu mai poate sa-si ia avion????

Daniella, mama lu' Alexis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anderra spune:

la fel si eu ma intreb: care este scopul aparitiilor si a show'ului penibil pe care il fac? Niciuna din fostele iubite ale lu' Viri nu a avut parte de promovarea agresiva de care are parte Hormonica, acum daca stau sa ma gandesc anichka maia (leskova)arata de o mie de ori mai femeie, parca e mai stilata si stie cand sa taca, nici macar nu se coboara sa ii raspunda hormonicai la atacuri.
iar frecventa cu care ea il face pe el : tzaran, jenibil, dement, bosorog,pitic ..pe mine sincer ma lasa muta .. mai ales cand el ca replica nu are decat un zambet tamp de parca ar fi hipnotizat... vorba mamei: adica asta il face bosorog si dement pe banii lui ???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Am citit undeva ca toti banii de pe urma emisiunii intra in buzunarul hormonicai, Virinel i-a facut si lipeala cu televiziunea, toate profiturile ea le incaseaza, cred ca a vrut sa ii deschida drumul in afaceri fetei...

Oana si Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

Eeeeeeeeeeee, si daca nu vroiau televiziunile s-o difuzeze pe diva, ii facea el vreun ViriTV!
Am ascultat o farsa la radio facuta de Buzdugan -cred- in care suna la liceul Monicai si se dadea drept Iri. Sa fi auzit cum il lingusea directoarea! El zicea ca vrea s-o ceara de nevasta in curtea liceului si aia dorea sa-l sprijine........mare circ!!!!

Anka si Ubitu (26.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giani spune:

Nu stiu cine-s astia, ce am mai citit in ultimul timp de ei pe Internet, da' imi aminteste de Donald Trump, adica mai precis de nevasta-sa, care intrebata de un reporter, daca Trump n-ar fi fost milinoar, s-ar mai fi maritat cu el, la care ea raspunde, daca ea n-ar fi fost tinara si frumoasa, Trump nu s-ar fi insurat cu ea. Asta-i viata, si in amor exista oleaca de negociere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

frate..la ce ora se termina show-ul asta ca am zis sa ma uit si eu si de o ora nu vad decat cum isi cumpara astia haine....si cutzu meu vrea afara!

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

nah ca am vazut-o si eu cum mananca...ati avut dreptate




Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Azi fara sa vreau-parol i-am prins la cumparaturi la Paris. Acuma ori astia cumpara numai toale chicioase de 10.000 de EURO pe episod ori eu nu mai stiu cum arata toalele scumpe si de bun gust.Ma uitam tampa cum absolut ce proba dansa era ...mai ales rochia aia gen corset verde prazuliu (va mai adcuceti aminte o costumatie a Madonnei , un corset alb, in Vogue parca ), identica da verzulie. M-a dat pe spate , unde le-o gasi frate ?basca o fustita alba strech ,la un pret astronomic da zici ca e de la Unirea
Si dansul , la statura pe care o are isi ia camasi si tricouri peste popou ca sa-l arate si mai scund si pantaloni cu talie joasa si evazati.
Ar trebui sa-si ia un stilist , cred ca zic aia saru-mana dupa ce cumpara

Mergi la inceput